Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1050 zł dla przedsiębiorców: 150 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska i nawet 900 zł za aktywność

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

1050 zł dla przedsiębiorców: 150 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska i nawet 900 zł za aktywność
Źródło: strona promocji

Obecnie trwa kilka akcji adresowanych do przedsiębiorców, o czym możesz się przekonać, patrząc na informacje zawarte przy opisach kont na czołowych miejscach naszego rankingu kont firmowych. Santander Bank Polska najwyraźniej uznał, że zwrot części wydatków firmową kartą płatniczą przez 6 miesięcy (co pozwala odzyskać nawet 900 zł) i zwolnienie z podstawowych opłat za rachunek przez 24 miesiące to za mało. Teraz do wzięcia jest jeszcze 150 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia i wykonanie tylko jednej (!) operacji.

Organizatorem drugiej edycji akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”, która trwa do 23 lutego 2020 r., jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Kto może ubiegać się o premię?

Uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które dysponowały w Santanderze jakimkolwiek rachunkiem dedykowanym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą między 21 stycznia 2019 r. a dniem otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia w ramach opisywanej akcji, zarówno jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik.

Wykluczeni są również nierezydenci, pracownicy i współpracownicy organizatora oraz banku, a także członkowie ich najbliższej rodziny. Na premię nie mogą również liczyć osoby, które po 20 stycznia 2020 r. zawnioskowały o konto firmowe w Santanderze w inny sposób niż na specjalnej stronie internetowej opisywanej promocji.

Co trzeba zrobić, by zdobyć bonus?

Czas przedstawić zadania, jakie muszą spełnić ci, którzy zdecydują się na udział w akcji, aby zdobyć 150 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 23 lutego 2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swój adres e-mail. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi przez Santander Bank Polska informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o możliwość przekazania przez bank wiadomości, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania premii.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linku aktywacyjnego przesłanego przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail, złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od chwili przesłania wniosku - jednak nie później niż 23 marca 2020 r. - podpisz z Santander Bank Polska umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Krok 4
Krok 4

W dniu otwarcia rachunku firmowego zacznie biec dwumiesięczny termin realizacji przez Ciebie jednego z dwóch zadań:

  • wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą płatniczą LUB
  • zrealizowanie przelewu na dowolną kwotę (nie może to być przelew wewnętrzny ani do ZUS) w usłudze Mini Firma (bankowość internetowa lub mobilna).

Wymagane działanie musisz zrealizować najpóźniej 23 maja 2020 r.,

Krok 5
Krok 5

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz najpóźniej do 30 czerwca 2020 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. Skorzystaj z linka, który znajdziesz w e-mailu i w formularzu, który Ci się otworzy, wpisz dane osobowe oraz numer konta, na które ma trafić premia.

Musisz to zrobić w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania wiadomości.

Nagroda
Nagroda

W regulaminie znajduje się zapis, że premia będzie przekazana w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania prośby o numer rachunku do przelewu, najpóźniej 3 sierpnia 2020 r.

Bardzo ważne informacje

Pamiętaj, że przy składaniu wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia:

  • musisz podać ten sam adres elektroniczny, jaki wpisałeś do formularza rejestracji;
  • konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Santandera Twoich danych osobowych w związku z realizacją złożonego wniosku oraz na kontakty telefoniczne i poprzez środki komunikacji elektronicznej w celach marketingowych.

Zwracamy Ci też uwagę, że do chwili otrzymania premii, pod groźbą jej utraty, nie możesz:

  • odwołać udzielonych zgód marketingowych;
  • wycofać się z zawartej z Santanderem umowy o rachunek firmowy.

I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia - wszelkie przychody mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, a więc i nagroda otrzymana w tej akcji, powinny być uwzględnione w rozliczeniach podatkowych Twojej firmy.

900 zł za aktywne korzystanie z karty debetowej + inne bonusy

150 zł za otwarcie rachunku to tak naprawdę wstęp do innych korzyści, które mogą być Twoim udziałem, gdy będziesz klientem Santander Bank Polska.

Przede wszystkim to zwolnienie z opłat za rachunek firmowy przez 24 miesiące i nawet 900 zł zwrotu za płatności kartą w ciągu 6 miesięcy. Niezależnie od moneybacku w „Promocji dla przedsiębiorców”, będziesz mógł wziąć udział w akcji „W podróży 2-4-6” i odzyskać w jej ramach część wydatków w hotelach, na autostradach i stacjach paliw.

Premie dla klientów indywidualnych

Nie ma przeszkód, byś poszedł na całość i stał się także klientem indywidualnym Santandera. W tym przypadku także są do zgarnięcia premie za założenie Konta Godnego Polecenia i aktywne korzystanie z niego. W sumie możesz zyskać nawet kilkaset złotych, bez konieczności dzielenia się pieniędzmi z urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Naszym zdaniem, rachunek firmowy Santandera to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców dokonujących niewielkiej liczby przelewów, ale za to aktywnie korzystających z karty płatniczej. Posiadanie tego rachunku daje dostęp do podstawowych usług, platformy wymiany walut oraz ogólnoświatowej bazy informacji gospodarczej, co może Ci pomóc w rozwoju firmy poza granicami Polski.

150 zł za rachunek i do 900 zł za aktywne korzystanie z karty

Zdobycie 150 zł nagrody jest niezwykle proste, wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą lub zrealizowanie przelewu zewnętrznego na dowolną kwotę. Z kolei wysokość bonusu, jaki zgarniesz za transakcje kartą, zależy już tylko od Ciebie. Warto tu podkreślić, że akcja „W podróży 2-4-6” pozwala odzyskać część wydatków związanych z wyjazdami służbowymi, a więc jest to bardzo „praktyczna” promocja.

Nie można też zapomnieć o zwolnieniu przez 24 miesiące z różnych opłat związanych z rachunkiem. Dzięki temu nie trzeba się martwić codziennymi opłatami, a jedynie cieszyć zwrotami uzyskiwanymi za transakcje kartą.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska – 2 edycja"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska