Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zgarnij nawet 1050 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia z oferty Santandera

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Zgarnij nawet 1050 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia z oferty Santandera
Źródło: strona promocji

Proste promocje rachunków firmowych, w których nagrody zdobywa się szybko i nie trzeba spełniać bardzo skomplikowanych zadań, są dość rzadkie. Dlatego po propozycjach Banku Pekao (600 zł do zdobycia)mBanku (bonus w wysokości 100 zł) i Alior Banku (200 zł + nawet 1500 zł) z przyjemnością informujemy o ofercie Santandera.

Co prawda w opisywanej akcji można zdobyć "tylko" 150 zł, ale do 31 lipca 2019 r. trwa też “Promocja dla przedsiębiorców”, która pozwala zgarnąć  dodatkowo nawet 900 zł i zwolnienie z podstawowych opłat bankowych na 2 lata. Do wspomnianej akcji możesz dołączyć po założeniu Konta Firmowego Godnego Polecenia w ramach promocji, której zasady przedstawimy Ci poniżej.

Organizatorem akcji „Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska” jest firma Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Przejdźmy do informacji o warunkach akcji i wyjaśnienia, kto może brać w niej udział, by zdobyć 150 zł premii.

Uczestnicy promocji

Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które dysponowały w Santanderze jakimkolwiek rachunkiem dedykowanym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą między 28 czerwca 2018 r. a dniem otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia w ramach opisywanej akcji, zarówno jako posiadacz, współposiadacz czy pełnomocnik. Wykluczeni są także nierezydenci, pracownicy i współpracownicy organizatora oraz banku, a także członkowie ich najbliższej rodziny. Na premię nie mogą również liczyć osoby, które po 27 czerwca 2019 r. zawnioskowały o konto firmowe w Santanderze w inny sposób niż na specjalnej stronie internetowej opisywanej promocji.

Działania zbliżające do premii

Czas przedstawić działania, jakie musisz podjąć, by zdobyć obiecany bonus, czyli 150 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 5 sierpnia 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swój adres e-mail i wyrażając zgodę na ujawnienie organizatorowi przez Santandera informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi o potwierdzenie, że spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania premii).

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka aktywacyjnego przesłanego przez organizatora na podany przez Ciebie adres e-mail i złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Krok 3
Krok 3

W ciągu miesiąca od daty przesłania wniosku (najpóźniej 5 września 2019 r.) podpisz umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Krok 4
Krok 4

W terminie dwóch miesięcy, licząc od dnia otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia (nie później niż do 5 listopada 2019 r.) wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą płatniczą lub Blikiem albo przelew na dowolną kwotę (nie może to być przelew wewnętrzny).

Informacja
Informacja

Najpóźniej do 31 grudnia 2019 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. 

Krok 5
Krok 5

W ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania e-maila skorzystaj z podanego w niej linka i prześlij swoje dane osobowe oraz numer otwartego konta. Gdybyś tego nie zrobił, nagroda zostanie w rękach organizatora.

Nagroda
Nagroda

Z zapisów regulaminu wynika, że przelew zostanie wysłany natychmiast po podaniu przez Ciebie numeru rachunku otwartego w ramach promocji.

Bardzo istotne sprawy

Zwracamy Ci uwagę na następujące kwestie:

  • składając wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia, musisz wpisać ten sam adres elektroniczny, jaki podałeś podczas rejestracji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Santandera Twoich danych osobowych w związku z realizacją Twojego wniosku oraz na kontakty telefoniczne i poprzez środki komunikacji elektronicznej w celach marketingowych;
  • udzielonych zgód nie możesz odwołać w okresie trwania promocji;
  • z zawartej z Santanderem umowy o rachunek firmowy nie możesz się wycofać do dnia wypłaty premii.

Niezastosowanie się do tych wymogów sprawi, że nie otrzymasz bonusu.

Pamiętaj, że wszelkie przychody mające związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, a więc i nagroda otrzymana w tej akcji, powinny być uwzględniane w rozliczeniach podatkowych Twojej firmy.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Zanim podejmiesz decyzję o uczestnictwie w tej akcji, zapoznaj się z warunkami prowadzenia Konta Firmowego Godnego Polecenia.

150 zł bez wysiłku + 900 zł za aktywność

Zdobycie 150 zł premii w tej akcji nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Najwięcej czasu zajmie Ci zarejestrowanie udziału w promocji i załatwienie formalności związanych z założeniem Konta Firmowego Godnego Polecenia. Potem tylko jedna płatność kartą lub Blikiem albo przelew z rachunku i już możesz zacząć się zastanawiać na co wydasz nagrodę.

Przypominamy, że posiadając już wspomniany rachunek, możesz wypełniać warunki “Promocji dla przedsiębiorców” i cieszyć się zwolnieniem z opłat za jego prowadzenie przez 2 lata oraz zdobyć nawet 900 zł premii gotówkowej.

Zachęcamy Cię do przemyślenia obu akcji związanych z Kontem Firmowym Godnym Polecenia z oferty Santandera. Zadania do spełnienia nie są trudne, a możliwy maksymalny bonus – 1050 zł - całkiem okazały.

Jeśli przede wszystkim szukasz dobrego rachunku dla swojej firmy, a promocje mają dla Ciebie mniejsze znaczenie, to zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem kont firmowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zgarnij premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska