Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

60 koron norweskich dla nowych klientów (za wymianę walut) i 100 NOK dla obecnych klientów (w konkursie) Walutomatu

60 koron norweskich dla nowych klientów (za wymianę walut) i 100 NOK dla obecnych klientów (w konkursie) Walutomatu
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdy podmiot, który chce zwrócić uwagę na swoją ofertę, musi się jakoś wyróżnić spośród konkurencji. Jednym ze sprawdzonych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów jest urządzenie dla nich promocji z nagrodami. Ten sposób wybrała także obchodząca swoje 12. urodziny platforma wymiany walut Walutomat.

Osoby, które nie korzystały dotąd z tego serwisu, mogą otrzymać 60 koron norweskich (NOK) za aktywne korzystanie z Walutomatu. Nie zapomniano także o obecnych klientach, dla których przygotowano konkurs z nagrodą w wysokości 100 NOK.

Dodajmy, że od 1 grudnia 2021 r. Walutomat wprowadza do swojej oferty 4 nowe waluty: koronę norweską (NOK), koronę duńską (DKK), koronę szwedzką (SEK) oraz koronę czeską (CZK).

Adresaci promocji

Akcja „Wymień walutę i odbierz NOK" trwa do 8 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 6000 NOK, a więc pieniędzy wystarczy dla 100 osób. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski, które do dnia rozpoczęcia promocji (24 listopada 2021 r.) nie były użytkownikami Walutomatu.

Z kolei w konkursie "Napisz nam, co Ty ciekawego nosisz w swoim portfelu", także trwającym do 8 grudnia 2021 r., mogą wziąć udział obecni klienci indywidualni tego serwisu. Ważne, by posiadali w nim konto jako osoba fizyczna do dnia rozpoczęcia konkursu, czyli do 24 listopada 2021 r. Do zdobycia jest 100 NOK za kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe. Przygotowano 100 takich nagród.

60 zł NOK dla nowych klientów za proste działania

Na spełnienie warunków otrzymania nagrody wystarczy kilka minut.

Krok 1
Krok 1

Do 8 grudnia 2021 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) załóż konto w serwisie Walutomat.

Krok 2
Krok 2

Także do 8 grudnia 2020 r. dokonaj w Walutomacie kupna/sprzedaży walut o równowartości przekraczającej 500 EUR/USD/GBP/CHF.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 100 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji, to do 24 grudnia 2021 r. na swój rachunek płatniczy w Walutomacie otrzymasz 60 koron norweskich.

100 NOK w konkursie dla obecnych klientów

Krok 1
Krok 1

Do 8 grudnia 2021 r. wyślij na adres mailowy [email protected] odpowiedź na pytanie: “Napisz nam, co Ty ciekawego nosisz w swoim portfelu”.

Nie zapomnij o podaniu:

  • imienia i nazwiska,
  • numeru rachunku płatniczego (unikatowy identyfikator składający się z cyfr, poprzedzony, w zależności od kontekstu, znakami WX lub WT).
Informacja
Informacja

Wyboru zwycięzców dokona jury na podstawie oceny przesłanych odpowiedzi pod względem oryginalności, kreatywności i innowacyjności.

Laureaci konkursu zostaną poinformowani o przyznaniu im nagrody w wiadomości wysłanej na adres e-mail, z którego przesłano odpowiedź na pytanie konkursowe,

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie laureatów, to 100 NOK otrzymasz do 24 grudnia 2021 r. na rachunek płatniczy o numerze WX lub WT wskazany w wiadomości z odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Możesz korzystać tylko z jednego adresu e-mail. Twoja odpowiedź nie może zawierać danych osobowych ani wizerunku osób trzecich.

Jeśli zamkniesz rachunek płatniczy podany w zgłoszeniu do udziału w konkursie przed wydaniem nagrody, to stracisz prawo do jej otrzymania.

Ważne uwagi

W regulaminie każdej z akcji jest zapis, że nie łączy się ona z innymi promocjami serwisu Walutomat.

Nagroda, którą zdobędziesz w tej promocji, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jak działa Walutomat?

Walutomat to serwis do wymiany walut online. Zasada jego funkcjonowania jest bardzo prosta: należy przelać na swoje konto na tej platformie pieniądze przeznaczone na wymianę, wybrać walutę, na jaką chce się wymienić środki, po czym zdecydować o sposobie odbioru waluty – konto walutowe, rachunek odbiorcy (np. kontrahenta) czy jeden z punktów odbioru osobistego.

Waluty można wymieniać po atrakcyjnym kursie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, ale wypłaty dokonywane są w godzinach 8:00-23:00.

Potrzebujesz waluty – skorzystaj

Jeśli potrzebujesz waluty i nie korzystałeś dotąd z Walutomatu, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Warunki akcji są bardzo proste i ich spełnienie zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Dotychczasowi klienci Walutomatu też nie powinni narzekać. Co prawda premia dla nich nie jest gwarantowana, zależy od oceny ich wypowiedzi przez komisję konkursową, ale co szkodzi spróbować. Może to akurat Twoja odpowiedź spodoba się jurorom.

To tylko nasze zdanie. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Wymień walutę i odbierz NOK"
  2. Regulamin konkursu "Napisz nam co Ty ciekawego nosisz w swoim portfelu"

O instytucji

Platforma wymiany walut Walutomat działa od 2009 r. Mogą z niej korzystać osoby prywatne, jak i klienci biznesowi.