Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym!

Xiaomi Redmi 6A za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym! Źrodło obrazka: strona promocji

Nie po raz pierwszy Citi Handlowy rozdaje w promocji smartfony za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem jest to Xiaomi Redmi 6A, a aby go zdobyć, trzeba spełnić kilka całkiem łatwych warunków. Sprawdźmy, co dokładnie musimy zrobić :)

Jeżeli w nowym roku zamierzałeś rozejrzeć się za nowym telefonem komórkowym, być może ta oferta jest dla Ciebie: za wyrobienie podstawowej i bezpłatnej karty kredytowej Citi Handlowego – Citi Simplicity – możesz bowiem otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB, z pełnoekranowym wyświetlaczem 5.45'' oraz aparatem 14MP. Wartość nagrody to 449 zł.

Akcja nie łączy się z innymi promocjami karty Citi Simplicity. A tych jest niemało - listę wszystkich ofert specjalnych związanych z tą “kredytówką” znajdziesz w naszej analizie karty.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” trwa do 24 kwietnia 2019 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank stawia kilka ograniczeń chętnym do skorzystania z oferty specjalnej. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 czerwca 2015 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. W tym miejscu widać, że niestety okres karencji w 2019 r. nie zmienił się w stosunku do poprzednich tego typu akcji.

Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1 200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2 500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w Załączniku nr 1, na ostatnich stronach regulaminu promocji.

Jak zgarnąć smartfon Xiaomi Redmi 6A?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

  1. Do 24 kwietnia 2019 r. wypełnij formularz kontaktowy z bankiem na . Wkrótce po tym oddzwoni do Ciebie przedstawiciel banku.
  2. W trakcie rozmowy z konsultantem banku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity jako kartę główną, a następnie podpisz umowę z bankiem i aktywuj swoją „kredytówkę”. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy powinieneś dostarczyć do banku dokument dochodowy. W trakcie rozmowy wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Citi Handlowy informacji handlowych, zarówno telefonicznie, jak i za pomocą komunikacji elektronicznej.
  3. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (możesz to zrobić również przez aplikację mobilną).
  4. W tym samym okresie wykonaj swoją nową kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 500 zł.
  5. Zachowaj aktywną kartę kredytową do momentu przyznania Ci nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w styczniu, to na wykonanie transakcji bezgotówkowych i zalogowanie się do systemu bankowości internetowej masz czas do końca kwietnia.

Wydanie nagrody

Każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jednego smartfona Xiaomi Redmi 6A. Nie możesz, niestety, wybrać koloru urządzenia.

O spełnieniu przez Ciebie warunków promocji i otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki. Oznacza to, że jeżeli wykonasz wszystkie stawiane przez bank wymogi np. w lutym, to wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do końca marca.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania smartfona jest posiadanie wciąż aktywnej karty Citi Simplicity.

Telefon zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny najpóźniej 60 dni od daty przekazania informacji o przyznaniu Ci nagrody.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa to dość specyficzny produkt, którego wydanie klientowi wiąże się z pewnymi ograniczeniami, a korzystanie z niego – z większą odpowiedzialnością. Ostatecznie o przyznaniu Ci karty zdecyduje bank po zapoznaniu się z Twoją sytuacją finansową i kredytową. Jeżeli nigdy nie posiadałeś „kredytówki”, warto byś najpierw zapoznał się z naszym artykułem o wadach i zaletach tego produktu.

Niemniej, karta kredytowa Citi Simplicity to jedna z najlepszych i najtańszych ofert na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, nie żąda też dodatkowych opłat za monity przypominające o braku spłaty zadłużenia.

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity przedstawiają się następująco:

  • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
  • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
  • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
  • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Dodatkowe korzyści

Citi Handlowy oferuje posiadaczom kart kredytowych także atrakcyjne zniżki i rabaty w ramach programów zakupowych i usługowych, m.in. programu Citi World Privileges i Citi Specials.

Dodatkowo za wyrobienie Citi Simplicity zyskujesz zniżki w wysokości 10% lub 15% do prawie 100 restauracji w Polsce. Wystarczy jedynie, że uprzedzisz obsługę o płatności za pomocą karty Citi Simplicity.

Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł za płatności na min. 1500 zł

W najnowszej promocji karty Citi Simplicity bank Citi Handlowy oferuje smartfon Xiaomi Redmi 6A. Główne warunki otrzymania nagrody to przynajmniej jednokrotne zalogowanie się do systemu bankowości internetowej oraz wykonanie transakcji nową kartą kredytową na min. 1 500 zł.

Należy przyznać, że zasady akcji nie są skomplikowane, ale wymóg wydania łącznie 1 500 zł w ciągu 3 miesięcy nie dla wszystkich będzie akceptowalny.

Naszym zdaniem promocja jest dobrą ofertą dla osób, które nie tylko rozglądają się za nowym telefonem, ale i często płacą kartą – dzięki temu łatwo będzie im spełnić warunek transakcji na żądaną przez bank kwotę.

Jeżeli nie jesteś zdecydowany na ofertę z telefonem, sprawdź pozostałe promocje dotyczące karty Citi Simplicity, w których są do zdobycia atrakcyjne bonusy. Szczególnie warto zwrócić naszym zdaniem uwagę na jedną z tych dwóch promocji:

Pamiętaj też o wspomnianych wyżej rabatach w restauracjach, które przysługują za wyrobienie karty Citi Simplicity bez względu na promocję na start :)

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.