Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Rewelacja! Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 GRATIS za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym

Rewelacja! Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 GRATIS za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl

Citi Handlowy powrócił do premiowania za skorzystanie z karty Simplicity nowoczesnym telefonem. Za spełnienie warunków regulaminu możesz otrzymać smartfon Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB+32GB z wyświetlaczem 6,53” oraz poczwórnym aparatem. Co prawda bank wycenił nagrodę na kwotę aż 899 zł brutto, to telefon można aktualnie kupić w popularnych sklepach internetowych za ok. 699 zł. Oczywiście w sklepie musielibyśmy wyłożyć tę kwotę sami, a tutaj – dostaniemy nagrodę w prezencie​​​​​​.

Z oferty „Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9” możesz skorzystać do 9 sierpnia 2021 r . Co ważne, w tej promocji nie ma odgórnie wyznaczonego limitu bonusów, tak więc każda osoba, która spełni zadania postawione przez organizatora, otrzyma od banku obiecaną nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank stawia kilka ograniczeń chętnym do skorzystania z oferty specjalnej. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi Note 9?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 9 sierpnia 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę i aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku okaż w Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody (wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w lipcu, to na zalogowanie do aplikacji mobilnej masz czas do końca sierpnia, a na wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł – do końca października.

W promocji dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. Zaczynając od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu wykonaj kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc to spore ułatwienie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z regulaminem w akcji nie zostaną uznane tzw. transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), a także. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. Możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Warunkiem otrzymania smartfona jest, by w dniu jego przyznania Twoja karta Citi Simplicity była nadal aktywna.

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jednego smartfona Xiaomi Redmi Note 9. Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta i dostępne w jednej wersji kolorystycznej.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity do niedawna wyróżniała się brakiem opłat za korzystanie z niej, ale od pewnego czasu bank pobiera prowizję, której można na szczęście uniknąć.

W tej promocji przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Nowoczesny smartfon za płatności kartą kredytową

To dobrze, kiedy banki oferują różne premie za skorzystanie ze swojej oferty. Jak widać, Citibank nie poprzestaje na bonach zakupowych, a czasem nagradza nowych klientów także fizycznymi bonusami. Za zamówienie kredytówki Citi Simplicity i wykonanie nią transakcji na min. 1000 zł możesz otrzymać smartfon Xiaomi Redmi Note 9 z nowoczesnym aparatem i pojemną baterią.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Wymóg wydania 1000 zł może wydawać się trudny, ale to w gruncie rzeczy około 333 zł miesięcznie, a tyle możesz wydać przy okazji zakupów. Do tego w promocji łatwiej unikniesz opłaty za korzystanie z kredytówki, dzięki czemu stanie się ona dla Ciebie bardziej opłacalna.

Warto połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi Note 9"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.