Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5 voucherów na zakupy za płatności Google Pay lub Apple Pay z kartą kredytową Citibanku

5 voucherów na zakupy za płatności Google Pay lub Apple Pay z kartą kredytową Citibanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Zdobycie bonusu powitalnego za sięgnięcie po kartę kredytową nie musi oznaczać końca upominków od banku Citi Handlowy. Bank regularnie organizuje różne akcje specjalne dla swoich klientów, nagradzając ich za różne rodzaje aktywności. Tym razem promowane jest korzystanie z Apple Pay i Google Pay. Każde 5 płatności wykonane jedną z tych metod oznacza zdobycie vouchera zakupowego, maksymalnie można ich otrzymać 5.

Spójrzmy, co znajduje się w puli nagród:

  • 1 900 kodów na 30 dni bezpłatnego dostępu do Audioteki o wartości 24,90 zł. Ten kod będzie ważny do 31 marca 2023 r., po tym terminie nie będzie można go już wykorzystać;
  • 1 100 voucherów do Pyszne.pl o wartości 10 zł, termin ich ważności upłynie 2 listopada 2023 r.;
  • 2 000 e-kodów do sklepu Biedronka o wartości 10 zł, każdy z nich będzie ważny bezterminowo.

Bank zdecydował, że bony będą wydawane według kolejności spełniania wymogów akcji. Tak więc najszybsi otrzymają kody do Audioteki, a gdy ich zabraknie, zostaną rozdysponowane vouchery na Pyszne.pl a na koniec e-kody do Biedronki.

Kto może się starać o nagrodę?

Promocja "Zapłać Google Pay lub Apple Pay i zgarnij nagrodę z kartą kredytową Citibank” trwa do 31 stycznia 2023 r. (lub do wyczerpania puli nagród) i jest adresowana do klientów Citibanku posiadających główną kartę kredytową z logo Mastercard. Wystarczy, że podepniesz ją do Apple Pay lub Google Pay i już będziesz mógł brać udział w tej akcji.

O nagrody nie mogą ubiegać się nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Im więcej płatności, tym więcej nagród

Reguły akcji są bardzo proste - wystarczy po prostu korzystać ze wspomnianych form płatności. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Dodaj swoją kartę kredytową Citibank Mastercard do Google Pay lub Apple Pay. Na stronie promocji (na dole) znajdziesz przydatne informacje, jak to zrobić.

Twoja karta jest już w portfelu elektronicznym? Przejdź od razu do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2023 r. zapisz się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy, akceptując przy tym jej regulamin. Wyrażenie zgody na komunikację elektroniczną nie jest obowiązkowe. Udzielenie jej pozwoli Ci otrzymywać informacje na temat przebiegu promocji.

Krok 3
Krok 3

W okresie obowiązywania promocji, czyli do 31 stycznia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród, jest ich tylko 5000), płać za zakupy przy pomocy Google Pay lub Apple Pay.

Informacja
Informacja

Za każde prawidłowe 5 transakcji bezgotówkowych możesz otrzymać nagrodę.

Nagroda
Nagroda

Informację o tym, że zasłużyłeś na bonus, otrzymasz w bankowości Citibank Online do 20. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu. W wiadomości znajdziesz też nagrodę/nagrody, które zostały Ci przyznane.

Bardzo istotne szczegóły

W promocji nie zostaną uwzględnione transakcje gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem), operacje szczególne (np. związane z hazardem, przelewy na telefon Blikiem) oraz te zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (chodzi m.in. o przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych i wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz bonów elektronicznych).

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoja karta kredytowa od Citibanku będzie aktywna i nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia.

Z bonusu nie musisz się rozliczać przed urzędem skarbowym, gdyż nie podlega on opodatkowaniu.

Płacisz i masz

Opisywana promocja to kolejny przykład, że niekiedy nie trzeba robić nic szczególnego, by zdobyć nagrodę. W tym przypadku cała aktywność sprowadza się do podpięcia karty kredytowej od Citibanku do Google Pay lub Apple Pay a potem pamiętania, by właśnie w ten sposób płacić za zakupy. W okresie świąteczno-noworocznym z pewnością będziesz miał wiele okazji do realizacji wymagań regulaminu i tym samym zdobycia nie jednej, ale nawet kilku nagród.

W tej ciekawej akcji widzimy jednak pewien mankament. Otóż, tak naprawdę nie wiadomo, jaki bonus otrzymasz. Może się zdarzyć, że przypadnie Ci kilka kodów do Audioteki, choć nie jesteś miłośnikiem audiobooków. Od Ciebie będzie zależało, czy zmienisz swoje nastawienie, czy też przekażesz voucher komuś innemu.

Masz komplet informacji o tej akcji, tylko od Ciebie zależy, czy zechcesz wziąć w niej udział.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zapłać Google Pay lub Apple Pay i zgarnij nagrodę z kartą kredytową Citibank"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.