Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 5200 zł za założenie firmy z pomocą Santander Bank Polska (200 zł na start + 5000 zł w konkursie) + 1300 zł za aktywność na rachunku firmowym

Do 5200 zł za założenie firmy z pomocą Santander Bank Polska (200 zł na start + 5000 zł w konkursie) + 1300 zł za aktywność na rachunku firmowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Proces zakładania własnej firmy nie jest dziś tak skomplikowany jak przed laty, nie ma konieczności odwiedzania wielu instytucji, przedstawiania różnych dokumentów, ale niezmiennie trzeba podjąć wiele kluczowych decyzji, np. wybrać nazwę swojego biznesu, księgową, która poprowadzi finanse, bank, w którym firma będzie miała rachunek itp.

By choć nieco osłodzić związany z tym stres, Santander Bank Polska oferuje swoją pomoc i na dodatek za skorzystanie z niej można otrzymać upominki. Tak, to nie Ty masz płacić bankowi za pomoc, ale to Santander nagrodzi Cię za to, że swój biznes uruchomisz właśnie z nim. Prawda, że brzmi intrygująco?

Spójrzmy, co Santander Bank Polska proponuje osobom myślącym o założeniu własnego biznesu.

Nagrody za założenie firmy

Zakładając firmę z Santanderem możesz w sumie zyskać aż 5200 zł.

Nagroda podstawowa: 200 zł w postaci eKarty do sklepów RTV EURO AGD dla 600 osób, które jako pierwsze opiszą swoją historię, podzielą się informacjami na temat swojego biznesu.

Nagrody specjalne: w każdym z 3 miesięcy, tj. w czerwcu, lipcu i sierpniu, komisja powołana przez bank wyłoni autorów 3 najciekawszych odpowiedzi, którzy otrzymają:

  • dodatkowe bony do wspomnianej sieci sklepów. Wartość elektronicznych kart podarunkowych będzie uzależniona od zdobytego miejsca. Laureat I otrzyma voucher o wartości 3000 zł, II - 2000 zł a III miejsca - 1000 zł;
  • prezentację swojej firmy na Facebooku na fanpage-u banku. Będzie się ona składała z sesji zdjęciowej oraz posta i promującej go kampanii sponsorowanej, która zostanie zrealizowana na warunkach i zasadach wskazanych przez Santandera przez profesjonalny podmiot. Łączna wartość tej nagrody to 2000 zł.

Wymienione nagrody są formą motywacji do założenia firmy z Santanderem. Natomiast zupełnie osobne premie czekają za otwarcie w tym banku rachunku osobistego (jest on niezbędny do stworzenia Profilu Zaufanego, bez którego nie można otworzyć działalności gospodarczej online) oraz konta firmowego i aktywne korzystanie z nich.

Kto może zdobyć bonusy?

Wiesz już, jakie nagrody czekają w trwającej do 31 lipca 2021 r. promocji "Załóż firmę z nagrodami". Najwyższa więc pora, byś się dowiedział, kto może je otrzymać i na jakich warunkach.

Uczestnikami opisywanej akcji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posługujące się ważnym polskim dowodem osobistym. O innych ograniczeniach regulamin nie wspomina.

Droga po nagrody

Na drodze po nagrody czeka Cię kilka etapów:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, po czym udaj się do placówki banku z dowodem osobistym i stwórz Profil Zaufany, który jest niezbędny do założenia firmy online.

Jeśli posiadasz już konto osobiste w Santanderze, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 31 lipca 2021 r.:

  • wypełnij wniosek o założenie działalności gospodarczej z kontem dla firm i bankowością elektroniczną Mini Firma oraz kartą debetową Visa
  • uzupełnij specjalny formularz przystąpienia do promocji znajdujący się na przywołanej stronie. opisując w nim swoją historię: Co skłoniło Cię do otwarcia firmy? Czym będzie się ona zajmować? Jakie masz związane z nią plany i marzenia? Czym będą się wyróżniać Twoje usługi i produkty? Maksymalna długość wypowiedzi to 1000 znaków.

Pamiętaj, że nagrodę podstawową otrzyma tylko 600 pierwszych uczestników akcji!

Informacja
Informacja

Po potwierdzeniu wniosku kodem sms otrzymanym od banku, Santander prześle Twoje zgłoszenie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Gdy Twoja firma zostanie zarejestrowana, CEIDG prześle Ci powiadomienie o tym fakcie SMS-em i e-mailem, a z kolei bank przekaże Ci dane dostępu do bankowości elektronicznej.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę podstawową a także vouchery dla laureatów nagród specjalnych bank prześle do końca miesiąca następującego po tym, w którym wypełniłeś formularz zgłoszeniowy. Bony zostaną przekazane na podany w nim adres e-mail.

Dla uniknięcia wątpliwości przedstawmy powyższe zasady na przykładzie. Przesłanie zgłoszenia i wypełnienie pozostałych warunków w maju oznacza, że premię otrzymasz w czerwcu. Analogicznie – przystąpienie do promocji w czerwcu daje prawo do bonusu w lipcu, a wysłanie formularza w lipcu przełoży się na nagrodę w sierpniu.

Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie wyczerpana pula nagród podstawowych.

Formularz zgłoszeniowy możesz przesłać tylko raz.

W momencie przekazywania przez bank nagrody musisz być przynajmniej posiadaczem aktywnego Konta Firmowego Godnego Polecenia, posiadać wyrażone zgody marketingowe oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych.

Elektroniczne karty podarunkowe będziesz mógł wykorzystać w placówkach stacjonarnych sieci RTV EURO AGD, jak i w jej sklepie internetowym.

Nagrody, jakie zdobędziesz w tej promocji, będą miały związek z Twoją działalnością gospodarczą, musisz więc wykazać je po stronie przychodów firmy i rozliczyć się z nich z fiskusem według dotyczących Cię zasad.

Premia za konto firmowe

Za uruchomienie Konta Firmowego Godnego Polecenia też możesz zdobyć premię: nawet 900 zł zwrotu wydatków dokonanych kartą debetową oraz 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego. Ponadto Santander zwolni Cię na 2 lata z podstawowych opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Do kompletu informacji brakuje Ci jeszcze wiadomości nt. Konta Firmowego Godnego Polecenia. Pamiętaj, że korzystając z trwającej akurat promocji, nie będziesz się musiał martwić związanymi z nim opłatami przez 2 lata.

Trudno zliczyć bonusy

Naprawdę trudno określić wartość premii, które możesz zdobyć, rozpoczynając teraz współpracę z Santanderem. Wszak do zgarnięcia są bonusy za otwarcie i aktywne korzystanie zarówno z rachunku osobistego, jak i firmowego. Do tego jeszcze 200 zł za założenie z tym bankiem firmy i szansa na nagrody za ciekawe przedstawienie swojej działalności. Kampania promująca Twój biznes na fanpage'u Santandera może się przełożyć na wiele intratnych zleceń.

Jeśli przymierzasz się do założenia działalności gospodarczej, przemyśl dobrze tę propozycję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Załóż firmę z nagrodami"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.