Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą debetową od Getin Banku

6800 punktów powitalnych (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile z kartą debetową od Getin Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Zdobycie odpowiedniej liczby punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, by można je było wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu, jest dość pracochłonne. Na szczęście transakcje u partnerów Bezcennych Chwil pozwalają zbierać je szybciej i na dodatek co pewien czas są organizowane promocje, dzięki którym możesz zgarnąć pokaźny bonus.

W trwającej do 31 marca 2022 r. akcji „Zimowe punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A” czeka nawet 6800 punktów, czyli równowartość 100 zł. Działania w kierunku ich zdobycia warto podjąć jak najszybciej, bo bank przygotował jedynie 1700 nagród.

Dla kogo jest ta promocja?

O nagrodę mogą się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę debetową wydaną po 30 marca 2021 r. przez Getin Bank, która przed 10 grudnia 2021 r. nigdy nie była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Oznacza to, że bonus zostanie przyznany zarówno obecnym klientom banku, którzy jeszcze nie uczestniczą w Bezcennych Chwilach, jak i tym, którzy dopiero teraz nawiążą współpracę z Getinem i zarejestrują otrzymaną kartę debetową we wspomnianym programie.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Getin Banku, to możesz zmaksymalizować swoje zyski, zakładając Konto Proste Zasady w programie poleceń (dodatkowe 50 zł), a potem Elastyczne Konto Oszczędnościowe, by skorzystać z bardzo atrakcyjnego oprocentowania. Nie ma przeszkód, byś sięgnął po kartę kredytową i zawalczył o punkty powitalne w Bezcennych Chwilach także z nią.

Bardzo podobną akcję z powitalnymi punktami przygotował dla nowych uczestników Bezcennych Chwil samodzielnie Mastercard. Wydaje się, że po spełnieniu warunków każdej z nich można zgarnąć dwa bonusy.

Co zrobić, by zdobyć punkty?

Zadania, jakie postawił przed Tobą Getin Bank, nie są trudne do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. załóż Konto Proste Zasady i spełnij warunki programu poleceń, by zdobyć 50 zł premii. Potem będziesz mógł polecać produkty Getin Banku innym i zdobywać kolejne premie za każdą skuteczną rekomendację.

Jeśli jesteś już klientem Getin Banku, od razu przechodzisz do kolejnego Kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 15 kwietnia 2022 r.:

  • przystąp do Mastercard Bezcenne Chwile na stronie tego programu (pamiętaj o wyrażeniu zgody na udział w nim i akceptacji jego regulaminu oraz wymaganych zgód); jeśli już w nim uczestniczysz, pomijasz ten ruch;
  • zarejestruj w Bezcennych Chwilach kartę debetową od Getin Banku wydaną w okresie 30 marca 2021 r. - 31 marca 2022 r.;
  • wyraź na rzecz Mastercard zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w programie Bezcenne Chwile.
Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu / rejestracji w nim karty, jednak nie później niż do 15 kwietnia 2022 r., wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą zarejestrowana w Bezcennych Chwilach na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 20 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków promocji.

Płatności musisz dokonać w złotych polskich.

Transakcje możesz realizować w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Ważne, by nie były to miejsca posiadające kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o wszelkie płatności związane z przekazami pieniężnymi, grami hazardowymi, podatkami, składkami ubezpieczeniowymi czy zakupem losów. Warunków akcji nie spełnią też doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym portfela elektronicznego SkyCash, oraz wypłaty gotówki.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jeden bonus, niezależnie od liczby posiadanych kart debetowych od Getin Banku.

Przyznane w promocji punkty będą ważne przez 3 miesiące – do tego czasu musisz je wykorzystać, w przeciwnym razie wygasną. To ważne z perspektywy osób, które nie planują natychmiastowej wymiany punktów po ich otrzymaniu, a wolałyby „dozbierać” trochę do odebrania cenniejszej nagrody.

Otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Tym, którzy jeszcze nie posiadają karty debetowej od Getin Banku, szczególnie polecamy otwarcie Konta Proste Zasady. Udział w programie poleceń i perspektywa atrakcyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym nie są bynajmniej jedynymi argumentami przemawiającymi za skorzystaniem właśnie z tego rachunku.

Proste zasady, prosta promocja, łatwa premia

Trudno o lepszą zachętę do przystąpienia do programu Mastercard Bezcenne Chwile niż 6800 punktów na start. Przyznasz, że wykonanie w ciągu 30 dni 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł nie jest warunkiem szczególnie wygórowanym.

Dla osób, które już posiadają kartę debetową od Getin Banku, to dobra okazja do łatwej premii; dla pozostałych – kolejny, solidny argument do otwarcia Konta Proste Zasady. Jednym słowem: warto.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zimowe punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A”

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.