Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł do Carrefoura za korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas (+ tysiące punktów w programie mamBonus)

200 zł do Carrefoura za korzystanie z darmowej karty kredytowej BNP Paribas (+ tysiące punktów w programie mamBonus)

Liczy się aktywność i regularność

Nagrodą za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie warunków akcji są 2 e-bony Carrefour, każdy o wartości 100 zł. Jak łatwo obliczyć, łącznie możesz zyskać nawet 200 zł, jednak musisz się wykazać umiarkowaną aktywnością i przez 2 miesiące regularnie korzystać z nowej kredytówki.

To jednak nie wszystko – bank przygotował dla Ciebie jeszcze jedną nagrodę, czyli roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. I choć ten bonus w pierwszej chwili nie robi dużego wrażenia, to jednak przyniesie Ci wymierną korzyść – karta stanie się bezwarunkowo bezpłatna, tak więc nie będziesz musiał pamiętać o kwotowym limicie transakcji, które musiałbyś wykonać, by uniknąć miesięcznej prowizji.

Termin i uczestnicy akcji

Akcja trwa do 28 lutego 2021 r. i mogą w niej wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 września 2019 r. do chwili startu promocji (6 stycznia 2021 r.) nie były związane z bankiem BNP Paribas umową o kartę kredytową.

2 x 100 zł na zakupy w Carrefourze

Kroki, które powinieneś wykonać, aby otrzymać oba vouchery po 100 zł, nie są szczególnie skomplikowane. Wymagane jest po prostu aktywne korzystanie z karty kredytowej.

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2021 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Zacznij od wypełnienia dedykowanego formularza na stronie banku.

Konsultant oddzwoni do Ciebie i przekaże szczegóły oferty, a także przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredytówkę.

Krok 2
Krok 2

W każdym z kolejnych 2 miesięcy, liczonych od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 1000 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz e-bon o wartości 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Od momentu udostępnienia nagrody będziesz miał 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i pobranie vouchera.

Aby przystąpić do programu. potrzebny Ci będzie identyfikator klienta oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Będziesz musiał także zaakceptować regulamin programu oraz stworzyć swój identyfikator i hasło dostępu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę odbierzesz na stronie http://www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od chwili spełnienia warunków promocji.

Dla pełnej jasności posłużmy się przykładem. Jeśli umowę o kartę podpiszesz w styczniu, to wspomniane wyżej transakcje musisz wykonać w lutym i w marcu 2021 r. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli nie spełnisz warunku płatności kartą w danym miesiącu, wciąż możesz otrzymać nagrodę za kolejny okres.

Kilka praktycznych informacji

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz zrezygnować z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, będziesz mógł ją w całości przeznaczyć na zakupy w Carrefourze. Termin ważności vouchera zostanie określony na co najmniej 14 lutego 2022 r.

Jak bank definiuje transakcję kartą?

Warunki promocji spełnią operacje bezgotówkowe, czyli płatności w punktach handlowo-usługowych. Nie zostaną uznane transakcje polegające na zasileniu instrumentów i rachunków płatniczych (np. zasilenie elektronicznych portmonetek).

Karty kredytowe Mastercard Standard i Gold

W ramach promocji możesz wybrać jedną z kart kredytowych Mastercard – w wersji Standard lub Gold. Podstawowa różnica między nimi dotyczy wysokości opłat.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Jej okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie to standardowe 7,2%.

W ramach promocji przez 12 miesięcy karta będzie bezpłatna. Po tym okresie opłata miesięczna za obsługę karty Mastercard Standard wynosi 9 zł. Można jej uniknąć pod warunkiem wykonania w danym okresie transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold

Przy tej „kredytówce” wymagania wobec jej posiadaczy są nieco wyższe. Warunkiem zwolnienia z opłaty (15 zł / mies.) jest wykonanie kartą transakcji na łączną kwotę min. 2000 zł. Dla większości z nas karta Mastercard Standard będzie lepszym wyborem.

Uwaga! BNP Paribas pobiera opłatę w wysokości 25 zł za wypowiedzenie umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od jej zawarcia. Opłata dotyczy obu promocyjnych "kredytówek".

Program lojalnościowy mamBONUS

Jego idea sprowadza się do zbierania punktów podczas każdej transakcji wykonywanej kartą kredytową według przelicznika 1 zł = 2 pkt. Zgromadzony „majątek” można wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Warto więc zarejestrować otrzymaną „kredytówkę” w programie mamBONUS przed rozpoczęciem realizacji zadań w ramach opisywanej promocji, by przy okazji gromadzić punkty i korzystać ze związanych nią benefitów.

Jeszcze więcej punktów mamBonus

Uczestnicząc w opisywanej akcji i korzystając z bonusów dla nowych uczestników programu, możesz zgarnąć dodatkowe punkty w programie:

  • 200 punktów za zarejestrowanie karty w mamBonus;
  • 5000 punktów za spełnienie warunków akcji „5000 pkt na start” (4 transakcje po min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od podpisania umowy o "kredytówkę").

Do tego zgromadzisz co najmniej 4000 punktów za realizację warunków aktywności, gdyż 1 zł = 2 pkt., a w każdym z 2 miesięcy wymaganej aktywności musisz wydać po min. 1000 zł, czyli 1000 zł x 2 pkt x 2 miesiące. W sumie będziesz więc miał ponad 9 200 pkt, które zwiększą Twój stan posiadania w programie.

Dodatkowa premia za konto osobiste

Proponujemy, byś przed złożeniem wniosku o „kredytówkę” zastanowił się nad otwarciem rachunku osobistego w BNP Paribas, dzięki czemu zgarniesz dodatkową premię.

Płacisz kartą – zyskujesz 200 zł do Carrefoura i zwolnienie z opłat

Ciekawa oferta dla osób zdecydowanych na regularne korzystanie z karty kredytowej – tak w największym skrócie można podsumować najnowszą promocję BNP Paribas. Warte 200 zł bony zakupowe oraz roczne zwolnienie z opłaty za kartę to naprawdę interesujący zestaw bonusów.

Co istotne, uczestnicząc w promocji karty kredytowej BNP Paribas, nie musisz wykonywać żadnych specjalnych płatności. Po prostu używasz kredytówki do regulowania należności za zakupy, których i tak byś dokonywał. Przy okazji gromadzisz punkty w programie mamBONUS i „wyrabiasz” limit do otrzymania vouchera.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej wiąże się z zaciągnięciem zobowiązania, które należy spłacić w terminie, by nie narazić się na niepotrzebne koszty. Wiele cennych informacji na temat korzystania z „kredytówek” znajdziesz w naszym poradniku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "5000 punktów na start"
  2. Regulamin promocji "200 punktów za rejestrację"
  3. Regulamin promocji "Zawsze warto płacić kartą"
  4. Taryfa opłat i prowizji

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.