Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł premii za założenie firmy z mBankiem i 12 miesięcy bez opłat za mBiznes konto Standard

300 zł premii za założenie firmy z mBankiem i 12 miesięcy bez opłat za mBiznes konto Standard
Źródło: strona promocji

Bardzo często warunkiem zdobycia premii w promocji organizowanej przez bank jest sięgnięcie po jeden z jego produktów i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niego. Tym razem też to jest konieczne, ale kluczowe jest… założenie własnej firmy z "pomocą" mBanku. A możesz to zrobić zdalnie, przez Internet.

Uwaga: jeśli posiadasz już firmę, to wciąż możesz otworzyć mBiznes konto Standard i zyskać zwolnienie z opłat przez 12 miesięcy. Niestety w takiej sytuacji nie otrzymasz premii w wysokości 300 zł.

mBank przekonuje, że warto rozkręcać biznes właśnie z nim, gdyż w jednym miejscu możesz załatwić rejestrację firmy, otwarcie rachunku firmowego, a także uzyskać bezpłatną konsultację księgowej.

Promocja obowiązuje do 30 września 2020 r. Przyjrzyjmy się, kto i na jakich warunkach może zgarnąć atrakcyjne bonusy – 300 zł w gotówce oraz zwolnienie z opłat za podstawowe usługi przez rok.

Jakie nagrody są do zgarnięcia?

Zacznijmy od dokładnego przedstawienia nagród, jakie są do zdobycia w nowej promocji mBanku. A są dwie.

Pierwszą jest 300 zł premii gotówkowej za otwarcie mBiznes konta Standard z kartą debetową MasterCard Debit Business i wykonanie transakcji plastikiem.

Drugą – 12-miesięczne zwolnienie z opłat za następujące usługi bankowe:

  • prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard;
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (Elixir) z rachunku podstawowego;
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego;
  • korzystanie z pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku (dotyczy wszystkich kart oferowanych do rachunku);
  • wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski;
  • wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

W skrócie zyskujesz nowoczesne konto firmowe, możesz z niego bezpłatnie korzystać przez cały rok, a do tego otrzymasz bonus w wysokości 300 zł na dobry początek rozwoju swojej firmy. 😀

Jakie decyzje trzeba podjąć przed złożeniem wniosku?

Przygotowując się do założenia firmy, trzeba przemyśleć wiele szczegółów – nazwę, miejsce prowadzenia działalności, formę opodatkowania, korzystanie (lub nie) z usług księgowej itp.

Tematów jest tak wiele, że mogłeś o czymś zapomnieć, więc mBank przygotował wykaz pytań, na które musisz znać odpowiedzi. Znajdziesz je tutaj.

Kto może otrzymać bonus?

Wniosek o założenie firmy z mBankiem mogą złożyć osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają polskie obywatelstwo, dowód osobisty i stały adres zamieszkania na terytorium Polski.

Nie ma znaczenia, czy jesteś już klientem mBanku czy dopiero zamierzasz nim zostać. W tym drugim przypadku proces zakładania działalności gospodarczej będzie jednak nieco dłuższy, gdyż bank musi zweryfikować Twoją tożsamość. Może się to odbyć podczas spotkania z kurierem lub w placówce bankowej.

Najważniejsze, byś w dniu składania wniosku nie prowadził jednoosobowej działalności gospodarczej.

Jak wygląda droga po 300 zł premii?

Krótko mówiąc – jest krótka i przyjemna. Sprowadza się do złożenia wniosków o otwarcie działalności gospodarczej i rachunku firmowego. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. na stronie internetowej mBanku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku mBiznes konto Standard. Do wspomnianej daty musisz dopełnić wszelkich formalności.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od podpisania umowy rachunku firmowego wykonaj wydaną do niego kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na nowo otwarte mBiznes Konto Standard do 30 listopada 2020 r.

Przykład: jeśli założysz konto 10 września, to na wydanie 1000 zł masz czas do 9 października. Premia zostanie przelana na Twoje nowe konto do końca listopada 2020 r.

Nagroda, którą zgarniesz, uczestnicząc w tej akcji, będzie związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ją ująć po stronie przychodów swojej firmy.

Ile kosztuje mBiznes Konto Standard w mBanku?

Po zakończeniu 12-miesięcznego okresu promocyjnego bank będzie pobierał opłaty zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dla rachunku mBiznes konto Standard. Spójrz więc na „codzienne” koszty związane z tym rachunkiem.

mBank nie zapomina o przyszłych przedsiębiorcach

Propozycja mBanku adresowana jest do wszystkich rozpoczynających działalność gospodarczą, którzy zdecydują się nie tylko na założenie własnego biznesu, ale przy okazji otworzą także konto do jego obsługi. 300 zł premii gotówkowej z pewnością nie pozwoli na zakup wyposażenia dla firmy, rozkręcenie działalności czy kampanię marketingową, ale zapewne przyda się, gdy kosztów jest wiele, a na dochody trzeba poczekać.

Naszym zdaniem warto przemyśleć propozycję mBanku, gdyż jest kompleksowa i wiąże się z atrakcyjną premią gotówkową.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Załóż firmę, zyskaj 300 zł - II edycja"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.