Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

16 000 punktów (ok. 200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

16 000 punktów (ok. 200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, to masz okazję, by zgarnąć 16 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna nagroda. Warunki aktywności możesz spełnić po prostu przy okazji kolejnych zakupów.

Promocja "Zdobądź 16 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile" ma trwać do 31 marca 2021 r., ale przygotowano w niej tylko 1500 nagród.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział posiadacze kart płatniczych z logo Mastercard wydanych przez bank Citi Handlowy, o ile od 1 stycznia do 12 marca 2021 r. ich "plastik" nie był zarejestrowany w programie Bezcenne Chwile.

Uwaga: z promocji wykluczone są karty kredytowe BP Motokarta.

Oznacza to, że jeśli nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem, to możesz nadrobić tę zaległość, uczestnicząc w wybranej przez siebie promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co Citi ma Ci aktualnie do zaoferowania.

200 zł za samą rejestrację karty

Droga do zgarnięcia 16 000 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest krótka i prosta:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zawnioskuj o CitiKonto (z premią 150 zł) lub kartę kredytową Citi Simplicity (z 400 zł na Allegro), by zdobyć premie powitalne.

Jeśli jesteś już klientem Citi Handlowego, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2021 r. (pamiętając o limicie nagród) zarejestruj otrzymany "plastik" w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online, klikając "Zarejestruj się" na stronie banku i postępuj zgodnie z podanymi informacjami.

Nagroda
Nagroda

16 000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu rejestracji w programie.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 4 miesiące od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

16 000 punktów w zasięgu ręki

Powrót promocji dla posiadaczy kart Citi Handlowego mile nas zaskoczył. W obecnej, dość krótkiej, edycji można zdobyć równowartość 200 zł za samą rejestrację karty w Bezcennych Chwilach.

Jeśli w tym roku nie byłeś uczestnikiem programu, a posiadasz "plastik" w Citibanku, nie czekaj zbyt długo i od razu zarejestruj swoją kartę. Niestety, jeśli będzie to "kredytówka" BP Motokarta, bonusowe punkty Cię ominą, ale np. dla karty do CitiKonta lub Citi Simplicity punkty powinny się naliczyć bez problemu 🙂

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zdobądź 16 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.