250 zł z Kontem Otwartym na Ciebie z oferty BNP Paribas

250 zł z Kontem Otwartym na Ciebie z oferty BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BNP Paribas wysoko podbił stawkę. Tym razem kusi nagrodą 250 zł w gotówce za założenia Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Premia jest wysoka, a warunki proste do spełnienia. Na dodatek okres karencji skrócony do 12 miesięcy. Polecamy, kto może niech skorzysta!

Jeszcze nie wybrzmiały echa 3 promocji, które wystartowały przed kilkoma dniami, a już ruszyła kolejna akcja dotycząca produktów BNP Paribas. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie można zgarnąć aż 250 zł! Karencja to tylko 12 miesięcy i do tego łatwe warunki do spełnienia. Jedyny problem to ograniczona liczba nagród. Przyjętych zostanie tylko 1500 promocyjnych wniosków o wspomniany rachunek.

Do akcji możesz przystąpić do 9 czerwca 2019 r. Przy takiej nagrodzie i takich warunkach odradzamy zwlekanie z decyzją. Inni mogą być szybsi i pula bonusów zostanie wyczerpana. Będzie to oznaczało zakończenie przyjmowania wniosków o otwarcie rachunku.

Podobnie jak inne akcje dotyczące produktów BNP Paribas, najnowszą promocję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o., która zaprasza do udziału w niej nowych klientów.

Kto może wziąć udział?

Akcja „Zgarnij premię” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Na początek nieco formalności

Zasady akcji są naprawdę łatwe do zrealizowania. Sprowadzają się do wykonania następujących kroków:

 1. Do 9 czerwca 2019 r. zarejestruj swój udział . Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 9 czerwca 2019 r.
  Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Do 30 czerwca 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

Nawet 250 zł w gotówce może być Twoje!

W promocji „Zgarnij premię” są dwie nagrody - 150 i 100 zł, a więc w sumie wspomniane 250 zł. Organizator nie stawia przed Tobą wygórowanych wymagań, by przekazać Ci tak atrakcyjną premię.

Nagroda nr 1 - 150 zł

150 zł otrzymasz za założenie Konta Otwartego na Ciebie i wypełnienie w lipcu 2 zadań:

 • wykonanie kartą debetową transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł;
 • zapewnienie wpływu na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej kwocie min. 1000 zł.

Nagroda nr 2 - 100 zł

A co trzeba zrobić, by zdobyć 100 zł? Dokładnie to samo co w lipcu, tyle, że w sierpniu - wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnić wpływ na rachunek w łącznej kwocie min. 1000 zł.

Informacja o premii

Informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz spełnienie warunków promocji w lipcu otrzymasz do 19 sierpnia 2019 r. O premii za sierpień zostaniesz powiadomiony do 18 września 2019 r. Pieniądze wpłyną na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o bonusie.

Żeby tak się stało, musisz podać organizatorowi akcji numer swojego konta. Link do wypełnienia zabezpieczonego formularza otrzymasz wraz z wiadomością o przyznaniu Ci nagrody za lipiec. Na wypełnienie go masz czas do 26 sierpnia 2019 r.

Otrzymana premia będzie w całości do Twojej dyspozycji. Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

To musisz wiedzieć

Skoro opisaliśmy już warunki udziału w promocji i zasady przekazania nagrody, to zwrócimy Twoją uwagę jeszcze na kilka spraw, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Transakcja bezgotówkowa

Zacznijmy od wyjaśnienia pojęcia transakcje bezgotówkowe. Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto

Wymogi promocji spełni każdy wpływ środków na Konto Otwarte na Ciebie z wyłączeniem przelewów pochodzących z innych Twoich rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima (także tych, których jesteś współposiadaczem) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas czy przez Raiffeisen Polbank.

Niedozwolone są też wpłaty gotówkowe.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów, ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas bardzo niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz bardzo łatwo uniknąć opłaty, wykonując „plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie znajdziesz w jego analizie.

Wysoka nagroda za niewielką aktywność

Przyznasz, że zasady akcji „Zgarnij premię” są proste i łatwe do spełnienia. Wymagana przez organizatora aktywność w korzystaniu z BNP Paribas nie zajmie Ci wiele czasu. Wykonanie w dwóch miesiącach transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł i zapewnienie w każdym z tych miesięcy wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł, jest możliwe naprawdę przez każdego.

Gdy już będziesz klientem BNP Paribas, możesz rozważyć sięgnięcie po kartę kredytową tego banku. Właśnie trwa promocja, która może Ci przynieść nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net. W ciągu kilku miesięcy możesz więc wyciągnąć od banku aż 650 zł! Skorzystasz?

Gdyby z jakichś powodów nie odpowiadała Ci opisana wyżej akcja, to informujemy, że równolegle trwają 3 inne promocje. W każdej należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie, ale z inną kartą. Do zdobycia jest 150 zł do Biedronki, albo 200 zł na zakupy w H&M, albo też 250 zł na stacje Orlen.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.