Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie (!) konta osobistego w mBanku (+ 160 zł za aktywność)

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie (!) konta osobistego w mBanku (+ 160 zł za aktywność)
Źródło: strona promocji

W tym roku Mikołaj ma utrudnione zadanie, z powodu pandemii koronawirusa może mieć kłopoty z zaopatrzeniem się w prezenty. Najwyraźniej mBank postanowił pomóc nieco Świętemu i przygotował upominki dla nowych klientów. Od Ciebie zależy, czy zatrzymasz prezent dla siebie, czy może podarujesz go komuś innemu.

Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele, bo propozycja obowiązuje tylko do 30 listopada 2020 r. W tym czasie musisz:

  • podjąć decyzję, czy chcesz założyć eKonto osobiste czy mKonto Intensive;
  • złożyć internetowy wniosek o wybrany rachunek;
  • udać się do jednego z oddziałów, by podpisać umowę i odebrać prezent.

Potem będziesz mógł spokojnie realizować warunki aktywności związane z promocją wybranego konta, by zgarnąć za to premie przewidziane w regulaminie.

Spójrzmy więc, kto może otrzymać prezent (albo i dwa) i jakie one są, a także zastanówmy się nad wyborem rachunku.

Adresaci promocji

Możesz wziąć udział w tej akcji, jeśli w momencie wnioskowania o otwarcie konta w mBanku masz ukończone 18 lat i jesteś nowym klientem banku. Pod tym pojęciem rozumiane są osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały (także jako współposiadacz) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Prezenty od mBanku

Nie obejmuje Cię wykluczenie? Czas byś poznał prezenty przygotowane przez mBank. Do wyboru masz:

  • kartę podarunkową o wartości 100 zł, mix różnych w każdej placówce mBanku, np. do Rossmana, Biedronki, Media Markt;
  • głośnik bezprzewodowy;
  • torbę podróżną;
  • walizkę kabinową.

Decydując się na eKonto, otrzymasz jedną z powyższych rzeczy. Jeśli wybierzesz mKonto Intensive, będziesz miał prawo do otrzymania dwóch upominków.

Ruszaj po prezenty

Po takiej dawce informacji zapewne wiesz już, jaki prezent Cię interesuje. Czas więc najwyższy, byś poznał sekwencję niezbędnych działań do otrzymania upominku.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o wybrany rachunek:

  • eKonto osobiste (przycisk z lewej strony), by walczyć dodatkowo o 160 zł premii gotówkowej i 2% na rachunku Moje cele) LUB
  • mKonto Intensive (po prawej) z dodatkową premią w postaci vouchera o wartości 100 zł na Allegro i rocznym pakietem Allegro Smart.

Złożenie wniosku o konto osobiste w mBanku

Krok 2
Krok 2

Udaj się do wybranej placówki mBanku, by podpisać umowę o wybrany rachunek.

Nagroda
Nagroda

Wybierz prezent dla siebie spośród wymienionych na wstępie.

Pamiętaj, że decydując się na eKonto osobiste, otrzymasz jeden upominek, a za mKonto Intensive – dwa.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj warunki promocji związanej z wybranym rachunkiem, by dodatkowo cieszyć się z przewidzianych w niej nagród.

Rachunki do wyboru

Istotne znaczenie dla oceny atrakcyjności propozycji mBanku i podjęcia decyzji o skorzystaniu z niej ma posiadanie informacji o rachunkach objętych promocją i bonusach, jakie możesz zdobyć, aktywnie korzystając z każdego z nich.

eKonto osobiste z premią 160 zł

eKonto osobiste jest podstawowym rachunkiem z oferty mBanku. Aktualnie trwa akcja, w ramach której możesz zdobyć 160 zł premii gotówkowej oraz zyskać 2% na koncie oszczędnościowym Moje cele. Łącząc wszystkie promocje, możesz zyskać aż 260 zł (100 zł na start i 160 zł za aktywność).

W opisie poniższej promocji znajdziesz też szczegółowe informacje o samym rachunku.

mKonto Intensive z bonusami na Allegro

To rachunek z kategorii premium, dla bardziej wymagających, ale i zamożniejszych klientów. W ramach akcji „mKonto Intensive z Allegro” do zdobycia jest 100 zł do wykorzystania w tym serwisie oraz bezpłatny pakiet Allegro Smart na rok. Łącząc wszystkie promocje, możesz zyskać aż 350 zł (2 x 100 zł na start i ok. 150 zł za aktywność).

Poznaj dokładny opis tej akcji i warunki prowadzenia mKonta Intensive.

Dodatkowe informacje

Podczas składania wniosku o wybrany rachunek zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu związanej z nim promocji oraz wskazanie placówki mBanku, w której chcesz podpisać umowę.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Akcja z prezentami nie łączy się z programem rekomendacyjnym PolecamBank.

Prezent na start i premia za aktywność

Kombinację: prezent za samo założenie rachunku osobistego plus nagroda za spełnienie warunków aktywności uważamy za bardzo ciekawy pomysł. Ważne, że klient ma wybór zarówno na etapie decydowania, jaki rachunek chce otworzyć, jak i podczas wybierania upominku.

Za nieco kłopotliwe uważamy natomiast udawanie się do oddziału w celu podpisania umowy o konto. Wiemy jednak z doświadczenia, że dla dużej części osób możliwość udania się do oddziału jest najpewniejszą formą zawierania umowy z bankiem. W takim przypadku warto połączyć przyjemne z pożytecznym.

Pamiętaj, że sięgnięcie po prezent za otwarcie rachunku w mBanku otwiera Ci drogę do udziału w promocjach związanych z kontem, które wybierzesz i tym samym możesz zdobyć dodatkowe bonusy!

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.