Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

550 zł w kumulacji Santander Bank Polska: 200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki + 50 zł za konto dla dziecka

550 zł w kumulacji Santander Bank Polska: 200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki + 50 zł za konto dla dziecka
Źródło: strona promocji

Z bieżącej promocji Santander Bank Polska pod nazwą „Zakupy do 200zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” możesz skorzystać do 31 stycznia 2021 r.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 150 zł w formie karty podarunkowej do wybranego sklepu (Biedronka / Decathlon / RTV EURO AGD), należy otworzyć wybrane konto wraz z kartą Visa, a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności. Z regulaminu wynika, że liczba kart podarunkowych jest limitowana i o tym, czy otrzymasz tę, na której będzie Ci zależało, będzie decydowała kolejność rejestracji.

Dodatkowe 50 zł zgarniesz za otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia.

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 50 zł bank wypłaci Ci za otwarcie konta z polecenia, a opłacając domowe rachunki z Konta Jakie Chcę, możesz w ciągu roku odzyskać nawet 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które po 1 grudnia 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN (również jako współwłaściciele).

Jeśli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto walutowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 200 zł na start i 50 zł w programie poleceń?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2021 r. złóż wniosek o konto Jakie Chcę z kartą debetową Visa i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie banku.

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz na elektroniczny kanał kontaktu (zgodę na EKK możesz wyrazić najpóźniej 31 stycznia 2021 r.).

Krok 2
Krok 2

Do 15 lutego 2021 r. zawrzyj umowę o rachunek w obecności kuriera.

Krok 3
Krok 3

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zarejestruj się na stronie promocji, wypełniając formularz. Podaj w nim swoje dane (imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL).

Na tym etapie wskaż kartę podarunkową, którą chciałbyś otrzymać – do Biedronki, Decathlonu lub RTV EURO AGD.

Krok 4
Krok 4

W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
Krok 5
Krok 5

Jednocześnie spełnij warunki otrzymania premii 50 zł w programie poleceń. Bank wymaga, byś do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

  • wykonał płatności kartą / Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł (przynajmniej jedna transakcja musi zostać wykonana Blikiem!),
  • choć raz zalogował się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
Krok 6
Krok 6

Jeśli chcesz otrzymać bon o wartości nie 150 zł, a 200 zł, do 24 lutego 2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka (w wieku 13-18 lat) wraz z kartą Visa i dostępem do bankowości elektronicznej, po czym otwórz ten rachunek najpóźniej 28 lutego 2021 r.

Tak jak w przypadku wniosku o Twoje konto, tu również wymagane są zgody na kontakt (w tym także w celach marketingowych) i EKK.

Nagroda
Nagroda

Karta podarunkowa o wartości 150 zł (lub 200 zł, jeśli otworzysz też konto swojemu nastoletniemu dziecku) zostanie przekazana do 30 czerwca 2021 r. w wiadomości wysłanej w bankowości elektronicznej.

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie, a to z powodu konieczności spełnienia warunków przez kolejne 3 miesiące.

Miesiące aktywności

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji w grudniu, to na realizację zadań masz czas w styczniu, w lutym i w marcu 2021 r. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w styczniu 2021 r., to zadania musisz wykonać w lutym, w marcu i w kwietniu, a jeśli w lutym 2021 r. – w marcu, w kwietniu i w maju.

Kod polecenia

Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz na 5. etapie wypełniania wniosku (na dole strony).

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku

Konto dla dziecka

Pamiętaj też, że wyższą premię za otwarcie konta dla dziecka uzyskasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki uprawniające do otrzymania bonu 150 zł. Premię możesz otrzymać niestety tylko za jedno konto dziecka!

Transakcje i wpływy

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Nie zostaną uznane wypłaty gotówki z bankomatów.

Regulamin nie zawiera definicji wpływów na konto. Mówi natomiast o łącznej kwocie, a więc nie musi to być wcale jednorazowy wpływ, a np. kilka mniejszych. Ważne, by ich suma nie była niższa niż 1000 zł w każdym miesiącu spełniania warunków aktywności.

Karty podarunkowe

Liczba kart podarunkowych do poszczególnych sklepów jest limitowana. Bank będzie je przyznawał do osiągnięcia ich równowartości w kwocie 1 150 000 zł. Daje to dokładnie 5750 bonów przy mało realistycznym założeniu, że będą to wyłącznie bony 200-złotowe.

W regulaminie bank zaznaczył, że:

Jeśli dany rodzaj elektronicznej karty podarunkowej wyczerpie się, przekażemy Ci pierwszy dostępny, z pozostałych rodzajów.

Decydująca jest kolejność rejestracji w promocji, więc nie warto z nią zwlekać. Może to być szczególnie ważne w przypadku kart do sklepów Biedronka – spodziewamy się, że to one będą się cieszyły największą popularnością wśród uczestników.

Formularz jest dostępny na stronie promocji i wygląda następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Zapoznaj się z zasadami korzystania z elektronicznych kart podarunkowych do Biedronki, Decathlonu i RTV EURO AGD.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Promocją objęte jest Konto Jakie Chcę, którego parametry znajdziesz poniżej:

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Z kolei wersja Konta Jakie Chcę dla dzieci prezentuje się następująco:

Dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy na wstępie, premie za założenie konta osobistego to nie jedyne nagrody, jakie czekają na klientów Santandera.

Program poleceń

Proponujemy, byś zapoznał się z warunkami programu poleceń, o którym wspomnieliśmy w harmonogramie:

Oczywiście konto będziesz mógł następnie sam polecać, zyskując tym samym kolejne bonusy.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Lokata Mobilna na 1%

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 1% w skali roku?

Premia dla przedsiębiorców

Bank przygotował też różnorodne promocje dla przedsiębiorców.

250 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + nawet 300 zł zwrotu za rachunki

Najnowsza promocja Santander Bank Polska kolejny już raz jest powodem do zadowolenia. Można w niej zdobyć nie tylko 200 zł w bonie do wybranego sklepu (o ile otworzymy konto również dziecku), ale także 50 zł w gotówce za otwarcie rachunku z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za rachunki.

Choć kumulacje promocji w Santanderze nie są niczym nadzwyczajnym, to niezmiennie warto ten fakt doceniać. Możliwość łączenia akcji to duży atut oferty, dzięki któremu możliwe do uzyskania bonusy należą do najwyższych na rynku. Kilkaset złotych premii to chyba niezła zapłata za otwarcie funkcjonalnego konta i wykazanie się w gruncie rzeczy standardową aktywnością, czyż nie? 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.