Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Smartfon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity w Citi Handlowym!

Smartfon Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Źródło: strona promocji

Jeżeli w nowym roku zamierzałeś rozejrzeć się za nowym telefonem komórkowym, być może ta oferta jest dla Ciebie: za wyrobienie podstawowej i bezpłatnej karty kredytowej Citi Handlowego – Citi Simplicity – możesz bowiem otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45" oraz aparatem 14MP. Wartość nagrody to 449 zł.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” trwa do 24 kwietnia 2019 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank stawia kilka ograniczeń chętnym do skorzystania z oferty specjalnej. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 czerwca 2015 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. W tym miejscu widać, że niestety okres karencji w 2019 r. nie zmienił się w stosunku do poprzednich tego typu akcji. To już prawie 4 lata!

Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2 500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w Załączniku nr 1, na ostatnich stronach regulaminu promocji.

Jak zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi 6A?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

  1. Do 24 kwietnia 2019 r. wypełnij formularz kontaktowy z bankiem na specjalnej stronie promocji. Wkrótce po tym oddzwoni do Ciebie przedstawiciel banku.
  2. W trakcie rozmowy z konsultantem banku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity jako kartę główną, a następnie podpisz umowę z bankiem i aktywuj swoją „kredytówkę”. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy powinieneś dostarczyć do banku dokument dochodowy. W trakcie rozmowy wyraź także zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Citi Handlowy informacji handlowych, zarówno telefonicznie, jak i za pomocą komunikacji elektronicznej.
  3. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (możesz to zrobić również przez aplikację mobilną).
  4. W tym samym okresie wykonaj swoją nową kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 500 zł.
  5. Zachowaj aktywną kartę kredytową do momentu przyznania Ci nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w styczniu, to na wykonanie transakcji bezgotówkowych i zalogowanie się do systemu bankowości internetowej masz czas do końca kwietnia.

Wydanie nagrody

Od razu warto wyjaśnić, że nagroda jest gwarantowana. Oznacza to, że po spełnieniu powyższych warunków po prostu ją otrzymasz, nie ma konkursu, nie ma losowania :)

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jednego smartfona Xiaomi Redmi 6A. Nie możesz, niestety, wybrać koloru urządzenia.

O spełnieniu przez Ciebie warunków promocji i otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki. Oznacza to, że jeżeli wykonasz wszystkie stawiane przez bank wymogi np. w lutym, to wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca marca.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania smartfona jest posiadanie wciąż aktywnej karty Citi Simplicity.

Telefon zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny najpóźniej 60 dni od daty przekazania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Połącz promocję z loterią i powalcz o kolejne nagrody

Mamy dla Ciebie jeszcze informację. Aktualnie w City Handlowym trwa loteria dostępna dla posiadaczy kart kredytowych, w której do zdobycia jest m.in.: Apple iPhone Xs 256GB, laptop Mi Air 13,3 oraz vouchery do Fostertravel i Ski Team o wartości 4 tys zł. Do wygrania jest także kilkaset kart podarunkowych (do IKEI, Empiku, H&M, Booking.com, Pyszne.pl), jak również sportowe opaski, słuchawki Xiaomi i bilety do Multikina.

Aby mieć szansę na otrzymanie którejś z tych nagród, należy spełnić trzy proste warunki: posiadać aktywną kartę kredytową z oferty Citi Handlowego, do 31 grudnia 2019 r. zarejestrować się na stronie loterii oraz wykonać przynajmniej 1 płatności kartą kredytową Citi na min. 50 zł, Każda płatność o wartości min. 50 zł to jeden los biorący udział w loterii.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz połączyć promocję z loterią i upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Wystarczy, że po wyrobieniu karty wykonasz nią 30 transakcji po 50 zł (łącznie 1500 zł), a bez wysiłku zdobędziesz większą liczbę losów i jednocześnie spełnisz warunki promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa to dość specyficzny produkt, którego wydanie klientowi wiąże się z pewnymi ograniczeniami, a korzystanie z niego – z większą odpowiedzialnością. Ostatecznie o przyznaniu Ci karty zdecyduje bank po zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową i kredytową. Jeżeli nigdy nie posiadałeś „kredytówki”, warto byś najpierw zapoznał się z naszym artykułem o wadach i zaletach tego produktu.

Niemniej, karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najlepszych i najtańszych ofert na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, nie żąda też dodatkowych opłat za monity przypominające o braku spłaty zadłużenia.

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity przedstawiają się następująco:

  • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
  • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
  • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
  • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Dodatkowe korzyści

Citi Handlowy oferuje posiadaczom kart kredytowych także atrakcyjne zniżki i rabaty w ramach programów zakupowych i usługowych, m.in. programu Citi World Privileges i Citi Specials.

Dodatkowo za wyrobienie Citi Simplicity zyskujesz zniżki w wysokości 10% lub 15% do prawie 100 restauracji w Polsce. Wystarczy jedynie, że uprzedzisz obsługę o płatności za pomocą karty Citi Simplicity. Mała rzecz, a cieszy :)

Spełnij proste warunki i otrzymaj gwarantowany telefon

W najnowszej promocji karty Citi Simplicity bank Citi Handlowy oferuje smartfon Xiaomi Redmi 6A. Główne warunki otrzymania nagrody to przynajmniej jednokrotne zalogowanie się do systemu bankowości internetowej oraz wykonanie transakcji nową kartą kredytową na min. 1 500 zł.

Jak widać zasady akcji nie są skomplikowane. Co prawda wymóg wydania łącznie 1 500 zł w ciągu 3 miesięcy nie dla wszystkich będzie akceptowalny, ale większość z nas nie będzie miała z tym problemu. Wystarczy przejrzeć swoje rachunki z poprzednich miesięcy, a prawdopodobnie okaże się, że wydajemy nawet więcej niż 500 zł miesięcznie, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy!

Warto więc połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji. Powodzenia!

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.