Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6800 punktów powitalnych (ok. 100 zł) w programie Bezcenne Chwile w Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach

6800 punktów powitalnych (ok. 100 zł) w programie Bezcenne Chwile w Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach
Źródło: strona promocji

Regulamin promocji jest bezlitosny i jasno wskazuje, że tym razem Mastercard i Santander nagrodzą jedynie tych klientów czerwonego banku, którzy założą w nim konto, ale wcześniej nie zbierali punktów w Bezcennych Chwilach.

Do zyskania jest 6800 pkt, czyli równowartość 100 zł. Może to niewiele, jednak akcję można połączyć z innymi promocjami Santandera, o czym niżej.

Bezcenne Chwile

Być może słyszałeś już o Bezcennych Chwilach, czyli programie lojalnościowym Mastercarda. Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem - czytaj dalej!

Akcja promująca Bezcenne Chwile wśród klientów Santandera trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania puli premii, które zgarnie 8600 osób.

Tylko dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystają osoby, które przez dniem rozpoczęcia promocji - 1 października 2020 r. - nie były uczestnikami programu Bezcenne Chwile. Nie ma za to w ogóle mowy o karencji w zakresie konta osobistego, zatem jeśli kiedyś byłeś klientem Santandera, możesz skorzystać z akcji.

Niezbędne działania

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by cieszyć się z premii.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną Mastercard. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

Podczas składania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, otrzymywanie informacji handlowych (telefonicznie i mailowo) oraz na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Podaj także swój telefon i email.

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu „plastiku”, także do 30 listopada 2020 r., zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile. Pamiętaj o zaakceptowaniu jego regulaminu i wskazaniu jednego kanału kontaktu - SMS lub email - przez który będziesz otrzymywał wiadomości z programu.

Krok 3
Krok 3

Do tego samego dnia przynajmniej raz zaloguj się do Santander Internet lub Santander mobile.

Krok 4
Krok 4

W ciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do programu dokonaj minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą.

Nie będą uwzględniane operacje zwrócone, transakcje dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków, odsetek, gier losowych, a także przekazów pieniężnych itp.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę - 6800 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 10 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Zdobyty bonus musisz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu w ciągu 2 miesięcy od otrzymania punktów. Potem stracą one ważność.

Dodajmy, że punkty możesz zdobyć tylko raz. Potem sam zdecydujesz, jaką nagrodę wybierzesz. Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż premia o takiej wartości zwolniona jest z opodatkowania.

600 zł w dodatkowych promocjach!

Wspomnieliśmy na wstępie o dodatkowych premiach dla tych, którzy nie współpracują jeszcze z Santanderem. Czas opowiedzieć o szczegółach.

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę. W aktualnie trwającej promocji możesz zyskać 200 zł premii plus 50 zł, jeśli dodatkowo otworzysz rachunek dziecku. Zakładając konto w ramach programu poleceń, zdobędziesz dodatkowe 50 zł.

Będąc już klientem Santandera, możesz otrzymywać 1% zwrotu wydatków na prąd, gaz, telefon, internet, telewizję, maksymalnie 25 zł/miesiąc, czyli 300 zł rocznie.

Niezła nagroda za prostą aktywność

Chcąc zdobyć 6800 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, musisz tylko założyć konto z kartą Mastercard, zalogować się do bankowości elektronicznej i wykonać transakcję kartą. Co lepsze, możesz połączyć tę akcję z innymi i zyskać kilkaset złotych więcej. To prawdziwa kumulacja!

Spełnienie warunków do otrzymania punktów w Bezcennych Chwilach nie powinno przysporzyć Ci kłopotu, za to wybór nagrody może być większym wyzwaniem. Już teraz skorzystaj z oferty Santandera i obmyśl plan działania!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zafunduj sobie Bezcenne Chwile"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.