Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł na karcie podarunkowej do Douglasa i zestaw klocków Lego za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

200 zł na karcie podarunkowej do Douglasa i zestaw klocków Lego za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Przed rokiem spółka Ad Astra, organizator wszystkich akcji promujących konto osobiste z oferty BNP Paribas, proponowała już klocki Lego za założenie ROR-u. Wtedy do zdobycia były 3 zestawy, a obecnie tylko jeden z trzech, losowo przydzielony przez organizatora.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona promocji

Karta podarunkowa do sieci Douglas też już pojawiała się w promocjach produktów BNP Paribas.

Zostawmy bonusy chwilowo na boku, skupmy się na opisie działań w ramach promocji. Trzeba działać szybko, bo akcja trwa tylko do 1 czerwca 2020 r. i na dodatek przyjętych zostanie tylko 600 rejestracji do udziału w niej.

Kto może zdobyć nagrody?

Od pewnego czasu grono uczestników kolejnych promocji Konta Otwartego na Ciebie definiowane jest identycznie – w akcji mogą wziąć udział polscy obywatele z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadający dowód osobisty, którzy w dniu składania wniosku o ROR nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas i w okresie ostatnich 12 miesięcy nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Karta do Douglasa i klocki Lego za proste aktywności

Za chwilę się przekonasz, że zdobycie nagród nie wymaga wielkiego trudu.

Krok 1
Krok 1

Do 1 czerwca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej (pamiętaj o bardzo niewielkiej puli rejestracji). Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej realizacji.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który zobaczysz na ekranie i który zostanie też wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, wybraną kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić najpóźniej 1 czerwca 2020 r. Pamiętaj, żeby podać te same dane, co w formularzu rejestracyjnym.

Krok 3
Krok 3

Do 19 czerwca 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Cały proces odbywa się zdalnie w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu sms.

Krok 4
Krok 4

Także 19 czerwca 2020 r. upłynie termin aktywowania „debetówki”, którą dostarczy Ci kurier.

Krok 5
Krok 5

W czerwcu 2020 r. wykonaj min. 5 transakcji Blikiem.

Krok 6
Krok 6

W lipcu 2020 r.:

  • ponownie zapłać przynajmniej 5 razy Blikiem ORAZ
  • zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 500 zł.
Krok 7
Krok 7

Po spełnieniu powyższych warunków, najpóźniej do 21 sierpnia 2020 r. organizator wyśle do Ciebie wiadomość z adresu: [email protected]. Otrzymasz ją na podany podczas rejestracji e-mail. Znajdziesz w niej link, który przeniesie Cię na bezpieczną stronę, byś wpisał tam adres, na który mają zostać przesłane klocki Lego. Musisz to zrobić do 26 sierpnia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas otrzymasz do 31 sierpnia 2020 r. w wiadomości sms na numer telefonu przekazany w formularzu rejestracji.

Najpóźniej tego dnia organizator wyśle do Ciebie przesyłkę z klockami Lego.

To trzeba wiedzieć

Szkoda by było, byś stracił nagrody z powodu jakiegoś prostego błędu. Dlatego przeczytaj uważnie poniższe wytyczne.

Transakcja Blik to po prostu płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Zwracamy uwagę, że

  • liczy się data płatności, a nie jej zaksięgowania,
  • wymagań regulaminu nie spełni wypłata z bankomatu czy przelew z użyciem Blika.

Co do wpływów, regulamin mówi, że nie mogą to być wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima (także tych, których jest współposiadaczem) oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi produktów kredytowych zaciągniętych w tym banku lub dawnym Raiffeisen Polbanku. Najprościej jest więc przelać pieniądze ze swego konta w innym banku.

Do chwili przekazania ostatniej z nagród nie możesz zrezygnować z żadnego produktu, z którego skorzystałeś w ramach tej promocji.

A na koniec tej wyliczanki dobra informacja – z otrzymanych bonusów nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo i wyróżnia się możliwością wybrania jednej z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem najlepsza będzie Karta Otwarta na Dzisiaj, gdyż wynoszącej 3 zł/miesiąc opłaty można uniknąć, wykonując „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową. Osoby, które nie skończyły 26 r.ż., nie muszą robić nawet tego.

Wspólna radość

Wspomnieliśmy na wstępie, że akcja „Zgarnij podarunek” pięknie łączy Dzień Matki i Dzień Dziecka. Nie sugerowaliśmy bynajmniej w ten sposób, że mężczyźni nie mogą brać w niej udziału. Nie ma przeciwskazań, by z propozycji skorzystali także panowie. Oni też z pewnością wybiorą coś dla siebie w Douglasie, a i klockami z pewnością niejeden pobawi się z radością ze swą pociechą.

Koniec z żartami. Uważamy, że dwie nagrody o łącznej wartości 240 zł to solidna premia za realizację niezbyt skomplikowanych zadań, jakie organizator postawił przed uczestnikami promocji. Życie powoli wraca do normalności, więc wykonanie po 5 transakcji Blikiem w czerwcu i w lipcu nie powinno być kłopotliwe. Podobnie zapewnienie w lipcu łącznego wpływu w wysokości min. 500 zł, bo nie ma przeszkód, by była to ta sama stówa pięć razy przesłana z innego banku.

Przemyśl tę ofertę i zdecyduj, czy weźmiesz udział w promocji. Czasu na decyzję nie ma zbyt wiele i pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 600 rejestracji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij podarunek"
  2. Regulamin karty upominkowej Douglas

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.