Nawet 300 zł premii z eKontem w mBanku

Promocja zakończyła się dnia 21 października 2018 r.

Nawet 300 zł premii z eKontem w mBanku Źródło obrazka:strona promocji

Załóż eKonto Standard lub eKonto Plus, zrealizuj 5 transakcji, a otrzymasz 150 zł premii. Zasady banalnie proste, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nagrody zostaną przekazane dopiero w 2019 r., gdy będziemy wypatrywali już nadchodzącej wiosny. Aktywnie korzystając przez 5 miesięcy z karty do konta, możesz zyskać dodatkowo nawet 150 zł.

Organizatorem promocji i fundatorem premii jest Bonnier Business Polska sp. z o.o. Promocja potrwa do 21 października 2018 r.

Długi okres karencji

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które posiadały w mBanku po 1 stycznia 2016 r. jakikolwiek rachunek o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku.

Nagroda nie może też zostać przyznana osobom, które po wspomnianej dacie złożyły wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus i ich wniosek jest procesowany w trakcie trwania promocji.

Wyjątki od reguły

Z udziału w promocji nie wyklucza natomiast posiadanie rachunku firmowego w mBanku lub tzw. rachunków pomocniczych.

Konieczne działania na drodze do 150 zł

Organizator dał dużo czasu na wykonanie kolejnych kroków na drodze po premię, spełnienie wszystkich wymagań, ale i zastawił kilka pułapek na niezbyt uważnych. Nagrodę można łatwo zdobyć, ale i łatwo stracić, gdy zapomni się choćby o jednym elemencie. Czytaj uważnie, zapamiętaj każdy szczegół:

 1. Krok pierwszy, to zarejestrowanie się na i podanie swojego adresu e-mail. Masz na to czas do 21 października 2018 r..
 2. Na wskazany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny do strony promocji, na której musisz poprawnie złożyć, podając wszystkie dane, o które zostaniesz poproszony, wniosek o otwarcie eKonta standard lub eKonta plus. Tylko Ty możesz być posiadaczem konta, nie może to być konto wspólne z inną osobą.

  Uwaga, ważne – zachowaj numer nadany przez bank podczas składania wniosku na stronie promocji. Składa się on z trzech liter (RAC) i 9 cyfr.
 3. Kolejny etap to zawarcie umowy konta, o które wnioskowałeś. Musisz to zrobić w ciągu miesiąca od złożenia wniosku, ale nie później niż 21 listopada 2018 r., i być jego posiadaczem do momentu wypłaty premii. Pamiętaj, że tylko Ty możesz być jego posiadaczem!

Nie zapomnij o zgodach!

Zgodnie z regulaminem, składając wniosek musisz zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych zarówno banku, jak i podmiotów współpracujących z nim czy stanowiących jednostki powiązane z mBankiem. Musisz zgodzić się na komunikację drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie możesz odwołać tej zgody w okresie promocji.

Konieczne też jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową. Dzięki temu dowie się on, czy zawarłeś z bankiem umowę o eKonto standard lub eKonto plus w ramach promocji i czy spełniłeś warunki uprawniające do otrzymania premii.

Krótko mówiąc – nie zgodzisz się choćby na jeden z punktów – nagroda zostanie w rękach organizatora.

Transakcje kluczem do nagrody

W terminie dwóch miesięcy od otwarcia konta, nie później niż do 21 stycznia 2019 r., jesteś zobowiązany do wykonania 5 transakcji z wykorzystaniem założonego konta. Mogą to być transakcje bezgotówkowe i/lub przelewy z konta. Przelewy wewnętrzne nie będą uznawane.

Przykładowo: podpisujesz umowę we wrześniu, to obowiązkowe 5 transakcji musisz wykonać we wrześniu lub w październiku. Zawierasz umowę z bankiem o prowadzenie eKonta standard lub eKonta plus w październiku – wymagane 5 transakcji wykonujesz w październiku lub w listopadzie.

Premia dla cierpliwych

Informację o przysługującej Ci nagrodzie otrzymasz w formie e-maila przesłanego na adres podany podczas rejestracji na najpóźniej do 28 lutego 2019 r. W wiadomości znajdziesz przekierowanie na stronę promocji, na której musisz podać imię i nazwisko oraz numer otwartego w ramach promocji rachunku. Premia może zostać przekazana tylko na to konto.

Jeśli nie podasz w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania e-maila informacji niezbędnych do przekazania nagrody, to pozostanie ona do dyspozycji organizatora.

Dodatkowo 150 zł za płatności kartą lub Blikiem

Równolegle trwa inna promocja w mBanku, zatem zakładając konto eKonto standard lub plus zostaniesz nią automatycznie objęty. Nagradzane jest w niej aktywne korzystanie z karty (lub Blika).

Im więcej transakcji wykonasz, tym większą premię za dany miesiąc dostaniesz. Wykonując od 5 do 9 transakcji, wzbogacisz się o 10 zł, od 10 do 14 transakcji przełoży się na dodatkowe 20 zł na Twoim koncie, a wykonanie 15 i więcej transakcji w miesiącu sprawi, że otrzymasz 30 zł. Oceniana będzie Twoja aktywność w kolejnych 5 miesiącach, więc maksymalnie możesz zyskać 150 zł.

Chętnych zapraszamy do lektury tego artykułu, gdzie szczegółowo opisujemy warunki tej akcji.

Co musisz wiedzieć o eKoncie w mBanku?

eKonto występuje w kilku wariantach. Nas, ze względu na warunki promocji, interesują eKonto standard i eKonto plus.

eKonto standard jest otwierane i prowadzone za darmo. Karta debetowa też jest wydawana bezpłatnie, opłata miesięczna za jej używanie wynosi 4 zł. Można uniknąć tego kosztu pod warunkiem wykonania w miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kartą kredytową.

Bezpłatne wypłaty z bankomatów możliwe są w urządzeniach BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeśli wypłacana kwota wynosi min. 100. Przy niższych kwotach wypłata kosztuje 1,30 zł. Korzystanie z innych bankomatów wiąże się z opłatą 7 zł za każdą transakcję. Jeszcze droższe – 10 zł – jest korzystanie z bankomatów za granicą.

Otwarcie eKonta plus nic nie kosztuje, podobnie jak wydanie do niego karty debetowej. Konto może być darmowe, jeśli na rachunek wpływa co miesiąc min. 1000 zł. W przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł. Korzystanie z karty wiąże się z miesięczną opłatą 4 zł, która nie jest pobierana, gdy jej posiadacz wykona w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kartą kredytową.

Korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą jest bezpłatne przy wypłacie kwoty min. 100 zł. Gdybyś w Polsce chciał wypłacić niższą kwotę, to zapłacisz bankowi 1,30 zł prowizji.

O obu wariantach eKonta szczegółowo pisaliśmy tutaj.

Proste warunki, długie oczekiwanie

Fakt, trzeba uzbroić się w cierpliwość i kilka miesięcy poczekać na premię, ale z drugiej strony niewiele trzeba zrobić, by ją dostać.

Regulamin wymaga jedynie 5 transakcji bezgotówkowych – kartą debetową i/lub przelewy z konta. Przyznacie, że nie jest to wielka trudność. Tym bardziej, że organizator nie stawia żadnych wymagań co do kwot tych transakcji.

Co ciekawe, w poprzedniej edycji promocji mBanku warunków do spełnienia było więcej, a nagroda niższa. Najwyraźniej tym razem premiowana jest cierpliwość, a nie aktywność czy zaangażowanie w korzystanie z produktów bankowych.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.