Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące + premie za otwarcie rachunku osobistego w mBanku

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące + premie za otwarcie rachunku osobistego w mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Coraz więcej osób gra na komputerze, przybywa zawodów gamingowych różnej rangi, więc producenci wielu sprzętów i dostawcy usług starają się stworzyć ofertę specjalnie dla miłośników gier komputerowych. Dedykowane im rachunki pojawiły się też w polskich instytucjach finansowych - jedną z nich jest mBank.

Konto dla gracza

Konto dla graczy opracowali oni sami podczas warsztatów zorganizowanych przez bank w czerwcu 2021 r. W lipcowej ocenie benefitów oferowanych dla tej grupy klientów wzięło udział 600 osób w wieku 13-30 lat.

Na pierwszy rzut oka rachunek nie różni się od tego oferowanego „zwykłym” klientom. Tak, to prawda, ale jeśli założysz go przez specjalną podstronę mBanku, to otrzymasz nie tylko wszystkie przywileje związane z wybranym kontem, ale także bonusy dla graczy. Należą do nich rabaty na platformy gamingowe, gry i akcesoria oraz możliwość podejmowania wyzwań, których realizacja może Ci przynieść atrakcyjne nagrody, np. nową konsolę.

Kto może otworzyć ROR i zawalczyć o bonusy?

Szczegółowe zasady karencji, warunki przystąpienia do promocji i zasady postępowania, które pozwalają zdobyć premię, uzależnione są od wieku, w jakim jesteś. Opisaliśmy je w osobnych tekstach.

Promocja dla osób powyżej 21 lat

Oferta dla osób w wieku 18–20 lat

Młodsi gracze, w wieku 13-17 lat, nie muszą spełniać żadnych warunków wstępnych, wystarczy, że otworzą eKonto możliwości. Nie jest konieczne, by rodzic nastolatka był klientem mBanku, wystarczy, że podpisze zgodę na otwarcie konta przez pociechę.

Czas na działanie

Znasz podstawowe reguły, czas przejść level wyżej.

Krok 1
Krok 1

Do 27 kwietnia 2022 r. otwórz konto dla graczy dedykowane dla swojej kategorii wiekowej na stronie promocji. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na udział w mOkazjach.

Krok 2
Krok 2

Spełnij wymagania związane z promocją konta osobistego, które otworzyłeś, by zdobyć przewidziane w niej bonusy.

Uwaga: wymóg ten nie dotyczy osób w wieku 13-17 lat.

Nagroda
Nagroda

Niezależnie od standardowych premii otrzymasz także Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące. Kod dostępu bank przekaże Ci w formie kafelka w sekcji mOkazje w bankowości internetowej i mobilnej do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o konto.

mBank nie przewidział żadnych dodatkowych warunków, które należy spełnić, by otrzymać dostęp do gier na 3 miesiące za darmo. Wygląda nawet na to, że możesz odpuścić standardowe bonusy i zadowolić się kodem na Xbox-a.

Graj i wygrywaj

Jeśli jesteś miłośnikiem gier komputerowych, masz wyjątkową okazję na kumulację nagród – możesz sięgnąć po te przeznaczone dla wszystkich, jak i te zarezerwowane tylko dla gamingowców. Będąc już posiadaczem konta dla graczy, podejmuj wyzwania przygotowane przez bank i walcz o kolejne nagrody. mBank nie wspomina o ograniczeniach związanych z ich zdobywaniem. Wszystko więc zależy tylko od Ciebie. Powodzenia!

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.