Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

25 zł na Pyszne.pl za rejestrację w loterii „Tyle wygrać” dla zaproszonych klientów Citibanku

25 zł na Pyszne.pl za rejestrację w loterii „Tyle wygrać” dla zaproszonych klientów Citibanku
Źródło: strona loterii "Tyle wygrać"

W loterii „Tyle wygrać” czeka 2511 nagród o łącznej wartości ponad 430 tys. zł. Najcenniejszą z nich jest samochód osobowy Mini One Hatch. Zasada jest bardzo prosta – każda transakcja na kwotę powyżej 50 zł lub pożyczka w wysokości min. 1000 zł to jeden los, można je zdobywać do końca 2020 r.

Wróćmy jednak do najnowszej propozycji Citibanku, w której bank zachęca tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali swego udziału w loterii, by wzięli w niej udział. Przy czym nie jest to oferta dla każdego, ale tylko dla osób, które zostały zaproszone. Można z niej skorzystać od 14:00 w dniu 30 kwietnia do 14 maja 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród – bank przygotował ich tylko 1000 (jeden tysiąc).

Komu bank oferuje voucher na Pyszne.pl?

Zaproszenia są wysyłane w formie wiadomości sms i e-mail do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają konto osobiste lub główną kartę kredytową w Citibanku otwarte przed 30 kwietnia 2020 r.

Istnieją przy tym dwa ograniczenia:

  • w przypadku kont wspólnych do promocji może przystąpić tylko pierwszy współposiadacz rachunku;
  • zaproszone są tylko osoby, które w ciągu ostatnich 90 dni (licząc od 30 kwietnia 2020 r.) nie zalogowały się do bankowości elektronicznej w przeglądarce telefonu ani do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Sprawdź, czy w okresie od 25 do 30 kwietnia 2020 r. nie otrzymałeś od banku zaproszenia do udziału w tej promocji. Jeśli je posiadasz – czytaj dalej.

Co zrobić, by zdobyć nagrodę?

Zadanie jest bardzo proste, liczy się szybkość, bo jak wspomnieliśmy, czeka jedynie 1000 voucherów:

Krok 1
Krok 1

Zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online w przeglądarce telefonu i zarejestruj swoją kartę kredytową w loterii „Tyle wygrać”. Możesz to zrobić od godz. 14:00 w dniu 30 kwietnia. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

Informacja
Informacja

Bank powiadomi Cię, czy zdobyłeś nagrodę w wiadomości przesłanej w bankowości internetowej Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

Tam też, jeśli będziesz w gronie zdobywców bonu, po 7 dniach roboczych od zakończenia akcji znajdziesz swoją nagrodę – voucher o wartości 25 zł do wykorzystania na Pyszne.pl.

Bon możesz wykorzystać (jednorazowo lub w częściach) do 31 marca 2021 r., składając zamówienie na Pyszne.pl w restauracji, która umożliwia płatności online.

Podatkiem od zdobytej premii nie musisz się martwić, w przypadku wystąpienia konieczności jego zapłaty zajmie się tym bank.

Działaj!

Nie zatrzymujemy Cię dłużej. Sprawdź dokładnie wiadomości sms w smartfonie oraz swoją skrzynkę pocztową (także folder Spam), być może przeoczyłeś zaproszenie otrzymane od Citibanku. Pamiętaj: vouchery na Pyszne.pl zdobędą tylko najszybsi!

Potem będziesz mógł spokojnie pomyśleć nad strategią udziału w loterii. Im więcej losów zdobędziesz, tym Twoje szanse na wygranie jednej z nagród będą wyższe.

Powodzenia w obu akcjach!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.