Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Smartfon Xiaomi Redmi 9 za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym!

Smartfon Xiaomi Redmi 9 za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Źródło: najlepszekonto.pl

Citi Handlowy powraca do premiowania za skorzystanie z karty Simplicity nowoczesnym telefonem. Za spełnienie warunków regulaminu możesz otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 9 3GB/32GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 6,53" oraz poczwórnym aparatem. Wartość nagrody to 649 zł.

Promocja „Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9” trwa do 31 lipca 2021 r., regulamin nie wspomina o limicie uczestników.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank stawia kilka ograniczeń chętnym do skorzystania z oferty specjalnej. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi 9?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę i aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku okaż w Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody (wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 5
Krok 5

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Smartfon Xiaomi Redmi 9 zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w maju, to na zalogowanie do aplikacji mobilnej masz czas do końca czerwca, a na wykonanie transakcji bezgotówkowych - do końca sierpnia.

W promocji dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. Zaczynając od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu wykonaj kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc to spore ułatwienie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z regulaminem w akcji nie zostaną uznane tzw. transakcje szczególne (np. związanych z grami hazardowymi), do których należą np. przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. Możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Warunkiem otrzymania smartfona jest posiadanie wciąż aktywnej karty Citi Simplicity.

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jednego smartfona Xiaomi Redmi 9. Nie możesz, niestety, wybrać koloru urządzenia - jest ono dostępne w wersji Carbon Grey.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity do niedawna wyróżniała się brakiem opłat za korzystanie z niej, ale od pewnego czasu bank pobiera prowizję, której można na szczęście uniknąć.

W tej promocji przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Nowoczesny smartfon za płatności kartą kredytową

To dobrze, kiedy banki oferują różne premie za skorzystanie ze swojej oferty. Jak widać, Citibank nie poprzestaje na bonach zakupowych, a czasem nagradza nowych klientów także fizycznymi bonusami. Za zamówienie kredytówki Citi Simplicity i wykonanie nią transakcji na min. 1000 zł możesz otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 9 z nowoczesnym aparatem i pojemną baterią.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Wymóg wydania 1000 zł może wydawać się trudny, ale to w gruncie rzeczy około 333 zł miesięcznie, a tyle możesz wydać przy okazji zakupów. Do tego w promocji łatwiej unikniesz opłaty za korzystanie z kredytówki, dzięki czemu stanie się ona dla Ciebie bardziej opłacalna.

Warto połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Karta Kredytowa Citi Simplicity z telefonem Xiaomi Redmi 9"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.