Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

100 zł na zakupy dla dziecka w H&M za PKO Konto Pierwsze w PKO BP

100 zł na zakupy dla dziecka w H&M za PKO Konto Pierwsze w PKO BP
Źródło: strona promocji

Po kilku tygodniach przerwy ponownie jest okazja, by zdobyć vouchery na zakupy na stronie internetowej lub placówkach stacjonarnych H&M. Tym razem bank przygotował znacznie mniej nagród niż poprzednio, do rozdania jest tylko 700 bonusów (czyli 1400 voucherów). Nie ma więc co patrzeć na termin zakończenia akcji przewidziany w regulaminie – 31 marca 2020 r. - ale trzeba szybko się decydować, by nie zostać uprzedzonym przez innych.

Kto może uczestniczyć w promocji?

PKO Konto Pierwsze jest adresowane do nastolatków w wieku 13-18 lat, czyli osób, które mają tylko częściową zdolność do czynności prawnych. 

Ważne, by przed dniem startu promocji (24 lutego 2020 r.) dziecko nie posiadało rachunku PKO Konto Pierwsze.

Wymagania wobec osób pełnoletnich

Do udziału w promocji konieczne jest, by rodzic (przedstawiciel ustawowy) posiadał adres zamieszkania na terenie Polski i w dniu wydania nagrody był posiadaczem przynajmniej jednego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych z aktywnym dostępem do serwisu internetowego iPKO, wraz z wyrażonymi zgodami na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych serwisów wywołujących.

Niezbędne działania

Zdobycie 2 kart po 50 zł do sklepów H&M wymaga dopełnienia kilku formalności i wykazania się przez dziecko niewielką aktywnością. Spójrz na szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o PKO Konto Pierwsze i kartę debetową PKO Ekspres dla swojej pociechy na stronie internetowej promocji lub w bankowości internetowej iPKO lub aplikacji IKO. Niezależnie od tego jaką ścieżką podążysz, podpisanie umowy odbędzie się podczas wizyty kuriera, z którym musisz się spotkać zarówno Ty, jak i Twoje dziecko.

Istnieje też możliwość, że udasz się z nastolatkiem do placówki i tam dopełnicie wszystkich formalności.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji wypełniając formularz na specjalnej stronie internetowej.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by Twoje dziecko wykonało do 17 kwietnia 2020 r. kartą PKO Ekspres choćby jedną transakcję bezgotówkową.

Nagroda
Nagroda

Nagrody będą wysyłane w dwóch turach:

  • do 31 marca 2020 r. – do uczestników promocji, którzy spełnią wszystkie jej warunki do 13 marca 2020 r.;
  • do 5 maja 2020 r. – do osób, które wywiążą się z wymagań regulaminu do 17 kwietnia 2020 r.

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz na adres e-mail podany bankowi. Dwie e-karty o wartości po 50 zł do wykorzystania w sklepach H&M odbierzesz po zalogowaniu się do serwisu internetowego iPKO, stąd wymóg, byś najpóźniej w dniu odbioru bonusu był klientem PKO BP.

Pamiętaj, że do chwili otrzymania voucherów nie możesz odwołać udzielonych zgód oraz zamknąć konta dziecku czy zrezygnować z „debetówki”.

Czas iść na zakupy

Otrzymane karty będziesz mógł wykorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania puli środków, do 30 września 2020 r. Zakupów możesz dokonać w sklepie internetowym H&M lub w placówkach stacjonarnych. Gdyby wartość zakupów była wyższa od kwoty na karcie, będziesz musiał dopłacić różnicę.

Szczegółowe zasady korzystania z e-kart znajdują się w regulaminie sklepu H&M.

Jeden uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię, bez względu na liczbę założonych rachunków PKO Konto Pierwsze.

Jest i dobra wiadomość - nie musisz się za to martwić podatkiem dochodowym od otrzymanej nagrody, gdyż wygrane nie są nim objęte.

PKO Konto Pierwsze

Prowadzenie tego rachunku oraz korzystanie z bankowości elektronicznej (internetowej i mobilnej) jest bezwarunkowo bezpłatne. Trzeba uważać na opłatę za kartę w wysokości 3,90 zł/miesiąc. Możesz jej uniknąć, a w zasadzie Twoje dziecko, dokonując „plastikiem” lub Blikiem przynajmniej dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Okazja na rodzinną integrację

Propozycja PKO BP to doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, oswojenia dziecka ze światem finansów. Możecie zacząć od tekstu „Rodzinne poznawanie finansów, czyli jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach?” a potem sięgnąć po inne artykuły z tego cyklu. Jesteśmy przekonani, że potem zostanie Wam już tylko zaznajomienie się z praktycznymi radami „Jak założyć konto dla nastolatka?”.

Kiedy już otrzymasz e-karty do H&M, pozostanie „problem” ich wykorzystania. Teoretycznie możesz je przeznaczyć na zakupy dla siebie, regulamin nie stawia w tym względzie żadnych ograniczeń. Ze swojej strony sugerujemy wspólną wyprawę na zakupy z dzieckiem i umożliwienie mu wybrania kupowanej rzeczy. Wszak to za otwarcie konta przeznaczonego właśnie dla niego otrzymałeś nagrodę.

Przypominamy – bank przygotował tylko 700 nagród. Zdobędą je tylko najszybsi. Działaj, by znaleźć się w ich gronie!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zakupy dla dziecka z PKO Kontem Pierwszym"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.