Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rekordowe 2000 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)

Rekordowe 2000 zł premii za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ dwuletnie zwolnienie z opłaty za rachunek)
Źródło: najlepszekonto.pl

To kolejna edycja wspólnej akcji Banku Millennium i Bonnier Business, wydawcy portalu Bankier.pl, o nazwie "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium". Promocja trwa do 15 marca 2022 r. i ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do założenia Konta Mój Biznes w Banku Millennium.

Nagrodą jest 200 zł w gotówce, jednak pulę bonusów można powiększyć nawet o 1800 zł od samego banku, o czym napiszemy w dalszej części tekstu.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Zanim zaczniesz przygotowywać się do rejestracji w tej akcji, sprawdź, czy możesz wziąć w niej udział.

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca-osoba fizyczna (w rozumieniu ustawy Prawo przedsiębiorców), który między 1 stycznia 2019 r. a dniem startu promocji (1 lutego 2022 r.) nie posiadał w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla danego numeru NIP. W bieżącej edycji wyłączenie dotyczy również przedsiębiorców, którzy jako konsumenci posiadają jakikolwiek produkt tego banku.

200 zł za płatność Blikiem

Jak za chwilę się przekonasz, droga po 200 zł premii jest wręcz banalnie prosta.

Krok 1
Krok 1

Do 15 marca 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając adres e-mail, i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

Również do 15 marca 2022 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes, korzystając z linka udostępnionego przez organizatora.

Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi przez bank informacji o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2022 r. podpisz z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe.

Krok 4
Krok 4

Do 30 kwietnia 2022 r. dokonaj przynajmniej jednej płatności Blikiem na kwotę min. 50 zł w ramach Konta Mój Biznes.

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii w wiadomości e-mail do 31 maja 2022 r. Od otrzymania maila będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie numeru konta założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

200 zł premii trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 14 dni roboczych od daty przekazania Ci informacji o zdobyciu bonusu. Oczywiście pod warunkiem, że prześlesz w terminie dane, o które zostaniesz poproszony.

Wymagana transakcja Blikiem może być płatnością za towary i usługi w PLN, nie ma znaczenia czy w placówkach stacjonarnych, czy w Internecie.

Wymagań regulaminu nie spełnią wypłaty i wpłaty gotówki w PLN w bankomatach i wpłatomatach, wypłaty gotówki w PLN u akceptantów Blika oferujących usługę wypłaty gotówki, a także transakcje typu cashback.

Premia stanowi przychód z prowadzonej przez Ciebie działalności i powinieneś ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi w Twojej firmie zasadami opodatkowania.

Nawet 1800 zł i zwolnienie z opłat za konto od Banku Millennium

Jak już wspomnieliśmy, promocja łączy się z wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w których możesz zyskać 2-letnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta i nawet 1800 zł premii za aktywność (z czego 1200 zł dotyczy operacji wykonywanych na rachunku firmowym, a 600 zł wymaga skorzystania z terminala płatniczego lub leasingu).

UWAGA: Ta promocja skierowana jest tylko do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą!

Co warto wiedzieć o Koncie Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to podstawowy rachunek dla małych firm w Banku Millennium. Wprawdzie opłata za prowadzenie tego konta jest dość wysoka, ale w promocji przez 2 lata nie będzie pobierana. Pozostałe koszty sprawdzisz poniżej.

Pewne 200 zł i szansa na więcej

Lubimy proste promocje, a propozycję Bankiera i Banku Millennium nie sposób określić inaczej. Jedna płatność Blikiem wystarczy, aby otrzymać 200 zł w gotówce na nowe Konto Mój Biznes, które dodatkowo będzie prowadzone za darmo przez 2 lata. Jeśli czujesz niedosyt, możesz powalczyć o kolejne premie w wewnętrznej promocji banku i zyskać 1200 zł za aktywność na rachunku (za przelewy i transakcje kartą) plus ewentualnie także 600 zł za skorzystanie z POS lub leasingu.

Jest o co walczyć, a dodatkowe środki zawsze się przydadzą w firmie. Czas na Twoją decyzję!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium" – edycja 3

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.