Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

50 zł za rejestrację karty w programie Priceless Specials dla zaproszonych klientów Citibanku

50 zł za rejestrację karty w programie Priceless Specials dla zaproszonych klientów Citibanku
Źródło: strona Citibanku

Program Mastercard Priceless Specials przeszedł niedawno drobną metamorfozę. Obecnie punkty zbiera się nie tylko u jego partnerów, ale także podczas codziennych zakupów czy wyjść do lokali gastronomicznych. Później można je wymienić na nagrody rzeczowe czy vouchery z katalogu,

Propozycja Citibanku pozwala zyskać 3400 punktów za sam fakt zarejestrowania karty debetowej czy kredytowej z logo Mastercarda we wspomnianym programie. Trzeba to jednak uczynić do 31 sierpnia 2019 r., przy czym pula nagród jest ograniczona i wynosi 6800 sztuk.

Dla kogo bonus powitalny?

Mogą go otrzymać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące posiadaczami karty debetowej lub kredytowej Mastercard wydanej przez Citibank, które zostały zaproszone do udziału w tej akcji w wiadomości wysłanej sms-em, e-mailem lub w korespondencji w Citibank Online.

Zarejestruj kartę i zgarnij punkty

Przepis na zgarnięcie 3400 punktów powitalnych jest bardzo prosty i krótki. Wymagane jest tylko jedno działanie:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2019 r. zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online i wypełnij tam formularz rejestracyjny do programu Priceless Specials. Przypominamy, że nagrodzonych zostanie tylko 6800 najszybszych osób.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty otrzymasz w ciągu 10. dni kalendarzowych od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego. Będą one widoczne po zalogowaniu na stronie internetowej programu i będziesz mógł je wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty ich przekazania.

Pamiętaj, że na bonus możesz liczyć pod warunkiem, że do momentu otrzymania punktów powitalnych nie wypowiesz umowy o kartę.

I jeszcze dobra wiadomość – premia nie podlega opodatkowaniu.

Skoro dają, warto wziąć

Z naszych obliczeń wynika, że na zdobycie 3400 punktów powitalnych w Priceless Specials, stanowiących równowartość 50 zł, będziesz musiał poświęcić do 5 min. Tyle czasu zajmie Ci przeczytanie zaproszenia z banku i proces rejestracji we wspomnianym programie. Przyznasz, że nakład pracy jest minimalny w stosunku do oferowanej nagrody. Uważamy, że warto sięgnąć po tę premię.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij punkty powitalne w programie Priceless Specials"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.