Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł na następne zakupy za płatność kartą Mastercard w Media Expert

100 zł na następne zakupy za płatność kartą Mastercard w Media Expert
Źródło: strona promocji

Konkurencja sprawia, że sklepy i usługodawcy szukają sposobów, by skłonić klientów do skorzystania właśnie z ich oferty. W artykule „Jak zarobić na codziennych wydatkach?” pisaliśmy, że płatność dokonana właściwą kartą, przelew z odpowiedniego konta mogą wiązać się ze zdobyciem bonusu. Właśnie mamy kolejny przykład na poparcie naszych słów – płacąc kartą Mastercard w Media Expert, możesz otrzymać bon rabatowy o wartości 100 zł do wykorzystania podczas następnych zakupów. Zainteresowany? W takim razie przejdźmy do szczegółów promocji „Zapłać kartą Mastercard i zyskaj 100 zł na kolejne zakupy”, która trwa do 31 sierpnia 2020 r.

Promocja (prawie) dla każdego

W tym przypadku nie ma karencji ani specyficznych wykluczeń. W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile nie są pracownikami Media Expert lub osobami współpracującymi przy organizacji akcji. Wykluczenie obejmuje także członków ich rodzin.

Osoby niepełnoletnie też mogą skorzystać z promocji, ale tylko za wiedzą i aprobatą regulaminu przez ich opiekunów prawnych.

Zrób zakupy, zapłać kartą Mastercard

Warunkiem otrzymania kodu rabatowego o wartości 100 zł jest zapłacenie w sklepie stacjonarnym Media Expert za produkt lub usługę kartą z logo Mastercard.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. zrób zakupy w Media Expert za min. 1000 zł. Nie ma znaczenia, gdzie zamówisz towar – w sklepie stacjonarnym czy przez Internet. Najważniejsze, byś zapłacił za niego kartą z logo Mastercard w kasie placówki stacjonarnej.

Nagroda
Nagroda

Po dokonaniu płatności dostaniesz kod rabatowy uprawniający do otrzymania 100 zł zniżki na następne zakupy o wartości min. 500 zł. Będziesz mógł go wykorzystać do 17 października 2020 r. podczas płatności w kasie.

Istotne szczegóły

Zwracamy uwagę, że zarówno przy pierwszym zakupie, jak i przy drugim, wyboru produktu możesz dokonać w sklepie internetowym, ale musisz go odebrać w placówce stacjonarnej i tam za niego zapłacić.

Dla uznania, czy transakcja została dokonana w ramach promocji, decydujące znaczenie ma data płatności w kasie, a nie dzień zamówienia produktu/usługi przez Internet.

Regulamin mówi, że zakup musi być w ilościach detalicznych i na potrzeby prywatne.

Do otrzymania Kodu rabatowego nie uprawnia dokonanie płatności kartą płatniczą Mastercard tytułem:

  • zapłaty za indywidualne rachunki (np. gaz, prąd, telefon i inne media, raty kredytu/pożyczki);
  • zakupu lub doładowania kart przedpłaconych (np. podarunkowych), bonów, voucherów lub innych podobnych nośników środków pieniężnych, które służą do dokonywania kolejnych transakcji w sposób bezgotówkowy;
  • zapłaty za karty lub doładowania typu pre-paid na potrzeby korzystania z usług zewnętrznych, np. telefonicznych, usług audiowizualnych, sklepów z aplikacjami itp.;
  • wpłaty lub wypłaty gotówki, np. przy użyciu karty płatniczej.

Bonusu nie otrzymasz również

  • płacąc kartą Mastercard wydaną poza Unią Europejską;
  • uiszczając część należności gotówką, jeśli wartość płatności „plastikiem” będzie niższa niż 1000 zł;
  • prosząc o wystawienie faktury VAT.

Kod rabatowy będzie aktywny po 14 dniach od jego wydania i dopiero wtedy możesz go wykorzystać. Powinieneś wiedzieć, że możesz nim zapłacić tylko za jedną sztukę danego produktu. Inaczej mówiąc, nie możesz kupić 2 takich samych żelazek, bo będzie to wskazywało, że nie kupujesz na potrzeby własne.

Zwracając towar, którego kupno dało Ci prawo do otrzymania kodu rabatowego, stracisz prawo do wykorzystania bonusu.

Dość wymagające warunki

Perspektywa zyskania 100 zł przyciągnęła naszą uwagę. Wczytując się w zapisy regulaminu, traciliśmy jednak entuzjazm. Fakt, że trzeba wydać min. 1000 zł, by otrzymać 100 zł, jest jak najbardziej do przyjęcia. Gorzej, że kod będzie aktywny dopiero po 14 dniach (zapewne chodzi o ustawowy termin, w którym konsument ma prawo do odstąpienia od umowy) i można go wykorzystać tylko przy zakupach na min. 500 zł. Na dodatek termin „ważności” jest dość krótki, z bonusu można skorzystać tylko do 17 października 2020 r.

Naszym zdaniem jest to promocja dla tych, którzy akurat planują większe zakupy artykułów z asortymentu oferowanego przez Media Expert, np. w związku z wyposażeniem mieszkania. Wówczas warto przemyśleć, co kupić w pierwszej kolejności, by płatność opiewała na min. 1000 zł, a co odłożyć na później, by przekroczyć 500 zł i móc skorzystać z kodu rabatowego.

Życzymy udanych zakupów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.