Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 2900 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)

Rekordowe 2900 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)
Źródło: najlepszekonto.pl

To kolejna edycja wspólnej akcji Banku Millennium i Bonnier Business, wydawcy portalu Bankier.pl, o nazwie "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium". Promocja trwa do 26 marca 2023 r. i ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do założenia Konta Mój Biznes w Banku Millennium.

Nagrodą są dwie premie po 200 zł, czyli w sumie 400 zł. Wartość premii możesz powiększyć nawet o 2500 zł od samego banku, o czym napiszemy w dalszej części tekstu.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Zanim zaczniesz przygotowywać się do rejestracji w tej akcji, sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca-osoba fizyczna (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców), który między 1 stycznia 2020 r. a dniem startu promocji (10 stycznia 2023 r.) nie posiadał w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP. W bieżącej edycji wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku.

400 zł za wpływ i płatności Blikiem

Jak za chwilę się przekonasz, droga po 400 zł premii na powitanie jest wręcz banalnie prosta.

Krok 1
Krok 1

Do 26 marca 2023 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając adres e-mail, i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 26 marca 2023 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z linka udostępnionego przez organizatora.

Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2023 r. podpisz z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe.

Krok 4
Krok 4

Do 28 kwietnia 2023 r. zrealizuj następujące zadania:

  • zapewnij wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł (jeśli Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy) lub min. 3000 zł (gdy, Twoja firma istnieje na rynku dłużej niż pół roku);
  • wykonaj płatności Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł w ramach Konta Mój Biznes.

Za spełnienie każdego z tych wymagań otrzymasz 200 zł, ale -  uwaga - zapewnienie wpływu to warunek niezbędny do zdobycia premii za transakcje Blikiem!

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii w wiadomości e-mail do 31 maja 2023 r. Od otrzymania maila będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie numeru konta założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

200 zł premii trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania Ci informacji o zdobyciu bonusu. Oczywiście pod warunkiem, że prześlesz w terminie dane, o które zostaniesz poproszony.

Wymagana transakcja Blikiem może być płatnością za towary i usługi w PLN, nie ma znaczenia czy w placówkach stacjonarnych, czy w Internecie.

Wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty i wpłaty gotówki w PLN w bankomatach i wpłatomatach, wypłaty gotówki w PLN u akceptantów Blika oferujących usługę wypłaty gotówki, a także transakcje typu cashback.

Regulamin nie precyzuje, skąd ma pochodzić wymagany wpływ na rachunek.

Premia stanowi przychód z prowadzonej przez Ciebie działalności i powinieneś ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nawet 2500 zł i zwolnienie z opłat za konto od Banku Millennium

Jak już wspomnieliśmy, promocja łączy się z wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w których możesz zyskać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i nawet 2500 zł premii. Składają się na nią następujące premie cząstkowe:

  • 500 zł za otwarcie konta i firmy z poziomu bankowości elektronicznej;
  • 500 zł za realizację przelewów do ZUS w ciągu 6 kolejnych miesięcy;
  • 500 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS;
  • 500 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł lub za skorzystanie z oferty kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł;
  • 500 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

UWAGA: Ta promocja skierowana jest tylko do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą!

Co warto wiedzieć o Koncie Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to podstawowy rachunek dla małych firm w Banku Millennium. Wprawdzie opłata za prowadzenie tego konta jest dość wysoka, ale w promocji przez 2 lata nie będzie pobierana. Pozostałe koszty sprawdzisz poniżej.

Pewne 400 zł i szansa na więcej

Lubimy proste promocje, a propozycję Bankiera i Banku Millennium nie sposób określić inaczej. Zapewnienie wpływu na nowo otwarty rachunek i wykonanie płatności Blikiem wystarczą, aby otrzymać 400 zł w gotówce na Konto Mój Biznes, które dodatkowo będzie prowadzone za darmo przez 2 lata. Jeśli czujesz niedosyt, możesz powalczyć o kolejne premie w wewnętrznej promocji banku i zyskać 1500 zł za aktywność na rachunku (za przelewy i transakcje kartą) plus ewentualnie także 500 zł za skorzystanie z POS i kolejne 500 zł za podpisanie umowy leasingu albo zaciągnięcie kredytu firmowego.

Jest o co walczyć, a dodatkowe środki zawsze się przydadzą w firmie. Czas na Twoją decyzję!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium" – edycja 4

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.