Zabierz rodzinę do Multikina z biletami od Banku Millennium

Promocja zakończyła się dnia 15 listopada 2018 r.

Zabierz rodzinę do Multikina z biletami od Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Załóż swojemu dziecku Konto 360° Junior, wpłać na nie minimum 100 zł, a Bank Millennium nagrodzi Cię 3 biletami do Multikina. Prosta, miła i pożyteczna promocja.

Promocja adresowana jest do wszystkich rodziców posiadających konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium, którzy posiadają wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank ich danych kontaktowych w celu przekazywania im informacji handlowych firm współpracujących z bankiem oraz na otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefonicznie. Konieczne też jest, by rodzic posiadał zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania potwierdzeń w bankowości elektronicznej.

Otwórz konto, odbierz bilety do kina

Spełniasz te warunki? Czytaj więc dalej, by dowiedzieć się, co musisz zrobić, by zdobyć dla Waszej rodziny bilety do Multikina.

 1. Otwórz do 15 listopada 2018 r. dla swego małoletniego dziecka Konto 360° Junior w Millenecie. Pamiętaj, by zaakceptować przy tym regulamin niniejszej promocji.
 2. Przelej na założone dziecku konto min. 100 zł. To też musisz zrobić do 15 listopada 2018 r.
  Jeśli Twoja pociecha nie skończyła jeszcze 13 lat, na tym kończą się Twoje obowiązki. Czekaj na przekazanie przez bank wiadomości sms z kodami, które wymienisz na bilety.
 3. W przypadku, gdy Twoje dziecko ma już skończone 13 lat, musisz zadbać o wypełnienie jeszcze jednego zadania. Może to być dopilnowanie, by na Koncie 360° Junior została zaksięgowana minimum 1 transakcja wydaną do niego kartą debetową lub sprawienie, by Twoje dziecko aktywowało bankowość mobilną Banku Millennium.
 4. Po wypełnieniu tych zadań, najpóźniej do 30 listopada 2018 r., na numer telefonu, na który otrzymujesz kody do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej, otrzymasz 3 smsy zawierające kody, które wymienisz na 3 bilety na filmy 2D w Multikinie. (1 sms = 1 kod – 1 bilet).

Ważne i przydatne informacje

Każdy rodzic, posiadacz konta osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, może założyć 1 Konto Junior 360° dla każdego swojego małoletniego dziecka.

Za każde założone poprzez Millenet Konto 360° Junior i wypełnienie związanych z udziałem w promocji zadań otrzymasz 3 kody, które możesz wymienić na 3 bilety do Multikina. Jeśli masz 2 dzieci, założysz konto dla każdego z nich i spełnisz warunki promocji, to otrzymasz 6 sms-ów. Analogicznie przy trójce, czwórce i większej liczbie dzieci, otrzymasz 9, 12 lub więcej sms-ów.

Na wymianę otrzymanych kodów na bilety do Multikina będziesz miał nie mniej niż 60 dni. Szczegółowe zasady wymiany kodów sms na bilety zawarte są w „Regulaminie kina Multikino”.

Pamiętaj, że:

 • do 30 listopada 2018 r., czyli do ostatniego dnia, w którym Bank Millennium może przesłać kody sms, nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy Konta 3600 Junior;
 • bank nie wyśle Ci ponownie kodów sms, jeśli w systemie będzie figurował Twój nieaktualny numer telefonu lub pomyłkowo skasujesz otrzymane kody.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior to dobry wybór dla młodego człowieka rozpoczynającego przygodę z bankowością. Rachunek jest prowadzony za darmo. Nic nie kosztują przelewy internetowe i na telefon. Do tego, by Bank Millennium nie pobrał opłat za korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wystarczy dokonanie w miesiącu minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową.

Gdyby Twoje dziecko tego nie zrobiło, to Bank Millennium pobierze 4 zł tytułem opłaty za kartę, 1 zł za wypłatę w bankomatach sieci Santandera i Planet Cash oraz 5 zł za skorzystanie ze wszystkich innych bankomatów w Polsce.

Konto możesz założyć już noworodkowi i wpłacać na nie nawet drobne kwoty, by oszczędności rosły wraz z dzieckiem.

Po ukończeniu przez dziecko 13 r.ż. Twoja pociecha będzie już mogła samodzielnie zarządzać swoimi finansami i oswajać się z nowoczesnymi formami bankowania, np. płatnościami telefonem, Blikiem, czy aplikacją mobilną (np. kupując w niej bilety komunikacji miejskiej). Ty będziesz miał cały czas podgląd na sytuację finansową Twojego dziecka poprzez bankowość elektroniczną Millenet.

Miło i pożytecznie spędzony czas

Naszym zdaniem propozycja Banku Millennium to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Nie tylko w kinie, ale i podczas rozmowy z dziećmi na temat finansów i korzystania z konta bankowego. O tym, dlaczego jest to ważne i pożyteczne, przeczytacie w naszym tekście.


Na koniec przypomnijmy, że aktualnie trwa bardzo dobra promocja "konta dla dorosłych", w której do zgarnięcia jest 200 zł łatwej premii. Jeśli Ty, jako rodzic, nie posiadasz jeszcze rachunku (lub karty kredytowej) w Banku Millennium, rozważ skorzystanie z tej oferty. Po otrzymaniu dostępu do bankowości elektronicznej będziesz mógł w prosty sposób złożyć wniosek o Konto 360° Junior dla swojej pociechy.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.