Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 400 zł na Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.
Ocena redakcji:

50 zł za rejestrację karty w programie Priceless Specials dla zaproszonych klientów Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

50 zł za rejestrację karty w programie Priceless Specials dla zaproszonych klientów Citibanku
Źródło: strona Citibanku

Pojawiła się kolejna zachęta dla posiadaczy kart z logo Mastercarda, by zarejestrowali je w programie lojalnościowym Priceless Specials. Tym razem Citibank nagradza taki ruch, oferując 3400 punktów powitalnych, co stanowi równowartość 50 zł. Sprawdź, czy nie dostałeś od banku zaproszenia do udziału w tej akcji.

Program Mastercard Priceless Specials przeszedł niedawno drobną metamorfozę. Obecnie punkty zbiera się nie tylko u jego partnerów, ale także podczas codziennych zakupów czy wyjść do lokali gastronomicznych. Później można je wymienić na nagrody rzeczowe czy vouchery z katalogu,

Propozycja Citibanku pozwala zyskać 3400 punktów za sam fakt zarejestrowania karty debetowej czy kredytowej z logo Mastercarda we wspomnianym programie. Trzeba to jednak uczynić do 31 sierpnia 2019 r., przy czym pula nagród jest ograniczona i wynosi 6800 sztuk.

Dla kogo bonus powitalny?

Mogą go otrzymać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące posiadaczami karty debetowej lub kredytowej Mastercard wydanej przez Citibank, które zostały zaproszone do udziału w tej akcji w wiadomości wysłanej sms-em, e-mailem lub w korespondencji w Citibank Online.

Zarejestruj kartę i zgarnij punkty

Przepis na zgarnięcie 3400 punktów powitalnych jest bardzo prosty i krótki. Wymagane jest tylko jedno działanie:

Drukuj

Pamiętaj, że na bonus możesz liczyć pod warunkiem, że do momentu otrzymania punktów powitalnych nie wypowiesz umowy o kartę.

I jeszcze dobra wiadomość – premia nie podlega opodatkowaniu.

Skoro dają, warto wziąć

Z naszych obliczeń wynika, że na zdobycie 3400 punktów powitalnych w Priceless Specials, stanowiących równowartość 50 zł, będziesz musiał poświęcić do 5 min. Tyle czasu zajmie Ci przeczytanie zaproszenia z banku i proces rejestracji we wspomnianym programie. Przyznasz, że nakład pracy jest minimalny w stosunku do oferowanej nagrody. Uważamy, że warto sięgnąć po tę premię.

Ocena redakcji:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij punkty powitalne w programie Priceless Specials"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze