Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Banalnie łatwe 200 zł za JEDNĄ transakcję kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku

Banalnie łatwe 200 zł za JEDNĄ transakcję kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Consumer Bank znany jest głównie z oferty kredytowej. Jego karty kredytowe rzadko bywają promowane, więc z zainteresowaniem przyjęliśmy pojawienie się promocji "Złap 200 zł za kartę”. Akcja trwa do 18 marca 2022 r. i nie obowiązuje w niej limit nagród.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Niestety, z promocji wyłączone są osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 19 stycznia 2022 roku zawarły z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty. Wymagana jest także pełna zdolność do czynności prawnych oraz – w domyśle – posiadanie zdolności kredytowej, by bank mógł wydać kartę kredytową.

Wystarczy jedna transakcja, a 200 zł będzie Twoje

Szczegółowy plan działania jest wyjątkowo prosty i wygląda następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 18 marca 2022 r. złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Comfort i zawrzyj z Santander Consumer Bankiem stosowną umowę. Jej podpisanie może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub przez przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia 2022 r. przeprowadź dwie proste operacje:

 • wykonaj choćby jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną „kredytówką”,
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku.
Nagroda
Nagroda

Premia wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej do 31 maja 2022 r., zmniejszając Twoje zadłużenie lub zwiększając saldo dostępnych środków.

Zwróć na to uwagę

W regulaminie promocji jest kilka zapisów, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Transakcje wykluczone

Jako spełniające warunki promocji nie zostaną zakwalifikowane transakcje dokonane w punktach sklasyfikowanych pod następującymi kodami MCC:

 • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
 • 4829 – przelew środków pieniężnych,
 • 6010 – instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe,
 • 6012 – instytucje finansowe –towary i usługi,
 • 6051 – instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
 • 6211 – pośrednicy ubezpieczeniowi,
 • 6540 – instytucje niefinansowe, zakup /obciążenie karty).

Nieuwzględnione zostaną również operacje przelewu lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

W przypadku korekty transakcji (np. w wyniku zwrotu towaru), która nastąpi do dnia przekazania bonusu, taka płatność nie będzie kwalifikowana jako spełniająca warunki promocji.

Warunki wypłaty premii

Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazania nie będziesz miał wobec banku zadłużenia wyższego niż 50 zł, a okres opóźnienia w spłacie zobowiązania nie będzie dłuższy niż 10 dni. Oczywiście najlepiej, byś nie miał wobec Santander Consumer Banku żadnych zaległości.

Bank wymaga też, by podpisana przez Ciebie umowa nadal była w mocy i nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia.

Ponadto nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy spełnisz łącznie wszystkie warunki akcji - jeśli więc wykonasz transakcję kartą, zapomnisz jednak o zalogowaniu się do bankowości elektronicznej, Twoja premia - niestety - przepadnie.

I na koniec dobra wiadomość: premia zwolniona jest z podatku dochodowego, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Visa Comfort

Wiesz już, co musisz zrobić, by otrzymać 200 zł premii. Nadeszła pora, by przyjrzeć się bliżej promowanej „kredytówce”:

Bank nie pobiera opłat za wydanie karty głównej i dodatkowej. Opłata miesięczna wynosi 9,50 zł, chyba że wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Brać czy nie brać?

Przy promocjach związanych z kartami kredytowymi zawsze zalecamy rozsądek, gdyż korzystanie z pieniędzy banku jest bardzo przyjemne, ale potem nadchodzi dzień, w którym trzeba spłacić zobowiązanie. Dobrze, by nie oznaczał on niepotrzebnego stresu i zmartwień.

Tak więc przemyśl na spokojnie propozycję Santander Consumer Banku, może spójrz też na promocję innej „kredytówki” tego banku, z którą związany jest moneyback (przejrzyste porównanie obu kart znajdziesz tutaj), a potem podejmij decyzję.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "„Złap 200 zł za kartę”
 2. Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Comfort

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).