Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

4000 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart w Citi Handlowym

4000 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart w Citi Handlowym
Źródło: Citi Handlowy

Jeśli dotąd nie rejestrowałeś swojej karty w programie, to lepiej nie zwlekaj. Promocja organizowana przez bank potrwa co najwyżej do 31 sierpnia 2020 r., choć może się zakończyć dużo wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu limitu 6000 rejestracji.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział klienci Citi Handlowego, którzy posiadają wydaną przez ten bank kartę Mastercard – i to zarówno debetową, jak i kredytową, ale z wyjątkiem Citibank BP Motokarty.

Bank standardowo wymaga pełnej zdolności do czynności prawnych. Co jednak istotniejsze, z oferty nie skorzystają osoby, które w dniu 3 czerwca 2020 r. były zarejestrowane w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Pozostałe wykluczenia dotyczą osób ze statusem nierezydenta, a także obywateli i rezydentów podatkowych Stanów Zjednoczonych.

Wystarczy rejestracja

Droga do zgarnięcia 4000 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na voucher o wartości 50 zł do Circle K, kody o tej samej wartości na merlin.pl lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj swoją kartę kredytową lub debetową Citi Handlowego w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów powitalnych otrzymasz najpóźniej 10. dnia kalendarzowego następnego miesiąca po rejestracji karty. Punkty będą widoczne po zalogowaniu na stronie programu.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Czym są Bezcenne Chwile?

Zdajemy sobie sprawę, że promocja zainteresuje głównie obecnych klientów Citi Handlowego. W związku z tym, zamiast przedstawiać ofertę banku, skupmy się na samym programie Bezcenne Chwile. Mechanizm działania jest prosty – wykonując transakcje kartą Mastercard u partnerów programu, gromadzisz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody z bogatego katalogu.

Kolejna oferta z bonusowymi punktami

Promocja Citi Handlowego to z pozoru nic zaskakującego. Co jakiś czas informujemy o podobnych akcjach związanych z przyznawaniem punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile. Nie trzeba wcale szukać daleko – wciąż obowiązuje promocja, w której klienci Banku Pekao mogą liczyć na 3400 punktów. Trwa też akcja "Dodatkowe punkty" za transakcje online.

Citi Handlowy przebija ofertę Pekao, oferując aż 4000 punktów. Jeśli masz już kartę w tym banku i nie rejestrowałeś się jeszcze w programie, to aż żal tego nie wykorzystać. W końcu wysiłek konieczny do zgarnięcia bonusu jest niemal zerowy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zdobądź 4000 punktów w w Programie Bezcenne Chwile!”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.