Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 100 zł za eKonto Junior.

400 zł za eKonto osobiste od mBanku + 50 zł za eKonto Junior + do 300 zł za polecenie rachunku

400 zł za eKonto osobiste od mBanku + 50 zł za eKonto Junior + do 300 zł za polecenie rachunku
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem IV edycji promocji "Zgarnij premię z eKontem", która trwa do 13 sierpnia 2021 r., i fundatorem premii jest Bonnier Business Polska sp. z o.o.

Długi okres karencji

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały w mBanku (także jako współposiadacz) po 1 stycznia 2018 r. jakikolwiek rachunek o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Nagroda nie może też zostać przyznana osobom, które po wspomnianej dacie wnioskowały o otwarcie eKonta osobistego i ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji.

Z udziału w promocji nie wyklucza natomiast posiadanie rachunku firmowego w mBanku lub tzw. rachunków pomocniczych.

Konieczne działania na drodze do 150 zł

Nagrodę można łatwo zdobyć, ale wymaga to wykonania kilku kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 13 sierpnia 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji i podaj swój adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny do strony promocji, na której musisz poprawnie złożyć wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową.

Uwaga:

  • jeśli chcesz uczestniczyć w równoległej promocji i zdobyć w niej także dodatkowe 50 zł za skorzystanie z e-dowodu zapoznaj się z informacjami dotyczącymi tej akcji (znajdziesz je poniżej);
  • wyraź zgodę na ujawnienie przez mBank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia, że wywiązałeś się z wymagań regulaminu;
  • zachowaj numer nadany przez bank podczas składania wniosku na stronie promocji. Składa się on z trzech liter (RAC) i 9 cyfr.
Krok 3
Krok 3

W ciągu miesiąca od złożenia wniosku, jednak nie później niż 13 września 2021 r., zawrzyj umowę o eKonto osobiste.

Krok 4
Krok 4

W każdym z dwóch miesięcy następujących po dniu otwarcia konta, nie później niż do 13 listopada 2021 r., wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą wydaną do rachunku i/lub przelewy, w tym płatności telefonem i/lub Blikiem.

Przelewy wewnętrzne nie będą uznawane.

Krok 5
Krok 5

Do 30 listopada 2021 r. otrzymasz od organizatora e-mail z informacją o przyznaniu Ci premii (oczywiście, o ile spełnisz wszystkie wymagania). W wiadomości znajdziesz link do strony, na której musisz podać swoje personalia oraz numer eKonta osobistego otwartego w ramach promocji.

Powinieneś to zrobić w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania e-maila. Jeśli nie spełnisz tego wymogu, pieniądze pozostaną w dyspozycji organizatora.

Nagroda
Nagroda

Bonus zostanie przesłany na Twoje eKonto osobiste w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania przez Ciebie wymaganych informacji.

Przykład: jeśli otworzysz konto w dniu 25 czerwca, to 8 transakcji będziesz musiał wykonać od 26 czerwca do 25 lipca, a kolejne 8 operacji bezgotówkowych w dniach 26 lipca - 25 sierpnia.

Pamiętaj, że transakcje wykonane w ramach promocji nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane (np. zwrot towaru).

Premię otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazania Twoje eKonto osobiste będzie aktywne.

250 zł za aktywność na koncie + 50 zł założenie eKonta Junior + 1,7% na Moich celach

Równolegle trwa inna promocja w mBanku, zatem zakładając eKonto osobiste, zostaniesz nią automatycznie objęty. Nagradzane jest w niej aktywne korzystanie z rachunku. Do zdobycia jest 300 zł (w tym 50 zł za otwarcie rachunku przez e-dowód oraz 50 zł za eKonto Junior) oraz 1,7% na rachunku Moje cele, który służy do regularnego oszczędzania.

Szczegóły tej akcji opisaliśmy w osobnym tekście.

Premie w programie PolecamBank

Będąc już klientem mBanku, będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarniać premie za każdą skuteczną rekomendację. Wysokość nagrody, jaką otrzymasz - od 75 do 300 zł - będzie uzależniona od tego, jaki rachunek zostanie otwarty z Twojego polecenia. Spójrz na warunki programu PolecamBank.

Jak to wszystko połączyć?

Perspektywa połączenia wszystkich możliwych premii brzmi kusząco, ale może przeraża Cię mnogość terminów i warunków do spełnienia. Nie da się ukryć – musisz dokładnie zaplanować wszystkie działania i pamiętać o wyznaczonych przez bank terminach ich realizacji. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy podpowiedź, co konkretnie musisz zrobić i w jakiej kolejności.

Nazwa czynności

Termin wykonania

Zarejestruj się na stronie promocji i podaj swój adres e-mail, po czym złóż wniosek o eKonto osobiste wraz kartą.

