Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + 600 zł w ramach moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + 600 zł w ramach moneybacku
Źródło: strona promocji

Od 1 stycznia 2021 r. obowiązują nowe zasady moneyback. Maksymalna kwota zwrotu może wynieść 600 zł/rok a nie jak dotąd 760 zł/rok.

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są podobne, zmieniają się tylko nagrody - w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł na Allegro. Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit bonusów — tym razem przygotowano ich 18 000.

Akcja dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Promocja „Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium ” potrwa do 31 stycznia 2021 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli uczestników. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci vouchera na Allegro; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na Allegro?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja,
  • Millennium Mastercard

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł,

  • Millennium Mastercard Gold

z limitem co najmniej 5000 zł.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o „kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci nagrodę, czyli e-kod do wykorzystania na Allegro, w wiadomości SMS na numer telefonu zapisany w systemie najpóźniej do 30 maja 2021 r. (jeśli wniosek o kartę złożyłeś w grudniu 2020 r.) lub do 30 czerwca 2021 r. (gdy o "kredytówkę" wnioskowałeś w styczniu 2021 r.)

Dla uniknięcia niejasności wskażmy dokładnie miesiące aktywności w zależności od tego, kiedy złożyłeś wniosek o kartę kredytową. Jeśli zrobiłeś to w grudniu 2020 r., to transakcje kartą musisz zrealizować w każdym z miesięcy od stycznia do kwietnia 2021 r. Gdy o "kredytówkę" zawnioskujesz w styczniu 2021 r., to wymagane transakcje powinieneś wykonywać od lutego do maja 2021 r.

Transakcje bezgotówkowe — zasady

Niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy niestety dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Otrzymaną premię będziesz mógł wykorzystać na zakupy na Allegro do 30 kwietnia 2022 r.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja — co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 600 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

Niezła premia, ale trudniejsze warunki

Cieszy nas, że Millennium podtrzymuje tradycję i kolejny raz proponuje premię za skorzystanie z karty kredytowej. Przy poprzedniej edycji narzekaliśmy, że premia jest niższa, a warunki do zrealizowania trudniejsze. Tym razem bank podniósł wartość nagrody do 300 zł i nie wprowadził dodatkowych wymagań. Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty - i zyskiwać moneyback z kartą Impresja, czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Czas na Twój ruch!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zimowe zakupy z kartą kredytową Millennium"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.