Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w banku BNP Paribas.

50 zł w bonie Sodexo za samą aktywację pakietu powiadomień SMS GOalert w BNP Paribas

50 zł w bonie Sodexo za samą aktywację pakietu powiadomień SMS GOalert w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Z GOalert na wakacje" potrwa nie dłużej niż do 27 sierpnia 2021 r. Ze względu jednak na banalnie proste warunki oraz mocno ograniczoną pulę przystąpień do promocji (674) jest niemal pewne, że akcja zakończy się szybciej.

Nie traćmy zatem czasu i przejdźmy do warunków otrzymania sympatycznej premii w postaci 50 zł w bonie Sodexo.

Dla obecnych klientów

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich będących klientami BNP Paribas, które nie korzystają z powiadomień w ramach usługi GOalert. Wykluczeni z udziału są klienci firmowi oraz posiadacze Konta Samodzielniaka.

Z wymagań akcji jasno wynika, że niezbędny jest też dostęp do bankowości internetowej GOonline.

Po prostu aktywacja i rejestracja

Poniżej krótka instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zawrzyj za pośrednictwem serwisu GOonline umowę dotyczącą usługi powiadomień SMS GOalert.

Krok 2
Krok 2

Do 27 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o mocno ograniczonym limicie uczestników!) zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie banku.

Zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przekazanie adresu mailowego do Sodexo w celu wysłania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę w postaci wirtualnego bonu Sodexo o wartości 50 zł otrzymasz na adres email, o ile zmieścisz się w gronie pierwszych 674 osób zarejestrowanych w promocji.

Organizator poinformował, że wiadomość o nagrodzie zostanie przekazana uczestnikom w terminie 45 dni od daty zakończenia promocji.

Regulamin nie precyzuje momentu przekazania bonu. Zakładamy, że nastąpi to równolegle z informacją o nagrodzie (tzn. w jednym mailu).

Przykładowe sklepy, w których możesz zrealizować bon, znajdziesz tutaj.

Wartość nagrody jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Uwaga! W związku z kilkoma nieścisłościami wynikającymi z braku w regulaminie ważnych informacji skontaktowaliśmy się z organizatorem. Z uzyskanych odpowiedzi wynika, że:

  • Po wyczerpaniu puli uczestników formularz rejestracyjny przestanie być aktywny, więc nie będzie technicznej możliwości zapisania się do promocji kogoś, kto i tak nie ma szans na premię.
  • Aktywną usługę GOalert należy utrzymać do momentu uzyskania premii.

Co daje usługa GOalert i ile kosztuje?

GOalert pozwala na otrzymywanie powiadomień SMS o wybranych zdarzeniach na rachunku, a także związanych ze zbliżającym się terminem spłaty raty kredytu, odnowienia lokaty itd. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad finansami nawet bez dostępu do Internetu. Jeśli chcesz, będziesz też otrzymywał powiadomienie po każdej transakcji kartą, więc szybko dowiesz się, gdy ktoś nieuprawniony skorzysta z Twojego "plastiku".

Koszt pakietu to 5 zł / mies. Opłata pobierana jest z konta osobistego.

Usługę możesz aktywować w ustawieniach swojego konta (w części Powiadomienia), klikając Edytuj. Proces trwa dosłownie kilka chwil:

Kliknij, aby powiększyć

Promocje od BNP Paribas

Zapoznaj się ze wszystkimi aktualnymi ofertami promocyjnymi banku BNP Paribas – tym bardziej, jeśli jeszcze nie jesteś jego klientem, gdyż najciekawsze akcje dotyczą premii za otwarcie konta / skorzystanie z karty kredytowej:

Proste 50 zł

Jak na warunki promocji, bonus o wartości 50 zł prezentuje się naprawdę okazale. Zwracamy uwagę, że regulamin nie przewiduje konsekwencji za szybką rezygnację z usługi GOalert. Jeśli więc z jakiegoś powodu uznasz, że nie jest ona warta swojej ceny (5 zł / mies.), po prostu zrezygnuj z niej po otrzymaniu bonu Sodexo.

Nie zwlekaj – dostępna pula uczestników może wyczerpać się błyskawicznie!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Z GOalert na wakacje”

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.