Jeśli chcesz zdobyć pełną pulę (czyli z dodatkowym 50 zł), otwórz konto przez e-dowód (z poziomu otrzymanego linka)

Do 13 sierpnia 2021 r.

Podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty

Najpóźniej do 13 września 2021 r.

Zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

Wpływ musisz wykonać w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku, a transakcje zrealizować w ciągu miesiąca od dnia otwarcia eKonta i w kolejnym miesięcznym okresie.

Zarejestruj swój udział w programie PolecamBank, odbierz linka polecającego i poleć rachunek znajomym, by zdobyć premię dla polecającego. Pamiętaj o spełnieniu wymagań regulaminu.

Jak najszybciej po podpisaniu umowy, najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r.

Otwórz eKonto Junior swojemu dziecku, które nie ukończyło 13 r.ż.

W miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

Zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.

W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta.

Skorzystaj z linka w wiadomości otrzymanej od organizatora promocji "Zgarnij premię z eKontem" i prześlij swoje dane personalne oraz numer nowo otwartego rachunku.

W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Pozwoli to organizatorowi wspomnianej akcji na przesłanie Ci 150 zł premii.

Nagrody (każda w wysokości 50 zł) związane z promocją „eKonto z premią” zostaną naliczone przez bank automatycznie, aby je otrzymać, nie musisz nic robić.

Rozpatrzmy to na konkretnym przykładzie:

Jeśli otworzyłeś rachunek 25 czerwca 2021 r., to:

  • do 2 lipca zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł,
  • do 25 lipca wykonaj 8 transakcji kartą/Blikiem,
  • od 26 lipca do 25 sierpnia zrealizuj kolejne 8 transakcji,
  • identyczne aktywności – wpływ i po 8 płatności – wykonaj także w sierpniu (jeśli nie wykonałeś ich w ramach powyższego zadania), we wrześniu i w październiku,
  • eKonto Junior załóż dziecku w czerwcu lub w lipcu.

Ważne! Jeśli chcesz zgarnąć wszystko, co tylko jest możliwe, to we wniosku o ROR zaznacz chęć otwarcia rachunku regularnego oszczędzania Moje cele.

Wszystkie premie, jakie zdobędziesz w ramach opisywanych akcji, są zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Co musisz wiedzieć o eKoncie osobistym?

eKonto osobiste otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Prowizji 7zł/miesiąc za korzystanie z karty unikniesz pod warunkiem, że w miesiącu zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 350 zł.

Proste warunki, atrakcyjna premia, ale...

Otwierając eKonto osobiste w ramach opisywanej promocji, możesz zgarnąć duże pieniądze. Wiele zależy od Ciebie, od tego, z ilu produktów skorzystasz i jakie działania podejmiesz. Można powiedzieć, że 150 zł od Bankier.pl to pewna kasa, bo wykonanie po 8 transakcji w każdym z dwóch miesięcy po założeniu rachunku nie stanowi żadnego problemu. Zdobycie 250 zł od mBanku za aktywność na ROR też nie powinno Ci sprawić kłopotów, pod warunkiem, że będziesz pilnował terminów i dbał, by wykonywane operacje spełniały wymogi regulaminowe. Przy okazji sięgniesz też po 1,7% na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Kolejne bonusy też są możliwe, ale niestety już nie dla każdego. 50 zł otrzymasz za założenie swojemu dziecku eKonta Junior, a premie w programie poleceń za skuteczne rekomendowanie produktów mBanku. Dużo więc zależy od Twoich zdolności perswazyjnych i kręgu osób, w którym się obracasz. Jeśli są w nim klienci mBanku, to możesz mieć problem z pozyskaniem dla banku nowych klientów.

Co ciekawe, komunikat marketingowy głosi o premii 300 zł w programie poleceń, a tymczasem to tylko jedna z nagród możliwych do zdobycia w jego ramach, możesz zgarnąć więcej.

Krótko mówiąc: proste warunki i atrakcyjna premia to atuty opisywanej promocji, ale zgarnięcie pełnej puli wymaga skrupulatności, sięgnięcia nie tylko po eKonto osobiste (z wykorzystaniem e-dowodu), ale i otwarcia eKonta Junior oraz skutecznych rekomendacji produktów banku. Nie ma obowiązku, byś walczył o maxa, możesz się zadowolić bonusem 150 zł od Bankier.pl lub 400 zł po połączeniu promocji konta osobistego.

Gdybyś jednak chciał pójść zupełnie na całość, to mamy dla Ciebie informację jeszcze o innych promocjach dla klientów mBanku:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij premię z eKontem - IV edycja"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.