Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta.

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta

Aż 720 zł premii moneyback z darmową kartą kredytową Citibank-BP Motokarta
Źródło: najlepszekonto.pl

Przez lata przyzwyczailiśmy się do atrakcyjnych promocji karty kredytowej Citi Simplicity. Od momentu pojawienia się darmowej Citibank-BP Motokarty równie ciekawe akcje bank Citi Handlowy organizuje także i dla tej "kredytówki".

Jest ona nie tylko bezwarunkowo bezpłatna, ale korzystanie z niej pozwala odzyskać w ciągu roku 240 zł. I to przez 3 lata, a więc w sumie do zgarnięcia jest 720 zł! Do tego z kartą wiążą się rabaty w restauracjach i w ramach programu Citi Specials.

Tak wysoki moneyback, który jest jak najbardziej realny i nie wymaga nadmiernego „spinania się”, to naprawdę rzadkość. Dodajmy, że sięgnięcie po kartę kredytową Citibank-BP Motokarta można połączyć z udziałem w innych akcjach specjalnych przygotowanych przez bank. Najlepiej zacząć od konta osobistego, a dopiero potem sięgnąć po "kredytówkę".

Zasady uczestnictwa w promocji

Przyjrzyjmy się bliżej zasadom 7. edycji promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta”, która trwa do 20 czerwca 2022 r.

Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Regulamin wyklucza nierezydentów oraz obywateli i rezydentów podatkowych USA.

Jak odzyskać nawet 720 zł?

Warunki zwrotu są bardzo proste, wystarczy aktywnie korzystać z karty przez 3 lata. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 20 czerwca 2022 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie banku i zawrzyj stosowną umowę.

Na tym etapie możesz także, ale nie musisz, przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Twoja decyzja będzie miała wpływ na wysokość moneybacku, o czym za chwilę.

Krok 2
Krok 2

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym Twojej nowej „kredytówki” wykonaj nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 500 zł, w tym min. 250 zł wydaj na stacjach BP.

Krok 3
Krok 3

Po upływie 3 dni roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego, w którym spełniłeś warunki promocji, możesz zlecić w bankowości internetowej przekazanie Twojej nagrody – 20 zł – na rachunek karty kredytowej Citibank-BP Motokarta. Nie jest to konieczne, bo bank dopuszcza zsumowanie bonusów z wielu okresów rozliczeniowych, maksymalnie z 13.

Nagroda
Nagroda

Premia zostanie zaksięgowana na rachunku „kredytówki” w ciągu 3 dni roboczych po złożeniu przez Ciebie dyspozycji. Tym samym zmniejszy się saldo Twojego zadłużenia lub zwiększy kwota nadpłaty.

Dochody a wysokość premii

Czas wyjaśnić nieco skomplikowane sprawy związane z zarobkami uczestnika promocji.

Regulamin wymaga, by wnioskując o kartę kredytową Citibank-BP Motokarta, przedstawić w ciągu 10 dni dokumenty potwierdzające osiągane dochody. Znajdujące się niżej zapisy wskazują, że niedopełnienie tego nie pozbawi Cię prawa do premii, lecz będzie ona przyznawana jedynie przez 30 miesięcy, więc Twój maksymalny zysk nie przekroczy 600 zł.

Informacje, czego dokładnie bank wymaga zależnie od źródła pochodzenia Twoich dochodów, znajdziesz w regulaminie akcji.

Pamiętaj przy tym o generalnej zasadzie obowiązującej w Citibanku. Osoba wnioskująca o „kredytówkę” w tym banku, pracująca na etacie, musi mieć skończone 18 lat, być zatrudniona w danej firmie od min. 3 miesięcy i zarabiać przynajmniej 1200 zł netto. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą wymagania są bardziej rygorystyczne – wiek 18 lat, istnienie firmy od min. 2 lat i dochód netto na poziomie przynajmniej 2500 zł.

Dodatkowe informacje

Do limitu wymaganego dla uzyskania nagrody wliczane są także transakcje wykonane kartą dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym.

W żadnym przypadku nie mogą być to płatności zwrócone czy „szczególne” w rozumieniu regulaminu kart kredytowych (np. związane z grami hazardowymi, wydatkami w kasynach, przekazami internetowymi).

Z otrzymanego bonusu nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta

"Kredytówka" Citibank-BP Motokarta wydawana jest i prowadzona bezwarunkowo bezpłatnie.

Dodatkowe bonusy

Citibank organizuje liczne promocje dla obecnych i nowych klientów. Poniżej znajdziesz kilka przykładów. Nie ma przeszkód, byś założył konto osobiste albo wziął udział w programie poleceń.

Płać i odzyskaj część wydatków

Na rynku istnieją produkty, które pozwalają uzyskać podobny moneyback. Tyle tylko, że dla zgarnięcia maksymalnej puli konieczne jest spełnianie bardzo wyśrubowanych zadań, np. wydatki kartą rzędu 5000 zł miesięcznie. Na tym tle zasady opisywanej promocji są bardzo proste. Dokonanie zakupów na stacjach BP na kwotę min. 250 zł plus wydanie podobnej kwoty w innych miejscach jest w pełni realne. Jednym z poważniejszych problemów może się okazać lokalizacja stacji BP, po prostu nie każdemu będą one „po drodze”.

Mimo to zdecydowanie warto rozważyć propozycję Citibanku i skorzystać nie tylko z moneybacku, ale i innych bonusów oferowanych przez bank.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta" – edycja 7

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.