Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2% zwrotu za płatności kartą firmową Visa w Santanderze + dodatkowe bonusy

2% zwrotu za płatności kartą firmową Visa w Santanderze + dodatkowe bonusy
Źródło: strona promocji

Santander nie ustaje w przekonywaniu o atrakcyjności swojej oferty. Tym razem zorganizował promocję dla klientów firmowych. Proponuje im 2% zwrotu za transakcje dokonywane kartą debetową Visa Business lub Visa Business Electron do Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz wiele dodatkowych bonusów, np. bony i kody rabatowe do Makro Cash and Carry.

Kto skorzysta z oferty?

Uczestnikiem promocji może być przedsiębiorca - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną - wykonująca we własnym imieniu działalność gospodarczą.

Nagrody mogą zdobyć ci, którzy w okresie trwania promocji, czyli do 31 stycznia 2019 r., zawrą z Santanderem umowę o kartę debetową Visa Business lub Visa Business Electron. Do tej akcji specjalnej nie mogą przystąpić osoby, które w okresie ostatnich sześciu miesięcy przed przystąpieniem do promocji rozwiązały umowę o jakąkolwiek kartę wydaną przez bank.

Szczegółowe zasady

Są 3 warunki przystąpienia do tej oferty specjalnej:

  1. Do 31 stycznia 2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę Visa Business lub Visa Business Electron. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Santandera, to wcześniej musisz założyć Konto Firmowe Godne Polecenia.
  2. Wyraź zgody marketingowe na rzecz banku oraz zgodę na ujawnienie przez Santander numeru NIP Twojej firmy Makro Cash and Carry Polska w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.
  3. Zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w promocji na jej .

Uwaga: z udziału w tej akcji wyklucza fakt rozwiązania umowy o jakąkolwiek kartę wydaną przez Santandera w okresie ostatnich sześciu miesięcy przed przystąpieniem do promocji.

Nagrody

Czas na bliższe przedstawienie nagród. Jest ich bardzo wiele i są różnorodne.

2% moneyback

Pierwsza z nich to odzyskanie 2% wydatków dokonanych kartą w Polsce. Nie ma znaczenia, czy zrobisz je w punktach stacjonarnych, czy przez Internet. Zgodnie z regulaminem transakcje muszą być dokonane w czasie trwania promocji, czyli do 31 stycznia 2019 r.

Zwrot zacznie być naliczany dopiero wtedy, gdy w miesiącu wykonasz transakcje na kwotę min. 700 zł. Przy płatnościach na wymienioną kwotę graniczną odzyskasz 14 zł.

Maksymalna kwota, jaka może wrócić na Twoje konto, to 50 zł.

Pieniądze zostaną zwrócone na Twój rachunek do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wykonasz transakcje uprawniającego od otrzymania moneybacku.

0 zł opłaty przygotowawczej

Kolejna premia to 0 zł opłaty przygotowawczej z tytułu zawarcia umowy leasingu lub prowizji do umowy pożyczki zawartej z Santander Leasing S.A. Zgodnie z regulaminem z tego bonusu mogą skorzystać ci, którzy w okresie trwania promocji (czyli do 31.01.2019 r.) są stroną umowy o kartę Visa Business lub Visa Businss Electron. Wynika z tego, że to "premia" dostępna także dla posiadających już firmową kartę debetową Santandera od Visy.

Umowa na jeden z wymienionych produktów musi być zawarta wyłącznie na potrzeby związane z prowadzoną przez uczestnika promocji działalnością gospodarczą lub zawodową.

Warunkiem skorzystania z tej oferty jest powołanie się w trakcie składania wniosku o leasing lub pożyczkę na regulamin opisywanej promocji „Z Visą korzystniej” oraz udokumentowanie posiadania karty debetowej Visa Business lub Visa Business Electron.

Regulamin tej oferty wymaga, by umowa o jeden ze wspomnianych produktów – leasing lub pożyczkę - została zawarta w czasie trwania promocji „Z Visą korzystniej – bonus”, czyli do 31 marca 2019 r.

