Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zielony Pakiet na shumee.pl dla klientów BNP Paribas: min. 10% rabatu, nie mniej niż 30 zł

Zielony Pakiet na shumee.pl dla klientów BNP Paribas: min. 10% rabatu, nie mniej niż 30 zł

Nic tak nie motywuje do korzystania z określonego sposobu płatności lub dokonywania zakupów w konkretnym miejscu jak związane z tym rabaty czy inne benefity. Sprawdźmy więc, co trzeba zrobić, by skorzystać z rabatów – min. 10% wartości zamówienia, nie mniej niż 30 zł – na platformie shumee.pl, które będą dostępne aż do 18 maja 2021 r. Czy te bonusy mają szansę skusić klientów BNP Paribas do dokonywania zakupów właśnie w tym sklepie?

Kto i jak skorzysta z propozycji?

Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i korzystająca z rachunku w BNP Paribas.

A co trzeba zrobić, by otrzymać rabat? Niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 18 maja 2021 r. złóż na platformie zakupowej shumee.pl zamówienie o wartości min 60 zł.

Krok 2
Krok 2

Jako formę płatności wybierz pay-by-link z rachunku BNP Paribas.

Nagroda
Nagroda

Przy finalizacji zakupu produktu oznaczonego etykietą Zielony Pakiet otrzymasz:

  • min. 10 proc. rabatu, nie mniej niż 30 zł;
  • darmową dostawę zamówienia;
  • darmowy zwrot w przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty odebrania zamówienia.

Dodajmy, że po zgłoszeniu chęci zwrotu towaru na specjalnej stronie internetowej, w ciągu 7 dni otrzymasz od schumee.pl na podany w formularzu adres e-mail wskazówki, jak zapakować paczkę i gdzie możesz ją nadać.

To warto wiedzieć

Udział w tej promocji możesz łączyć z innymi akcjami specjalnymi na shumee.pl, o ile nie zabrania tego ich regulamin.

Bonus, który uzyskasz, korzystając z tej oferty, nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Zachęty ze strony BNP Paribas

Spójrz w jaki sposób BNP Paribas zachęca, by zostać jego klientem oraz co mogą zyskać Ci, którzy już z nim współpracują.

Zamawiaj, płać, korzystaj

Każdy z nas ma swoje zwyczaje zakupowe, z takich czy innych względów lubi kupować w określonych sklepach. Ciekawe, ilu klientów BNP Paribas zmieni swoje przyzwyczajenia i zacznie kupować na shumee.pl, by jak najczęściej korzystać z rabatów.

Zauważ, że wybór produktów z etykietą Zielony Pakiet oznacza min. 30 zł zniżki. Przy droższych rzeczach stosowany jest upust 10-procentowy, co oznacza, że przy zakupie za 1500 zł na Twoim koncie w BNP Paribas zostanie 150 zł. Zawsze oszczędzisz też na dostawie, która dla uczestników promocji jest darmowa.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Zielony Pakiet dla posiadaczy rachunku w BNP Paribas Bank Polska

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.