Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste

MEGA HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste
Źródło: najlepszekonto.pl

Już nie raz przekonaliśmy się, że Santander Bank Polska pozwala łączyć udział w kilku promocjach i tym samym zgarnąć bardzo atrakcyjne premie. W dostępnym obecnie pakiecie promocyjnym łączna premia może wynieść aż 880 zł. Trzeba się spieszyć, bo jeden z jego elementów jest dostępny tylko do 15 lipca, a drugi otrzyma tylko 2000 osób, które jako pierwsze przystąpią do akcji.

  1. W akcji "300 zł premii z kontem" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.
  2. Dodatkiem do niej jest 100 zł do Biedronki w promocji "Zakupy z kontem". To w tej akcji bank rozda maksymalnie 2000 kart podarunkowych.
  3. W programie poleceń nowy i obecny klient ma szansę na jedną z nagród do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
  4. Ponadto jako posiadacz Konta Jakie Chcę będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród wynosi więc 780 zł!

Uczestnicy promocji?

Do udziału w promocjach zaproszone są osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

O nagrody nie mogą się starać osoby, które od 1 lipca 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (przykładowo konta firmowego czy karty kredytowej) nie stanowi przeszkody, by wziąć udział w promocji.

Co zrobić, by zdobyć bonusy?

Zadania nie są trudne. Oto co konkretnie trzeba zrobić:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. zawnioskuj o wybrany rachunek:

wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Nie zapomnij o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Konieczne jest też, byś wyraził zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku drogą telefoniczną i elektroniczną a także na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie wypełnij na powyższej stronie akcji formularz przystąpienia do promocji "Zakupy z kontem".

Santander, Konto Jakie Chcę, formularz promocji

Krok 3
Krok 3

Program poleceń: Aby otrzymać premię w ramach programu poleceń, to po założeniu rachunku zaloguj się do bankowości elektronicznej i wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: S2C9T9

Krok 4
Krok 4

Do 10 sierpnia 2022 r. podpisz z Santanderem umowę o rachunek i wymagane produkty podczas spotkania z kurierem.

Nagroda
Nagroda

Premię gotówkową w wysokości 50 zł za otwarcie ROR-u otrzymasz na nowo otwarte Konto Jakie Chcę do 31 sierpnia 2022 r.

Krok 5
Krok 5

W każdym z 3 miesięcy – w sierpniu, wrześniu i październiku 2022 r. – zrealizuj wymagania, które dadzą Ci prawo otrzymania drugiej części premii gotówkowej (250 zł):

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
  • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander Mobile.
Krok 6
Krok 6

Program poleceń: Zdecydowałeś o przystąpieniu do programu poleceń? Jeśli tak, to pamiętaj o zrealizowaniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Drugą część premii gotówkowej, czyli 250 zł, Santander przeleje na Twoje konto osobiste do 30 listopada.

Krok 7
Krok 7

W każdym z 5 miesięcy od sierpnia do grudnia 2022 r. wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile. Spełniając ten warunek, zasłużysz na e-bon do Biedronki o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

E-kod do Biedronki otrzymasz przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 stycznia 2023 r.

+ dodatkowa nagroda w programie poleceń

Premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć, zakładając konto z kodem polecenia. Nagrodą w programie poleceń może być karta podarunkowa o wartości 80 zł lub 4 bilety do kina.

Warunki programu poleceń też są łatwe do zrealizowania – wystarczy do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do podpisania umowy, wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.

Nie ma przeszkód, by po nawiązaniu współpracy z Santanderem polecać jego produkty innym i zyskiwać za to kolejne premie.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Szczegóły mogą decydować o tym, czy zdobędziesz premię. Zwróć uwagę na poniższe kwestie.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane transakcje bezgotówkowe możesz zrealizować w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Ważne, by nie zostały one anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Zwracamy uwagę, że pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Może się więc zdarzyć, że jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Warunków promocji nie spełnią wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Przelewy w aplikacji Santander mobile

W promocji "Zakupy z kontem" bank uzna jedynie przelewy zlecone w aplikacji mobilnej. Mogą to być przelewy w złotych na rachunek obcy, przelewy na telefon Blik, do ZUS lub podatkowe.

To też jest ważne

Bonus gotówkowy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jego przekazania Twoje konto będzie aktywne i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto osobiste w Santander Bank Polska

Spójrzmy na parametry Konta Jakie Chcę, oceńmy jego atrakcyjność na co dzień:

Co prawda istnieją opłaty za obsługę obsługę konta i karty, ale bardzo łatwo ich uniknąć. Zapewnienie wpływu w danym miesiącu w wysokości min. 500 zł oraz wykonanie co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem nie powinno Ci sprawić żadnych kłopotów.

Warto zwrócić uwagę, że Santander oferuje bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

300 zł za domowe rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Dodatkowe bonusy

Na dowód, że Santander Bank Polska bardzo lubi nagradzać swoich klientów, przytaczamy jeszcze informacje o kolejnych bonusach. Na początek premia za skorzystanie z karty kredytowej:

Atrakcyjna kumulacja nagród

Jak widać, Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i raz po raz przygotowuje kolejne akcje promocyjne. Przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej i100 zł do Biedronki.

Do tego jeszcze bonus o wartości 80 zł za założenie konta z polecenia. Nie ma również przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego.

Konto Jakie Chcę to jeden z najciekawszych rachunków na rynku. Głównie ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Dodając do tego premię za opłacanie rachunków i darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymujemy świetny pakiet, który będzie cieszył nie tylko w okresie realizowania warunków udziału w promocji, ale i później.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "300 zł premii z kontem" - edycja 2
  2. Regulamin programu "Polecam mój bank" – edycja 2
  3. Regulamin promocji „Zakupy z kontem" – edycja 3

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.