Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska

300 zł do Biedronki za kartę kredytową Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Zima z kartą kredytową” trwa do 21 lutego 2023 r. lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych wniosków. Możesz w niej w sumie zdobyć aż dwie nagrody:

 • e-kod o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka;
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

Krótki okres karencji!

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z najnowszej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska w określonym czasie; w tym przypadku od 1 października 2022 r. do dnia przystąpienia do akcji.

Ponadto uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie trwania oferty specjalnej złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z logo Santandera. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał w nim produkt, który daje Ci dostęp do bankowości elektronicznej, np. konto osobiste (jeśli nie współpracujesz dotąd z tym bankiem, najlepiej założyć ROR w promocji i zgarnąć premię, o czym za chwilę).

  Zadania do wykonania

  Teraz spójrzmy na zadania postawione przed uczestnikami akcji:

  Krok 1
  Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

  Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

  Krok 2
  Krok 2

  Do 21 lutego 2023 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

  Krok 3
  Krok 3

  Także do 21 lutego 2023 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

  Krok 4
  Krok 4

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

  Nagroda
  Nagroda

  Nagrodą za spełnienie powyższych warunków jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 12 miesięcy.

  Krok 5
  Krok 5

  Do 31 marca 2023 r. wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł.

  Nagroda
  Nagroda

  Bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody najpóźniej 30 kwietnia 2023 r. sms-em lub za pośrednictwem e-maila przesłanego w bankowości internetowej bądź mobilnej. W tej samej wiadomości znajdziesz elektroniczną kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci Biedronka.

  Przydatne informacje

  Niestety, nie wszystkie płatności umożliwią Ci zdobycie premii. Santander Bank Polska nie uwzględni transakcji zwróconych, transakcji Quasi Cash oraz płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych, środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, np.: Revolut, DiPocket.

  E-kod do Biedronki ważny jest bezterminowo. Możesz z niego korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania znajdujących się na nim środków. Wystarczy, że podasz kasjerowi lub wprowadzisz samodzielnie na kasie samoobsługowej cyfry składające się na kod.

  Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Oferta kart kredytowych Santandera

  Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

  Sam zdecyduj, czy warto

  Naszym zdaniem najnowsza promocja Santander Bank Polska ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Warunki akcji są jasne i klarowne, a w regulaminie nie znajdziemy żadnych haczyków - aby otrzymać 300 zł do Biedronki, wystarczy wyrobić kartę kredytową i do końca marca wykonać nią min. 5 płatności o łącznej wartości min. 1000 zł.

  Patrząc na aktualny poziom cen, uważamy, że spełnienie warunku aktywności nie powinno stanowić dużego problemu. Tankowanie samochodu to wydatek grubo ponad 200 zł, każde większe zakupy też opiewają na podobną kwotę, a na spełnienie warunku aktywności jest kilka tygodni. Niemniej decyzja, czy skorzystasz z tej propozycji, należy – jak zawsze – do Ciebie.

  Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zima z kartą kredytową"

  O banku

  Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.