Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 450 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

400 zł do Allegro za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie

400 zł do Allegro za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji „Zgarniaj kody” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 400 zł w postaci bonów do Allegro, które zostaną wypłacone w 4 częściach: 50, 100, 150 i 100 zł. Promocja potrwa do 12 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 3000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 400 złotych do Allegro?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 12 sierpnia 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 12 sierpnia 2022 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 26 sierpnia 2022 r.:

  • zawrzyj z bankiem w systemie Autenti umowę o wspomniane produkty (odbywa się to z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS);
  • nadaj PIN do karty (najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą).

Za wykonanie tych prostych czynności otrzymasz 50 zł.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu 2022 r.:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Realizując te zadania, spełnisz warunki otrzymania 100 zł premii.

Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu nagród za otwarcie rachunku i aktywność w sierpniu organizator prześle Ci do 26 września 2022 r. Nagrody (50 zł i 100 zł) otrzymasz na wskazane konto do 30 września 2022 r.

Krok 5
Krok 5

We wrześniu oraz w październiku 2022 r. (w każdym z tych miesięcy osobno):

  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę przynajmniej 200 zł,
  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej,
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrody za aktywność we wrześniu i w październiku (150 zł oraz 100 zł) otrzymasz na nowo otwarte konto odpowiednio do 31 października i do 30 listopada 2022 r.

Kody do Allegro ważne są do 31 lipca 2023 r. O zasadach ich wykorzystania pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

  • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Wykonując płatności Blikiem, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą honorowane. Za transakcję płatniczą Blikiem, spełniającą warunek promocji, zostanie uznana płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Ale nie wszędzie: nie mogą to być operacje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).

Przelew możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

Wpływ nie może być wpłatą gotówkową, pochodzić z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) albo prowadzonych pod marką GOoptima oraz z kont służących do obsługi pożyczek i kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank. Najprościej będzie Ci spełnić ten warunek, zlecając przelew ze swojego konta w innym banku.

To też jest ważne

W dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Pamiętaj, że transakcje Blik nie zwalniają z opłaty za korzystanie z karty debetowej, co oznacza, że w okresie promocji poza płatnościami z kodem Blik musisz wykonać jeszcze w każdym miesiącu po 3 płatności bezgotówkowe kartą.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a choć do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych, w tej promocji pod uwagę brana jest tylko Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 5 zł/miesiąc, ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Dodatkowe bonusy od BNP Paribas

Zdobycie premii za konto osobiste nie musi być jedynym bonusem, który otrzymasz w BNP Paribas. Sprawdź, czy nie czeka na Ciebie jeszcze jakaś dodatkowa nagroda, np. za skorzystanie z karty kredytowej.

Atrakcyjna Lokata na Nowe Środki

Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty BNP Paribas może być atrakcyjnie oprocentowana Lokata na Nowe Środki.

Premia zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna nagroda, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinno nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 3000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna. Chyba że... wolisz premię gotówkową w wysokości 300 zł + kod o wartości 100 zł do H&M, którą można zdobyć w trwającej równolegle akcji "Konto na lata" 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarniaj kody"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.