Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

13 400 punktów (ok. 200 zł) powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych klientów Citibanku

13 400 punktów (ok. 200 zł) powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla zaproszonych klientów Citibanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Codzienne zdobywanie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile jest dość uciążliwe, wymaga dużej wytrwałości, by uzbierać taką ich ilość, by dało się je wymienić na atrakcyjną nagrodę z katalogu. Na szczęście są akcje specjalne z punktami powitalnymi, a także promocje pozwalające zdobyć punkty bonusowe.

Kto ma szansę na punkty powitalne?

Akcja „Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile” trwa do 31 stycznia 2022 r. Przygotowano tylko 3400 nagród po 13 400 punktów (równowartość ok. 200 zł) i po ich wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

O bonusowe punkty mogą się ubiegać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające główną kartę płatniczą Citibanku (nie ma znaczenia, czy jest to karta debetowa czy kredytowa), która nie jest jeszcze „podpięta” do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile.

W regulaminie jest też zapis, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które

w okresie obowiązywania oferty zostaną poinformowane o ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online.

Sprawdź więc, czy jesteś wśród zaproszonych, a jeśli nie, to możesz zapytać Citibank o możliwość otrzymania zaproszenia i przystąpienia do akcji. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele.

Warunki otrzymania bonusu

Twoje zadanie jest bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online i wypełnij znajdujący się tam formularz rejestracyjny do udziału w programie Bezcenne Chwile.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj swoją kartą płatniczą wydaną przez Citibank transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł.

Informacja
Informacja

Jeśli zmieścisz się w gronie pierwszych 3400 osób, które spełnią wymagania regulaminu promocji, otrzymasz 13 400 punktów powitalnych we wspomnianym programie, które stanowią równowartość 200 zł.

Bank Citi Handlowy poinformuje Cię o przyznaniu nagrody w serwisie Citibank Online w ciągu 3 dni roboczych od daty spełnienia wspomnianych wyżej warunków.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 10 dni od spełnienia wymagań. Zobaczysz je, logując się na stronie programu.

Istotne informacje

Zwracamy uwagę, że warunków akcji nie spełnią transakcje anulowane i zwrócone, a także te traktowane przez bank jako szczególne, np. związane z hazardem, przekazami pieniężnymi.

Citibank zobowiązał się w regulaminie, że poinformuje uczestników akcji o wyczerpaniu puli nagród drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online) lub na swojej stronie internetowej.

Punkty możesz od razu wymienić na jedną z nagród z katalogu Bezcennych Chwil lub zbierać je dalej i wykorzystać na coś innego później. Pamiętaj jednak, że te, które otrzymasz w ramach oferty powitalnej, będą ważne tylko przez 4 miesiące od chwili ich zapisania na Twoim koncie w programie. Potem bezpowrotnie przepadną.

Nagroda zostanie przekazana tylko w przypadku, gdy Twoje karty płatnicze z oferty Citibanku nie będą się znajdowały w okresie wypowiedzenia, czyli będą aktywne.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu.

Dodatkowe 6800 punktów za zakupy

Równolegle trwa akcja dla osób, które już zarejestrowały swój "plastik" od Citibanku w Bezcennych Chwilach. Można w niej zdobyć 6800 punktów, czyli równowartość ok. 100 zł. Masz więc szansę na zwiększenie premii.

Szybka akcja z atrakcyjną nagrodą

Może denerwujesz się, że znów rozdają punkty, a nie „żywą” gotówkę. Spójrz na to z innej strony. Tam, gdzie proponują konkretne pieniądze, musisz wykazać się na ogół dużo większą aktywnością. W opisywanej promocji Twoje działanie ograniczy się do przyłączenia już posiadanej karty płatniczej Citibanku do programu Mastercard Bezcenne Chwile i wydania nią w ciągu miesiąca min. 200 zł. Z pewnością nie jest to wielkie wyzwanie. Pomyśl - zdecyduj - działaj.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij punkty powitalne z programu Bezcenne Chwile"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.