Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 monet za zapisanie karty płatniczej do konta w serwisie Allegro
Źródło: strona promocji

Akcja „Zapisz kartę, zapłać i zgarniaj monety” trwa do 31 sierpnia 2020 r., przy czym Allegro przeznaczyło na premie 1 milion monet. Pula jest duża, więc chyba starczy dla każdego. Mimo wszystkiego radzimy nie zwlekać z decyzją, by potem nie żałować opieszałości. Aktualną liczbę monet do wydania znajdziesz na stronie promocji.

Kto może zdobyć monety?

Monety promocyjne mogą zdobyć osoby fizyczne posiadające swoje indywidualne konto w serwisie Allegro - nie ma znaczenia, czy jako sprzedający, czy kupujący. Ważne, by dana osoba do 30 lipca 2020 r. nie posiadała zapisanej na koncie Allegro żadnej karty płatniczej, zarówno za zakupy towarów, jak i Pakietu Smart. Musi to być nowa, unikalna karta, która nie była nigdy dotąd przypisana w serwisie Allegro do żadnego konta.

Zapisz kartę, zrób zakupy, zgarnij premię

Tak w skrócie przedstawia się sekwencja działań niezbędnych do zdobycia bonusu. Czas, byś poznał szczegóły.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. zapisz kartę płatniczą w koncie Allegro podczas dokonywania transakcji w tym serwisie. Zrobisz to w formularzu Dostawa i płatność w sekcji Metody płatności, gdzie po poprawnym wpisaniu danych powinieneś wybrać Użyj i zapisz kartę.

Krok 2
Krok 2

W trakcie kolejnej płatności, która musi być także wykonana do 31 sierpnia 2020 r. i opiewać na kwotę min. 40 zł (bez kosztów dostawy), użyj tej samej karty.

Informacja
Informacja

To, ile monet Allegro otrzymasz, zależy od liczby wykonanych przez Ciebie kolejnych transakcji. I tak:

  • 1 dodatkowa płatność = 6 monet;
  • 2 dodatkowe transakcje = 7 monet;
  • 3 dodatkowe płatności (lub więcej) = 10 monet.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli odpowiednią liczbę monet, Allegro przekaże w ciągu 72 godzin od chwili zakończenia promocji.

O tym musisz wiedzieć

Transakcje, które musisz zrealizować, nie mogą być płatnością za Pakiet Smart. Regulamin wymaga, by były to płatności za zakupy lub usługi, przy czym nie mogą one dotyczyć kategorii wymienionych w regulaminie Programu Monetowego, np. Motoryzacja, Elektronika, Kultura i rozrywka.

Samo zapisanie karty podczas pierwszej operacji (tzw. transakcji zapisującej) nie uprawnia do otrzymania jakiejkolwiek nagrody, konieczne jest zrealizowanie przynajmniej jeszcze jednej płatności.

Ważność każdej Monety wynosi 365 dni od daty jej przyznania.

Regulamin dopuszcza, by uczestnicy opisywanej promocji brali udział w innych akcjach w ramach Programu Monetowego i zgarniali dodatkowe bonusy.

Dycha też się przyda

Każdy prezent ma znaczenie i cieszy, nawet jeśli jest to tylko 10 monet, czyli 10 zł. Jeśli więc dotąd nie miałeś przypisanej do swojego konta Allegro żadnej karty płatniczej, to zrób to teraz i ciesz się premią. To tylko nasza sugestia. Decyzja – jak zwykle – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zapisz kartę, zapłać i zgarniaj Monety"
  2. Regulamin Programu Monetowego Allegro

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.

Więcej o Mastercard