Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zbliż się do 200 zł premii w gotówce za Konto 360° w Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł premii w gotówce za Konto 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank zaprasza nowych klientów

Promocja "Zbliż się do 200 zł" jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 13 sierpnia 2018 r. nie posiadały żadnych produktów banku ani nie były w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt. To zastrzeżenie dotyczy także współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadaczy rachunków.

Z udziału w akcji wyłączone są też osoby, które wcześniej skorzystały już z innej oferty promocyjnej związanej z Kontem 360°. Jeśli jednak miałeś wcześniej ten rachunek, ale nie zakładałeś go w ramach promocji - możesz przystąpić do opisywanej akcji.

Nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek, obie o wartości 100 zł. Oferta obowiązuje do 24 września 2018 r. - chyba że promocyjna pula wyczerpie się wcześniej. A jest to bardzo prawdopodobne.

Prosta recepta na zdobycie 200 zł premii

Co musisz zrobić, by 200 zł wpłynęło na Twoje konto? Przepis na zdobycie premii jest naprawdę prosty:

  1. Do 24 września 2018 r. złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą za pośrednictwem strony promocji. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz nie odwołaj jej do 12 grudnia 2018 r.
  2. Najpóźniej 30 września 2018 r. podpisz z bankiem umowę o konto.
  3. Do 14 października 2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj min. jedną płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK. Za spełnienie tego warunku otrzymasz pierwsze 100 zł.
  4. Kolejne 100 zł zasili Twój rachunek po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności. Zwróć jednak uwagę, że w zależności od tego, którą wersję ROR-u otworzysz: Konto 360° czy Konto 360° Student, wymagania banku będą nieco inne:
    • jeśli zdecydujesz się na Konto 360°, w październiku i listopadzie 2018 r. zasil rachunek kwotą co najmniej 1000 zł oraz w każdym z tych dwóch miesięcy dokonaj co najmniej jednej płatności kartą lub Blikiem w sklepie stacjonarnym lub internetowym;
    • w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student w październiku i listopadzie 2018 r., zapewnij wpływy na konto na łączną sumę min. 360 złotych oraz w każdym z obu miesięcy wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem w punkcie handlowo-usługowym lub przez Internet.

O czym powinieneś pamiętać?

Zacznijmy od informacji, która zapewne Cię ucieszy – nawet jeśli nie spełnisz warunku uzyskania pierwszej premii (tzn. nie wykonasz płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a), wciąż będziesz mógł otrzymać drugą nagrodę za wpływy na konto i transakcje kartą.

Pamiętaj jednak, że bank nie będzie uwzględniał w kontekście promocji takich operacji, jak wypłaty gotówki, przelewy między własnymi rachunkami prowadzonymi w Millennium oraz, rzecz jasna, transakcje zwrócone.

Uczulamy Cię też na to, że aby zyskać szansę na otrzymanie premii, musisz koniecznie założyć konto za pośrednictwem strony promocji. Gdy to zrobisz, w kolejnym kroku powinieneś podpisać umowę, a możesz to zrobić na jeden z dwóch sposobów: umawiając się na bezpłatną wizytę kuriera lub udając się do oddziału banku, gdzie będzie na Ciebie czekać umowa do podpisania.

Jeśli zaś chodzi o same zgody, na etapie składania wniosku dla pewności zaznacz je wszystkie:

Kliknij, aby powiększyć

Po otrzymaniu premii już bez ryzyka będziesz mógł je zmienić wg własnych preferencji.

Kiedy otrzymasz 200 zł?

Obie bonusy - zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych – trafią na Twoje konto w dwóch oddzielnych transzach:

  • w terminie do 18 października 2018 r. otrzymasz nagrodę w wysokości 100 zł za płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a;
  • w terminie do 12 grudnia 2018 r. bank wypłaci Ci kolejne 100 zł za spełnienie dwóch pozostałych warunków (wpływ na konto oraz płatność kartą).

