Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

45 zł za zakupy internetowe dla użytkowników Twisto

45 zł za zakupy internetowe dla użytkowników Twisto
Źródło: najlepszekonto.pl

Najnowsza propozycja promocyjna Twisto skierowana jest do jego obecnych użytkowników. Tytuł akcji „Zapłać z Twisto i zgarnij voucher 45 zł na kolejne zakupy” wiele mówi o jej zasadach i nagrodzie. Dodajmy tylko, że promocja trwa do 31 grudnia 2022 r. i przewidziano w niej jedynie 165 nagród.

Promocja dla obecnych posiadaczy kart Twisto

Z oferty skorzystają użytkownicy Twisto, co jest jednoznaczne ze spełnieniem standardowych warunków dotyczących pełnoletności i pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług tego fintechu, możesz to zmienić, otwierając konto Twisto i wybierając jeden z dostępnych planów taryfowych.

Nagroda w zasięgu każdego

Oto wymagane działania, by zgarnąć 45 zł lub wielokrotność tej kwoty, gdyż nie jest zabronione kilkukrotne spełnienie wymagań regulaminu:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zarejestruj się na Twisto.pl.

Jeśli korzystasz już z usług tego fintechu, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2022 r. zrób zakupy o wartości min. 199 zł na eButik.pl i zapłać za nie metodą Twisto Payu płacę później.

Informacja
Informacja

Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę za zakupy danego dnia, ale nie ma przeszkód, byś zrealizował warunki regulaminu w różne dni i odebrał za nie kilka nagród.

Nagroda
Nagroda

Kupon promocyjny o wartości 45 zł otrzymasz w wiadomości e-mail w ciągu 72 godzin od momentu dokonania płatności. Będziesz mógł go wykorzystać do 28 lutego 2023 r. na wspomnianej platformie zakupowej przy kolejnej transakcji o wartości min. 99 zł.

Proste zasady

Przyznasz, że zasady nie są skomplikowane. Sam decydujesz, co kupisz, a potem po prostu odbierasz nagrodę i możesz udać się na następne zakupy, tym razem z kodem rabatowym od Twisto. Nie zastanawiaj się zbyt długo nad tym, co kupić na eButik.pl, bo - jak wspomnieliśmy - pula nagród jest bardzo niewielka. Kto pierwszy, ten lepszy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zapłać z Twisto i zgarnij voucher 45 zł na kolejne zakupy”

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.