HIT! Złap 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Promocja zakończyła się dnia 26 listopada 2018 r.

HIT! Złap 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Bank Millennium oferuje 200 zł dla tych, którzy założą Konto 360° (także w wersji Student) i wywiążą się z prostych do wykonania zadań. Są one jednakowe dla wszystkich uczestników promocji. To jedna z najlepszych promocji bankowych w ostatnim czasie.

Bank Millennium, który jest organizatorem tej promocji, nie zastawił na jej uczestników pułapek, nie stawia przed nimi wygórowanych wymagań. Nawet osoba rozpoczynająca swoją przygodę z korzystaniem z promocji bankowych nie napotka trudności, by zdobyć nagrodę.

Bank zaprasza nowych klientów

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Z udziału w promocji wykluczone są natomiast osoby, które:

 • na dzień 5 października 2018 r. posiadały produkt w Banku Millennium lub były współposiadaczami, pełnomocnikami, przedstawicielami ustawowymi, opiekunami lub kuratorami posiadacza rachunku w Banku Millennium;
 • na dzień rozpoczęcia promocji były zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt banku i których wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji;
 • skorzystały wcześniej z innej oferty promującej Konto 360° lub Konto 360° Student.

200 zł w formie przelewu na konto

Nagroda jest jedna i dość konkretna. Wynosi bowiem 200 zł. Pieniądze trafią na Twój rachunek założony w tej promocji, o ile wywiążesz się z postawionych przed Tobą zadań. Od razu uspokajamy, że są mało skomplikowane. Oto one:

 1. ​Do promocji musisz przystąpić na specjalnej stronie internetowej i złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Musisz to zrobić do 26 listopada 2018 r. Masz jednak dowolność, co do wyboru miejsca podpisania umowy i aktywacji konta. Możesz to zrobić, zamawiając wizytę kuriera, który dostarczy Ci umowę konta i kartę debetową, lub udając się do oddziału Banku Millennium. Doradca uruchomi Ci konto, a kartę debetową otrzymasz pocztą.
  • Otwierając konto, będziesz musiał wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (sprowadza się to do wyrażenia zgody na przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną). Swojej zgody nie możesz odwołać do 15 lutego 2019 r.
 2. 30 listopada 2018 r. to ostateczny termin podpisania umowy o konto. Przystępując do promocji krótko przed tą datą, wybierz raczej podpisanie dokumentów w oddziale. Wybór wizyty kuriera oznacza bowiem ryzyko, że możesz nie zdążyć podpisać umowy w określonym przez bank terminie.
 3. Do 5 grudnia 2018 r. musisz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 4. W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. musisz dopilnować, by suma wpływów na Twoje konto wynosiła min. 1 000 zł w każdym z tych miesięcy (nie musi to być wynagrodzenia, spokojnie wystarczą wpływy z Twojego rachunku w innym banku) i nie zapomnieć o wykonaniu przynajmniej jednej płatności kartą debetową lub Blikiem.
 5. Do 15 lutego 2019 r., o ile wywiązałeś się z opisanych wyżej prostych warunków aktywności, na Twoje konto trafi nagroda, czyli 200 zł.

Uwaga: w związku z Waszymi pytaniami, sprawdziliśmy w banku, czy wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku na własne konto spełni warunki wpływu. Okazuje się, że tak, taki sposób zasilenia konta jest traktowany jako wpływ zewnętrzny i spełnia warunki promocji. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które w taki sposób chcą zasilać swój rachunek!

Garść przydatnych wskazówek

Poniższe informacje są niezwykle istotne dla bezstresowego przejścia przez tę promocję.

Po pierwsze, chcąc otrzymać nagrody, musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student poprzez specjalną stronę promocji. Inne formy wnioskowania o rachunek nie dadzą Ci uprawnień do zdobycia bonusów.

Po drugie, pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Dla zupełnej pewności, że nie zostaniesz wykluczony z promocji, zaznacz wszystkie zgody. Tak, jak na załączonym poniżej obrazku:

Zgody marketingowe w promocji Złap 200 zł w Banku Millennium

Po otrzymaniu nagrody na konto możesz je odwołać i nawet zamknąć konto - oczywiście, jeśli uznasz, że nie warto go dalej posiadać.

Po trzecie, do obowiązkowych transakcji niezbędnych do zdobycia nagrody nie są zaliczane wypłata gotówki, przelew między własnymi rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium. Oczywiście nie są też uwzględniane transakcje zwrócone.

Aha, jeszcze jedno. Nie martw się podatkiem dochodowym. Nagrody są z niego zwolnione.

Szczegółowe warunki promocji zawarte są w regulaminie.

Czy warto założyć Konto 360°?

Konto 360° należy do najlepszych rachunków na rynku. Jego główne cechy to bezpłatne prowadzenie, brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie pod warunkiem zapewnienia comiesięcznych wpływów w wysokości min. 1 000 zł (nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy po prostu przelew z innego banku) oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.

Gdybyś w którymś miesiącu nie wywiązał się z tego, bank pobierze z Twojego konta 8 zł za prowadzenie rachunku oraz 7 zł za obsługę karty. Zwróć jednak uwagę, że powyższe warunki są tożsame z warunkami zdobywania premii w promocji. Spełniając je możesz zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu!

Jeśli jesteś osobą w wieku 18 - 26 lat masz przywilej otwarcia Konta 360° Student. Sam rachunek będziesz miał prowadzony za darmo, a opłaty za kartę (wynoszącej 4 zł) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą unikniesz, jeśli tylko wykonasz choć jedną transakcję kartą debetową lub Blikiem. W tym przypadku pamiętaj jednak, aby w grudniu i styczniu zapewnić wymagane wpływy, aby nie stracić prawa premii. W kolejnych miesiącach nie będziesz się musiał tymi wpływami przejmować.

Szczegółowy opis Konta 360° znajdziesz w naszej analizie.

Atrakcyjne dodatki

Dodajmy, że w Banku Millennium możesz także skorzystać z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych oraz z programu poleceń.

2,7% na koncie oszczędnościowym oraz lokata na 2,5%

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit wynosi 2,7% w skali roku i jest cyklicznie podwyższane dla nowych środków, do 200 000 zł. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Z kolei oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 2,25%, ale stosując tzw. „Rozszerzoną rzeczywistość” możesz je podnieść do 2,5%.

„Lubię to polecam”

Po założeniu rachunku, będąc już klientem Banku Millennium, możesz występować w roli polecającego i zdobywać dodatkowe bonusy.

Zarówno Ciebie, jak i osobę, która założy konto z Twojej rekomendacji, bank nagrodzi jedną z 5 nagród, każda o wartości 80-90 zł. Do Was będzie należał wybór, z czego chcecie skorzystać. Naprawdę, bank niczego nie narzuca, to klienci wybierają najatrakcyjniejszą dla siebie nagrodę.

Prawda, że łatwe?

To naprawdę nie jest trudne. Warunki otrzymania nagrody można spełnić w zupełnie naturalny sposób podczas codziennego korzystania z karty i konta. Tym łatwiejszy, że są one tożsame z wymaganiami niezbędnymi do tego, by konto było prowadzone bezpłatnie.

Pamiętaj też o możliwości polecania oferty banku w ramach programu „Lubię to polecam” i szansie na zdobycie kolejnych nagród.

Tak więc nie zwlekaj. Przemyśl szybko ofertę i podejmij działanie, by okazja nie przeszła Ci koło nosa.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.