Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 marca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 960 zł od Banku Millennium! 200 zł za kartę kredytową w "Wiosennej promocji" + 760 zł w ramach moneybacku.

200 zł za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium + 200 zł za otwarcie konta

200 zł za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium + 200 zł za otwarcie konta
Źródło: strona promocji

Niewiele musisz zrobić, by zgarnąć 200 zł od Banku Millennium. Wystarczy, że zdecydujesz się na jedną z promowanych kart kredytowych i będziesz z niej aktywnie korzystał przez 3 miesiące. Nie jesteś klientem Banku Millennium? Jeszcze lepiej dla Ciebie – możesz zyskać dwa razy więcej, zakładając w innej akcji tego banku Konto 360°.

Promocja „Zdobądź więcej” ma trwać do 31 marca 2019 r. Przewidujemy, że zakończy się znacznie wcześniej, bo do rozdania jest tylko 3 000 nagród, czyli 200 zł w gotówce, które zostaną przelane na rachunek Twojej karty.

Warto wiedzieć, że korzystanie z niektórych kart kredytowych biorących udział w promocji może przynieść w ciągu roku dodatkowo nawet 760 zł zwrotu moneyback. A to jeszcze nie koniec. Równolegle trwa bowiem akcja, w której za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium też można zdobyć 200 zł.

W sumie najambitniejsi mogą zyskać ponad tysiąc złotych! Taka kumulacja premii z pewnością skusi wiele osób.

Wąskie grono wykluczonych

W akcji „Zdobądź więcej” nie mogą wziąć udziału osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały główną kartę kredytową w Banku Millennium. Dotyczy to także tych, którzy we wspomnianym okresie byli w trakcie procesowania wniosku o rezygnację z karty kredytowej.

Posiadanie konta osobistego w Banku Millennium nie jest przeszkodą, wręcz przeciwnie - jest praktycznie niezbędne, aby skorzystać promocji karty kredytowej.

Krok 1 - złóż wniosek o kartę

Wniosek o wydanie karty kredytowej w ramach tej promocji mogą złożyć osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. W regulaminie zapisano, że do wyboru są karty Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Na wykonanie tego kroku masz czas do 31 marca 2019 r., ale pamiętaj, że pula nagród jest ograniczona i może zostać wcześniej wyczerpana. Musisz to zrobić koniecznie w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej (ta druga opcja dostępna jest tylko dla osób, które mają udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale kontaktu). Tylko wtedy zyskasz prawo otrzymania 200 zł nagrody.

Gdybyś złożył wniosek o wydanie karty kredytowej w placówce Banku Millennium lub w usłudze TeleMillennium, nie będziesz mógł się ubiegać o premię.

Krok 2 – aktywnie korzystaj z karty

W myśl regulaminu, na premię zasłużysz po wywiązaniu się z jednego prostego warunku – w trzech kolejnych okresach wykonasz otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe („plastikiem” lub Blikiem) o wartości min 300 zł:

  • okres nr 1 – do 30 kwietnia 2019 r.;
  • okres nr 2 – od 1 do 31 maja 2019 r.;
  • okres nr 3 – od 1 do 30 czerwca 2019 r.

Wypłata premii

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do końca lipca 2019 r. na rachunek Twojej karty kredytowej. Inaczej mówiąc, przekazane przez Bank Millennium 200 zł zmniejszy kwotę, jaką będziesz miał do spłaty.

Zapewne ucieszy Cię informacja, że w tej promocji „ukryta” jest jeszcze jedna nagroda. Jest ona dostępna dla każdego, niezależnie od tego w jaki sposób złoży wniosek o kartę kredytową.

Otóż, decydując się na “kredytówkę” w ramach tej akcji, możesz zostać zwolniony z miesięcznej opłaty za „plastik”. Bank nie będzie jej pobierał przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty) pod warunkiem, że w każdym z nich wykonasz kartą choćby jedną transakcję bezgotówkową.

„Standardowo” warunkiem z zwalniającym z opłaty 7,99 zł (w przypadku kart Alfa/Impresja) lub 12,99 zł (dla kart Gold) jest wykonanie 5 transakcji w miesiącu.

