Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 150 zł premii za wykupienie ubezpieczenia samochodu i bagażu w bankowości elektronicznej mBanku

Do 150 zł premii za wykupienie ubezpieczenia samochodu i bagażu w bankowości elektronicznej mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

mBank nie tylko chwali się zaletami swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, ale dodatkowo proponuje bonusy, które mają zachęcić do skorzystania z tych narzędzi. Przykłady? Proszę bardzo: np. 15% rabatu na OC lub pakiet OC i AC, jeśli wykupisz te ubezpieczenia komunikacyjne w bankowości elektronicznej. Decydując się na ich zakup w ramach trwającej do 18 stycznia 2023 r. akcji promocyjnej, możesz zyskać 150 zł (jeśli posiadasz w mBanku mKonto Intensive) lub 100 zł (będąc posiadaczem innego rachunku osobistego w tym banku).

A co ma zrobić osoba, która nie współpracuje z mBankiem? Założyć konto osobiste w jednej z trwających właśnie promocji i przy okazji zgarnąć premię gotówkową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Na kogo czekają bonusy?

W promocji „Zimowe ubezpieczenie auta ze zwrotem 100 lub 150 złotych” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN w mBanku.

Spełniając te warunki, po wykupieniu ubezpieczenia komunikacyjnego samochodu z dodatkową opcją ubezpieczenia bagażu bank zwróci posiadaczom mKonta Intensive 150 zł, a właścicielom innych ROR-ów 100 zł.

Jak zdobyć bonus?

Będzie to chyba najprościej zdobyta nagroda w Twoim życiu.

Krok 1
Krok 1

Do 18 stycznia 2023 r.:

  • zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku lub aplikacji mobilnej;
  • wykup ubezpieczenie OC lub pakiet OC + AC dla swojego pojazdu;
  • podczas zawierania umowy ubezpieczenia wybierz opcję dodatkową w postaci ubezpieczenia bagażu za 1 zł/rok.

Za sam fakt, że zrobisz to online, otrzymasz 15% rabatu.

Informacja
Informacja

Nie odstępuj od wykupionego ubezpieczenia przez 30 dni od chwili zawarcia polisy.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do 15 lutego 2023 r. (jeśli wykupiłeś ubezpieczenie do 15 grudnia 2022 r.) lub do 15 marca 2023 r. (gdy polisę zawarłeś później) na konto osobiste, z którego została pobrana składka ubezpieczeniowa.

Nie ma znaczenia, czy kupisz samo OC, czy też w pakiecie z AC.

Premia nie podlega opodatkowaniu i będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Ubezpieczenie samochodu możesz wykupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem.

Oferta mBanku

Na wstępie obiecaliśmy przekazać informacje, które mogą zainteresować potencjalnych klientów mBanku. Otóż, aktualnie trwają promocje różnych produktów z jego oferty, w których można zdobyć atrakcyjne premie gotówkowe. Przypominamy, że warunkiem zdobycia premii za ubezpieczenie samochodu jest posiadanie w mBanku konta osobistego.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Kup je w mBanku i zgarnij premię!

Nic tak nie cieszy jak możliwość zaoszczędzenia na wydatkach. Korzystając z oferty mBanku, zyskujesz podwójnie – po pierwsze, otrzymujesz 15% rabatu za zakup ubezpieczenia online, a po drugie, zgarniasz 100 lub 150 zł. Szybko i niezawodnie.

Takie jest nasze zdanie, ale ostateczna decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zimowe ubezpieczenie auta ze zwrotem 100 lub 150 złotych"
  2. Regulamin promocji "Ubezpieczenia bagażu dla klientów mBanku"
  3. Regulamin programu zniżkowego

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.