Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium

3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank Millennium co pewien czas przypomina rodzicom o swoim Koncie 360° Junior i zachęca ich, by założyli ten rachunek swoim pociechom. W najnowszej promocji, trwającej do 30 kwietnia 2020 r., zostanie nagrodzonych 5000 osób, które jako pierwsze założą wspomniany rachunek.

Propozycja dla klientów Millennium, ale…

Propozycja skierowana jest do osób posiadających konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium, które mają wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank ich danych kontaktowych w celu przekazywania im informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz na otrzymywanie informacji handlowych telefonicznie. Konieczne też jest, by dorosły posiadał zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania kodów autoryzacyjnych w bankowości elektronicznej.

Uczestnikiem opisywanej akcji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior.

Nie masz jeszcze rachunku osobistego w Banku Millennium? Nie przerywaj czytania! Poniżej znajdziesz informacje, które z pewnością Cię zainteresują. Możesz zdobyć atrakcyjną premię gotówkową…

3 bilety dla rodziny

Zdobycie 3 biletów do sieci kin Helios jest niebywale proste. Oto co musisz zrobić:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2020 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) otwórz dla swego małoletniego dziecka Konto 360° Junior w Millenecie. Pamiętaj, by zaakceptować przy tym regulamin niniejszej promocji.

Krok 2
Krok 2

Dalsza aktywność uzależniona jest od wieku Twojego dziecka:

  • jeśli ma ono mniej niż 13 lat, przelej na konto dziecka min. 100 zł;
  • gdy pociecha jest w wieku 13-18 lat, dopilnuj, by wykonała przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

Odpowiednie działanie/a trzeba zrealizować do 31 maja 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość sms z kodami, które wymienisz na bilety, otrzymasz do 30 czerwca 2020 r. Bank przekaże ją na numer telefonu, na który przesyła kody do autoryzacji transakcji internetowych.

Informacja
Informacja

Na wymianę otrzymanych kodów na bilety do sieci kin Helios będziesz miał nie mniej niż 60 dni. Szczegółowe zasady wymiany kodów sms na bilety zawarte są w specjalnym regulaminie. Najważniejsza informacja brzmi, że możesz je wykorzystać zarówno na seanse 2D, jak i 3D.

Dodatkowe informacje

Osoba dorosła, klient Banku Millennium, może założyć tylko jedno Konto Junior 360°dla każdego swojego małoletniego dziecka. Oznacza to, że jeśli masz więcej dzieci, możesz otrzymać wielokrotność premii, czyli 6, 9, a nawet więcej biletów.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy Konta 360° Junior.

Bank zastrzegł w regulaminie, że nie jest zobowiązany do ponownego wysłania kodów, jeśli w systemie będzie figurował Twój nieaktualny numer telefonu lub pomyłkowo skasujesz otrzymaną wiadomość z premią.

Od zdobytej nagrody nie będziesz musiał płacić podatku dochodowego.

Konto 360°Junior

Konto 360° Junior jest prowadzone za darmo. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 4 zł/miesiąc opłaty za kartę jest wykonanie „plastikiem” lub Blikiem choćby jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta 360° Junior.

Konto 360° z premią gotówkową

Czas wywiązać się z wcześniejszej obietnicy i przedstawić informacje dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Banku Millennium. Pierwszym krokiem do skorzystania z promocji z biletami do sieci kin Helios musi być założenie atrakcyjnego Konta 360°.

Warto wiedzieć, że można je teraz otworzyć w promocji, w której premią jest 200 zł w gotówce oraz…2 bilety do kina Helios. Oferta Banku Millennium to także atrakcyjne bonusy za kartę kredytową oraz 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Propozycja dla rodziny

Z uznaniem przyjęliśmy opisaną wyżej promocję Konta 360° Junior. Powodów jest kilka. Po pierwsze - rachunek można założyć dla każdego dziecka. Po drugie - warunki aktywności są banalnie proste. Po trzecie – udział w promocji może być okazją do oswajania pociechy ze światem finansów. Pomocne mogą być w tym teksty na naszym portalu, proponujemy zacząć od artykułu „Rodzinne poznawanie finansów”.

Miłego seansu w kinie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zabierz rodzinę do kina"
  2. Warunki realizacji kodów elektronicznych w sieci kin Helios

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.