Regulamin promocji znajdziesz w regulaminie.

Konto 360° w Banku Millennium w pigułce

Obecnie Konto 360° to jedna z najlepszych ofert na rynku. Pozwala w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a jednocześnie łączy się z atrakcyjnymi usługami dodatkowymi. Na szczególną uwagę zasługują produkty oszczędnościowe oraz program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację rachunku będziesz mógł zgarnąć kolejne bonusy.

Prowadzenie konta jest warunkowo bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą, o ile zapewnisz comiesięczny wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem (w przeciwnym wypadku prowadzenie konta kosztuje 8 zł, zaś obsługa karty – 7 zł miesięcznie).

Co istotne, wspomniany wpływ nie musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia - wystarczy, że zasilisz konto w Banku Millennium przelewem ze swojego rachunku w innym banku. Najprościej to ograć ustawiając zlecenie stałe na kwotę min. 1000 zł. W ten sposób warunek ten spełniasz nijako automatycznie.

Zwróć też uwagę, że warunki, dzięki którym unikniesz bankowych prowizji, są identyczne z warunkami otrzymania premii. Słowem, za tę samą aktywność jednocześnie otrzymasz aż dwie nagrody: bonus pieniężny i zwolnienie z opłat.

Dla młodszych osób (18 - 26 lat) mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Konto 360° Student jest bezwarunkowo bezpłatne, a opłaty za kartę (4 zł) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce możesz łatwo uniknąć, wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Więcej o rachunku przeczytasz w naszej analizie.

2,7% na koncie oszczędnościowym i 2,5% na lokacie

Jako posiadacz Konta 360° będziesz mógł też skorzystać z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych, np. Lokaty Mobilnej i Konta Oszczędnościowego Profit.

Na Koncie Oszczędnościowym Profit możesz liczyć na oprocentowanie 2,7%. Obowiązuje ono przez 92 dni dla nowych środków i dotyczy salda do 100 000 zł. Więcej o tym rachunku przeczytasz tutaj.

Z kolei oprocentowanie lokaty wynosi 2,25%, ale można je dodatkowo podwyższyć do 2,5% dzięki tzw. "Rozszerzonej rzeczywistości". Wystarczy, że uruchomisz aplikację mobilną oraz zeskanujesz specjalny baner znajdujący się na stronie Banku Millennium. Z ofertą lokat Banku Millenium możesz zapoznać się tutaj.

Cztery różne nagrody w programie poleceń

Po otworzeniu konta możesz też przystąpić do programu poleceń i zdobyć dodatkową nagrodę za skuteczną rekomendację rachunku. Do wyboru masz aż 4 różne bonusy: 80 zł w bonach do Empiku lub Zalando, 4 bilety do kina, 3-miesieczną lokatę 4% lub 10% moneybacku. Co więcej - dzięki temu, że możesz polecić Konto 360° dowolnej liczbie osób, będziesz mógł zgarnąć nie jedną, a nawet kilka premii.

Oferta „Lubię to polecam” trwa do 1 października 2018 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Łatwe 200 zł do zdobycia

200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia. Zdobycie pełnej premii (2 x100 zł) sprowadza się do wykonania zaledwie 5 operacji: jednorazowej płatności telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a, dwóch transakcji kartą debetową na dowolną kwotę oraz dwukrotnym zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 zł. Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych trudności.

W zamian otrzymasz nowoczesne i funkcjonalne konto, ciekawą ofertę oszczędnościową oraz szansę na zdobycie dodatkowych bonusów za skuteczną rekomendację rachunku.

Naszym zdaniem, najnowsza letnia promocja Banku Millennium ma spory potencjał, aby zainteresować nowych klientów. Jeśli także i Tobie ta oferta przypadła do gustu – pamiętaj o ograniczonej puli nagród i nie zwlekaj zbytnio z podejmowaniem decyzji.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.