Bon o wartości 50 zł i 6 jednorazowych kodów rabatowych do Makro

Bon o wartości 50 zł brutto zostanie przekazany uczestnikowi promocji wraz z kartą debetową. Przesyłkę otrzymasz na adres, jaki wskazałeś do przesłania karty debetowej do Konta Firmowego Godnego Polecenia. Bon będziesz mógł wykorzystać jednorazowo przy zakupach o wartości min. 250 zł netto.

Bonusem zostanie nagrodzonych pierwszych 10 000 uczestników tej akcji specjalnej.

Bon i kody rabatowe możesz wykorzystać zgodnie z „Zasadami korzystania z benefitów MAKRO w promocji Z Visą korzystniej dla Klientów Santander Bank Polska S.A.”.

Elektroniczne kody rabatowe do Makro

Ostatnia z nagród to elektroniczne kody rabatowe do wykorzystania z halach Makro. Będziesz mógł z nich skorzystać, gdy wyrazisz zgodę marketingową na rzecz Makro podczas wnioskowania o rachunek firmowy i kartę debetową oraz zalogujesz się do aplikacji mobilnej Makro.

Hurtownia będzie Ci przesyłała kody rabatowe co dwa tygodnie. Z każdym z nim otrzymasz informację o warunkach skorzystania z niego.

Więcej informacji o sposobie korzystania z elektronicznych kodów rabatowych znajdziesz w „Zasadach korzystania z kodów rabatowych Aplikacja mobilna MAKRO dla Klientów Santander Bank Polska S.A. w promocji Z Visą korzystniej”.

Premia = przychód

Pamiętaj, że otrzymana przez Ciebie premia może stanowić przychód podatkowy związany z prowadzoną przez Ciebie działalnością. Musisz się więc rozliczyć z niego przed fiskusem wg obowiązujących Cię zasad.

Poznaj Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia prowadzone jest za darmo, gdy w danym miesiącu przedsiębiorca zrealizuje z niego przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 25 zł.

Bank nie pobiera też opłaty za jedno konto walutowe. Do wyboru są rachunki prowadzone w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich.

Pierwszych 15 przelewów internetowych w miesiącu jest bezpłatnych. Każdy kolejny kosztuje 1 zł.

Wpłaty i wypłaty kartą debetową wydaną do rachunku w urządzeniach Santander Bank Polska są bezpłatne; wypłaty w innych bankomatach kosztują 3,5% wypłacanej kwoty, min. 5 zł. Za granicą prowizja wynosi 4% wypłacanej kwoty, min. 10 zł - do tego trzeba jeszcze doliczyć 2,8% za przewalutowanie.

Konto wielu możliwości

Wybór bonusów w ramach opisywanej promocji jest spory. A to tylko okazjonalne premie. Na co dzień Konto Firmowe Godne Polecenia oferuje także dostęp do platformy wymiany walut, eKsięgowości (7 pakietów), portalu Santander Trade (platforma, na której mogą się przedstawiać firmowi klienci Santandera z różnych krajów i nawiązywać kontakty biznesowe).

Dla tych, których nie interesują benefity związane z ofertą „Z Visą korzystniej”, Santander proponuje bogaty zestaw bonusów dotyczących karty Mastercard Business Debit. To propozycja dla zmotoryzowanych - w jej ramach możesz zyskać 2% zwrotu za płatności kartą na stacjach Circle K oraz zwolnienie z prowizji przy umowie pożyczki lub z opłaty przygotowawczej przy umowie leasingu z Santander Leasing. W ofercie z „bonusem” dla tych, którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy nie posiadali karty debetowej, przygotowano 5% zwrotu za płatności kartą za przejazdy autostradami w Polsce (maksymalna kwota zwrotu to 100 zł) oraz voucher o wartości 300 zł na usługę assistance. O szczegółach obu akcji pisaliśmy w tym artykule.

Nie masz jeszcze konta firmowego lub zastanawiasz się nad jego zmianą? – rozważ ofertę Santandera, który zabiega o to, by jak najlepiej prezentować się w oczach przedsiębiorców.

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.