Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

4000 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart w Citi Handlowym

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

4000 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart w Citi Handlowym
Źródło: Citi Handlowy

Jeśli dotąd nie rejestrowałeś swojej karty w programie Bezcenne Chwile, to lepiej nie zwlekaj. Promocja organizowana przez bank ma trwać do 30 września 2020 r., choć może się zakończyć dużo wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu limitu 1200 rejestracji.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział klienci Citi Handlowego, którzy posiadają wydaną przez ten bank kartę Mastercard – i to zarówno debetową, jak i kredytową, ale z wyjątkiem Citibank BP Motokarty.

Bank standardowo wymaga pełnej zdolności do czynności prawnych. Co jednak istotniejsze, z oferty nie skorzystają osoby, które w dniu 30 sierpnia 2020 r. były zarejestrowane w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Czym są Bezcenne Chwile?
Mechanizm działania jest prosty – wykonując transakcje kartą Mastercard u partnerów programu, gromadzisz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody z bogatego katalogu.

Pozostałe wykluczenia dotyczą osób ze statusem nierezydenta, a także obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Wystarczy rejestracja

Droga do zgarnięcia 4000 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na voucher o wartości 50 zł do Circle K, kody o tej samej wartości do Decathlona lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj swoją kartę kredytową lub debetową Citi Handlowego w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile najpóźniej 10 października 2020 r.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Nie masz karty od Citi Handlowego?

Brak karty w tym banku nie musi być problemem, ponieważ w każdej chwili możesz ją wyrobić, a dodatkowo zyskać premię za założenie konta osobistego lub kartę kredytową. Aktualnie bank prowadzi sporo akcji specjalnych, więc jest z czego wybierać:

Kolejna oferta z bonusowymi punktami

Promocja Citi Handlowego to z pozoru nic zaskakującego. Co jakiś czas informujemy o podobnych akcjach związanych z przyznawaniem punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Nie trzeba wcale szukać daleko – wciąż obowiązuje promocja, w której klienci Banku Pekao mogą liczyć na 3400 punktów.

Citi Handlowy przebija ofertę Pekao, oferując aż 4000 punktów. Jeśli masz już kartę w tym banku i nie rejestrowałeś się jeszcze w programie, to aż żal tego nie wykorzystać. W końcu wysiłek konieczny do zgarnięcia bonusu jest niemal zerowy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zdobądź 4000 punktów w w Programie Bezcenne Chwile!”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy