Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 5 razy więcej punktów w Bezcennych Chwilach dla klientów banku Pekao

Nawet 5 razy więcej punktów w Bezcennych Chwilach dla klientów banku Pekao
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów podczas transakcji kartą. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu. Standardowe zasady zbierania punktów nie pozwalają na szybkie uzbieranie znacznej ich liczby, więc co pewien czas organizowane są promocje z bonusami na start oraz akcje umożliwiające zgarnięcie pewnej liczby punktów po spełnieniu określonych wymagań, np. wykonaniu transakcji we wskazanych punktach handlowych.

Jednak dla swoich klientów bank Pekao wypracował z Mastercard atrakcyjniejsze warunki także na co dzień. Pozwalają one zbierać punkty 2 a nawet 5 razy szybciej! Często jest też możliwość zyskania bonusowych punktów powitalnych.

Kto skorzysta ze specjalnych zasad?

Są one dostępne dla wszystkich pełnoletnich klientów indywidualnych z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadających jedną z kart płatniczych wydanych przez bank. Wystarczy po prostu płacić „plastikiem” podczas zakupów.

Jak gromadzić punkty?

Poza przypisaniem karty do programu Bezcenne Chwile, nie wymaga to żadnych dodatkowych czynności:

Krok 1
Krok 1

Przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę płatniczą wydaną przez Pekao SA. Jeśli już w nim uczestniczysz z „plastikiem” innego banku, po prostu dodaj do swojego profilu kolejną kartę.

Krok 2
Krok 2

Jak najczęściej płać kartą lub aplikacją mobilną PeoPay. Za każde wydane 50 zł otrzymasz:

  • 2 dodatkowe punkty, gdy użyjesz karty debetowej lub PeoPay;
  • 4 dodatkowe punkty płacąc „kredytówką”;
  • 3-5 dodatkowych punktów, gdy zapłacisz Kartą Kredytową z Żubrem. Liczba punktów jest uzależniona od wybranego pakietu: Standard - 3 punkty, Złoty - 4, Platynowy - 5.
Nagroda
Nagroda

Dodatkowe punkty trafią na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od daty wykonania transakcji i będziesz mógł je wykorzystać w ciągu 3 lat od daty ich przekazania.

Dodatkowe informacje

Bonusowe punkty są naliczane proporcjonalnie do wydanej kwoty. Przykładowo, za dokonanie kartą debetową zakupu o wartości 187 zł otrzymasz 7,48 punktu [(187 zł / 50 zł) x 2], a wydanie 232,40 zł Kartą Kredytową z Żubrem w ramach pakietu Platynowego przyniesie Ci 23,24 punkty [(232,40 zł / 50 zł) x 5].

Premie nie są przyznawane za transakcje wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie promocji. Chodzi m.in. o apteki, drogerie, hurtownie i sklepy z napojami alkoholowymi, dyskoteki, kluby nocne, miejsca gier hazardowych oraz przekazy pieniężne, płatności podatków i doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, a także kart podarunkowych/elektronicznych bonów.

Szybciej, a więc lepiej

Jak wspomnieliśmy na wstępie, zbieranie punktów w Bezcennych Chwilach w normalnym trybie jest dość męczące i długotrwałe. Każda okazja, by przyspieszyć i ułatwić ten proces jest mile przez nas widziana i doceniana.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty specjalnej "Zbieraj do 5 razy więcej punktów z Bankiem Pekao S.A.”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.