Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych posiadaczy kart w Citi Handlowym

3400 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych posiadaczy kart w Citi Handlowym
Źródło: Citi Handlowy

Jeśli dotąd nie rejestrowałeś swojej karty w programie Bezcenne Chwile i zostałeś zaproszony przez bank do udziału w tej akcji, to lepiej nie zwlekaj. Promocja organizowana przez Citibank ma trwać do 31 grudnia 2020 r., ale może się zakończyć dużo wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu limitu 3600 rejestracji.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział zaproszeni w wiadomości sms, e-mail lub poprzez bankowość internetową klienci Citi Handlowego, którzy posiadają wydaną przez ten bank kartę Mastercard – zarówno debetową, jak i kredytową.

Bank standardowo wymaga pełnej zdolności do czynności prawnych.

Pozostałe wykluczenia dotyczą osób ze statusem nierezydenta, a także obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Czym są Bezcenne Chwile?

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych z logo Mastercard. Mechanizm działania jest prosty – wykonując transakcje kartą Mastercard u partnerów programu, gromadzisz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody z bogatego katalogu.

Wystarczy rejestracja

Droga do zgarnięcia 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na voucher o wartości 50 zł do Circle K, kody o tej samej wartości do Decathlona lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj swoją kartę kredytową lub debetową Citi Handlowego w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

3400 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 10 dni od zarejestrowania karty w programie.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Nie masz karty od Citi Handlowego?

Brak karty w tym banku nie musi być problemem, ponieważ w każdej chwili możesz ją wyrobić, a dodatkowo zyskać premię za założenie konta osobistego lub kartę kredytową. Aktualnie bank prowadzi sporo akcji specjalnych, więc jest z czego wybierać:

Kolejna oferta z bonusowymi punktami

Promocja Citi Handlowego to nic zaskakującego. Co jakiś czas informujemy o podobnych akcjach związanych z przyznawaniem punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli masz już kartę w Citibanku i nie rejestrowałeś jej jeszcze w programie, to aż żal tego nie wykorzystać. W końcu wysiłek konieczny do zgarnięcia bonusu jest niemal zerowy. Sprawdź więc, czy jesteś w gronie zaproszonych i ruszaj do działania.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty "Zgarnij punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.