Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł na start + 1300 zł za aktywne korzystanie z rachunku za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

300 zł na start + 1300 zł za aktywne korzystanie z rachunku za darmowe przez 2 lata Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Obecnie trwa kilka akcji adresowanych do przedsiębiorców, o czym możesz się przekonać, patrząc na informacje zawarte przy opisach kont na czołowych miejscach naszego rankingu kont firmowych.

Santander Bank Polska najwyraźniej uznał, że zwrot części wydatków firmową kartą płatniczą przez 6 miesięcy (co pozwala odzyskać nawet 900 zł) oraz 400 zł za terminal płatniczy i zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek przez 24 miesiące to za mało. Teraz do wzięcia jest jeszcze 300 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia i wręcz minimalną aktywność.

Organizatorem 4. edycji akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”, która trwa do 26 lipca 2021 r., jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o., wydawca popularnego serwisu finansowego Bankier.pl.

Do kogo skierowana jest ta promocja?

Do udziału w akcji zaproszone są osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i posługujące się dowodem osobistym.

Nie możesz być uczestnikiem tej promocji, jeśli po 1 stycznia 2020 r. dysponowałeś w Santanderze jakimkolwiek rachunkiem dedykowanym dla firm, zarówno jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik.

Wykluczeni są również nierezydenci, pracownicy i współpracownicy organizatora oraz banku, a także członkowie ich najbliższej rodziny.

Recepta na 300 zł

Czas przedstawić zadania, jakie muszą spełnić przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na udział w akcji, aby zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 26 lipca 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swój adres e-mail.

Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi przez Santander Bank Polska informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o możliwość przekazania przez bank wiadomości, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania premii.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linku aktywacyjnego przesłanego przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail, złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych dla celów kontaktu ws. wniosku, dla celów marketingowych banku (także telefonicznie i elektronicznie) i nie odwołuj ich!

Krok 3
Krok 3

Nie później niż 15 sierpnia 2021 r. - podpisz z Santander Bank Polska umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Krok 4
Krok 4

Do 30 września 2021 r.

 • pobierz i aktywuj aplikację mobilną Santandera;
 • wykonaj 5 przelewów na dowolną kwotę (nie może to być przelew wewnętrzny, do ZUS i urzędu skarbowego) w bankowości elektronicznej.
Krok 5
Krok 5

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do 31 października 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. Skorzystaj z linka, który znajdziesz w e-mailu i w formularzu, który Ci się otworzy, wpisz dane osobowe oraz numer konta, na które ma trafić premia.

Musisz to zrobić w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania wiadomości.

Nagroda
Nagroda

W regulaminie znajduje się zapis, że premia będzie przekazana w ciągu 18 dni roboczych od daty wysłania prośby o numer rachunku do przelewu, najpóźniej 22 listopada 2021 r.

+ 1300 zł za aktywność od Santandera

Uczestnicząc w promocji "na start", jednocześnie możesz zyskać nawet 1300 zł od Santander Bank Polska - do 900 zł w ramach moneybacku za płatności kartą i 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego. Mocnym punktem tej akcji jest także zwolnienie z podstawowych opłat za korzystanie z rachunku firmowego przez 2 lata (piszemy o tym niżej).

Bardzo ważne informacje

Przypominamy, że przy składaniu wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji z premią 300 zł musisz podać ten sam adres elektroniczny, jaki wpisałeś do formularza rejestracji w promocji. Pamiętaj też o koniecznych zgodach, w tym marketingowych i o tym, aby ich nie odwoływać oraz nie zamykać konta do momentu otrzymania premii.

I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia – wszelkie przychody mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, a więc i nagroda otrzymana w tej akcji, powinny być uwzględnione w rozliczeniach podatkowych Twojej firmy.

Inne bonusy dla firm

300 zł za otwarcie rachunku to tak naprawdę wstęp do innych korzyści, które mogą być Twoim udziałem, gdy będziesz klientem Santander Bank Polska.

Premie dla klientów indywidualnych

Nie ma przeszkód, byś poszedł na całość i stał się także klientem indywidualnym Santandera. W tym przypadku także są do zgarnięcia premie za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. W sumie możesz zyskać nawet kilkaset złotych, bez konieczności dzielenia się pieniędzmi z urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Warto wspomnieć o opłatach za konto firmowe w Santanderze. A te przez dwa lata praktycznie nie istnieją, ponieważ w ramach promocji bank nie pobierze prowizji za:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
 • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma;
 • smsKody autoryzacyjne;
 • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

24 miesiące to odpowiednio długi czas, aby dobrze zapoznać się z rachunkiem, a następnie podjąć decyzję co dalej.

Atrakcyjne 1600 zł i darmowe konto przez dwa lata

Cieszy nas, że Santander Bank Polska wraca do swojej prostej promocji i dodatkowo oferuje nieco wyższą premię. 300 zł gotówką nie wymaga wiele wysiłku - wystarczy aktywowanie aplikacji mobilnej i wykonanie 5 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę. Wysokość bonusu, jaki zgarniesz za transakcje kartą w równoległej promocji, zależy już tylko od Ciebie. Do tego jeszcze 400 zł za terminal płatniczy. Przy odrobinie szczęścia możesz zyskać nawet 1600 zł!

Nie zapominajmy także o zwolnieniu przez 24 miesiące z różnych opłat związanych z rachunkiem. Dzięki temu nie musisz się martwić codziennymi opłatami za konto firmowe, a jedynie cieszyć zwrotami uzyskiwanymi za transakcje kartą. Życzymy, by były jak najwyższe.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 4 edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.