Przydatne informacje

Przypominamy, że prawo do uzyskania nagrody daje tylko złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej (o ile bank udostępnił Ci taką możliwość). Musisz więc być klientem Banku Millennium.

Kolejna ważna rzecz, że do wspomnianego wyżej limitu przynajmniej 300 zł w trzech kolejnych okresach nie są wliczane transakcje odrzucone oraz te, w których dokonano zwrotu.

Musisz też wiedzieć, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umowy karty.

Karty kredytowe z dodatkowymi bonusami

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną bardzo dobrą wiadomość. Decydując się na kartę kredytową Alfa lub Impresja, nie tylko zdobędziesz 200 zł, ale będziesz mógł także korzystać z 5% moneybacku. W ten sposób możesz odzyskać w ciągu roku nawet 760 zł!

Karta kredytowa Alfa, ze względu na swoją grafikę i sklepy, w których otrzymasz zwrot (m.in. Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars), adresowana jest raczej do mężczyzn. Natomiast wersja Impresja to raczej propozycja dla pań, gdyż tego typu karta oferuje moneyback m.in. w sklepach Sephora, Zara, Stradivarius.

Szczegółowe informacje o tych kartach, m.in. o kolejnych związanych z nimi bonusach, znajdziesz tutaj.

Kolejne 200 zł za założenie Konta 360°

Wspomnieliśmy na wstępie, że możesz podwoić zysk, zakładając w Banku Millennium Konto 360°. Tak, to prawda! Do 25 marca 2019 r. trwa akcja „Zyskaj 200 zł”, w której za założenie wspomnianego rachunku (bez znaczenia, czy w wersji „dorosłej” czy studenckiej) do zdobycia jest także 200 zł.

Twoje zadania ograniczają się do zalogowania się do końca marca do aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz spełnienia w trzech kolejnych miesiącach (kwiecień, maj czerwiec) prostych warunków aktywności na koncie – zapewnienia wpływów w wysokości min. 1 000 zł oraz wykonania przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem.

Szczegóły tej akcji opisaliśmy w naszym artykule.

Zyski liczone w setkach złotych

Super promocja, w której można zgarnąć kilkaset złotych, a nawet ponad tysiąc – 200 zł za założenie Konta 360° + 200 zł za skorzystanie z karty kredytowej Alfa lub Impresja + 760 zł (w ciągu roku) moneyback = 1 160 zł! „Wyciśnięcie” maksymalnego moneybacku jest oczywiście trudne, ale jeśli nawet uzyskasz 100 czy 200 zł zwrotu, to i tak będzie to istotna kwota.

Zgarnięcie 200 zł za korzystanie z karty kredytowej nie powinno Ci nastręczyć specjalnych kłopotów. Wystarczy, że w trzech kolejnych okresach wydasz nią tylko po 300 zł.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, to musisz zacząć od założenia Konta 360°. Zdobycie 200 zł za jego otwarcie wymaga niewielkiej aktywności. Zapewnisz ja z pewnością bez żadnych problemów.

Ktoś może powiedzieć, że ma już „obowiązki” związane z obecnymi kartami i musi nimi płacić, by uniknąć pobrania przez bank prowizji. Załóżmy, że opłata za niewywiązanie się z obecnych obowiązków wynosi 10 zł/miesiąc i „odpuścisz” ich realizowanie, by płacić kartą kredytową Banku Millennium. W swoim banku zapłacisz 30 zł „kary”, a w ramach opisywanej promocji zyskasz 200 zł. Twój „czysty zysk” wyniesie 170 zł. A może być jeszcze większy, gdy otrzymaną „kredytówką” zapłacisz w sklepach współpracujących z Bankiem Millennium i oferujących 5% moneybacku.

Bonusy możliwe do zyskania mogą nieco oszałamiać, więc proponujemy – zwłaszcza tym, którzy dotąd nie korzystali z kart kredytowych – lekturę naszego poradnika dotyczącego bezpiecznego korzystania z tego typu produktów.

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej