Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

60 zł za zalogowanie się do bankowości elektronicznej w listopadzie i grudniu dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

60 zł za zalogowanie się do bankowości elektronicznej w listopadzie i grudniu dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdą akcję promocyjną skierowaną do obecnych klientów witamy z życzliwością, gdyż świadczy, że dana instytucja finansowa docenia wzajemną współpracę. Santander Bank Polska chyba tworzy nową tradycję, bo to już kolejny miesiąc, w którym proponuje zaproszonym udział w prostej promocji z atrakcyjną premią.

Promocja „Zaloguj się na zimę" trwa do 20 listopada 2021 r., czyli do tej daty możesz się spodziewać wiadomości od Santandera z zaproszeniem do udziału w niej.

Uczestnicy i nagrody

W regulaminie tej akcji bank określił, że mogą w niej wziąć udział tylko właściciele i współwłaściciele kont osobistych w PLN, którzy nie logowali się do Santander internet lub aplikacji Santander mobile w ciągu 30 dni przed startem promocji (1 listopada 2021 r.). Konieczne też jest otrzymanie z banku sms-a z zaproszeniem do udziału.

Maksymalna nagroda wynosi 60 zł, gdyż za każdy miesiąc, w którym zalogujesz się do bankowości elektronicznej Santandera, otrzymasz 30 zł.

2 logowania i 60 zł będzie Twoje

Tylko 2 kroki dzielą Cię od nagrody:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy otrzymałeś od Santander Bank Polska sms z zaproszeniem do udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Jeśli tak, to w listopadzie i grudniu choć raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile lub bankowości internetowej Santander internet.

Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek otrzymasz 30 zł.

Nagroda
Nagroda

Santander wypłaci Ci łączny bonus (czyli 30 lub 60 zł) na Twoje konto do 31 stycznia 2022 r.

To musisz wiedzieć

Jeżeli nie zalogujesz się do aplikacji Santander mobile lub Santander internet w jednym z miesięcy trwania akcji, nie będzie to miało wpływu na możliwość otrzymania nagrody za logowanie w drugim miesiącu. 

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto.

Co oczywiste, bonusu nie zgarniesz również wtedy, gdy zamkniesz rachunek przed dniem wypłaty premii.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Skorzystaj z zaproszenia, zdobądź nagrodę

Jeśli tylko zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w tej promocji, to – naszym zdaniem – nie powinieneś się zastanawiać nad udziałem w niej. Działania niezbędne do zdobycia 60 zł zajmą Ci dosłownie chwilę. Rzadko się zdarza, by tak atrakcyjna premia była do zdobycia w tak prosty sposób. To jednak tylko nasza opinia. Jak zawsze decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zaloguj się na zimę"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.